Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Polskie i ZAGRANICZNE gwiazdy masowo komentują decyzję Wojciecha Szczęsnego: "Najważniejsze, by wiedzieć kiedy zejść ze sceny"

94
Podziel się:

Wtorkowe wyznanie Wojciecha Szczęsnego o zakończeniu kariery piłkarskiej rozpętało w sieci istną burzę. Decyzję bramkarza skomentowało wiele gwiazd, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

m
Wojciech Szczęsny (AKPA)

We wtorek po południu Wojciech Szczęsny niespodziewanie obwieścił na swoim profilu, że kończy piłkarską karierę. Polski bramkarz zdecydował poświęcić czas żonie i dwójce dzieci.

Bramkarz nie tak dawno rozstał się z Juventusem, tym samym stając się wolnym agentem. W kuluarach aż huczało od plotek, dotyczących tego, gdzie w następnym sezonie zagra słynny golkiper. Wojtek pospieszył z odpowiedzią i w swoim stylu, bez ogródek, wyjaśnił swoją decyzję Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marina o Szczęsnym: "To kabareciarz. Jak on skończy karierę i nie dostanie programu, to ktoś popełni błąd"

Oddałem piłce wszystko co miałem. Oddałem jej 18 lat swojego życia, każdego dnia bez żadnych wymówek. Dziś moje ciało w dalszym ciągu jest gotowe do wyzwań, ale serce już nie. Czuje, że teraz jest już najwyższy moment na skupienie się w pełni na rodzinie – mojej niesamowitej żonie, Marinie oraz na naszych dwóch cudownych dzieciach, Liamie i Noelii – napisał piłkarz.

Pod postem momentalnie zaroiło się od dziękczynnych komentarzy. Na słowa wsparcia zdecydowało się wiele rodzimych gwiazd.

Dzięki. To był zaszczyt móc obserwować i czasem komentować tę wspaniałą karierę! Grande! - napisał Matia Święcicki.

Za wszystkie emocje. Grande Bro! - dziękował bratu Jan Szczęsny.

Piękna, wymarzona kariera. Powodzenia w "życiu po życiu" - życzył Andrzej Wrona.

Gratulacje brachu i powodzenia na nowej drodze - skomentował Borys Szyc.

Dziękujemy za emocje - dodała Anna Mucha.

Klasa! Piękna droga. Najważniejsze, by wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Ty wiesz najlepiej. - ocenił Rafał Maślak.

Wielkie dzięki Wojtek za wszystkie emocje! - napisał Grzegorz Hyży.

Dzięki za te wszystkie lata - emocjonował się Kubańczyk.

Dzięki Wojtek. Komentowanie Twoich interwencji i ....wypowiedzi to była przyjemność. Powodzenia w życiu po życiu na boisku - życzył Mateusz Borek.

Szczęsny mógł liczyć na ciepłe słowa także od kilku światowych gwiazd futbolu.

Gratuluję kariery, przyjacielu! Życzę wszystkiego dobrego na dalszej drodze - skomentował Thibaut Courtois.

Wielki szacunek - napisał Mike Maignan.

Jesteś wielki - dodał od siebie Federico Chiesa.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Iglo
rok temu
Wojtek dzięki za wszystko co zrobiłeś do naszej reprezentacji! 👏👏👏
DZIĘKUJEMY!!
rok temu
Panie Wojtku, dziękujemy za wszystkie niezapomniane emocje! Był Pan zawsze w ścisłej czołówce naszej reprezentacji, to była czysta przyjemność patrzeć na Pana grę (nierzadko można było odnieść wrażenie, że gra Pan sam przeciwko kontrdrużynie, pamiętamy takie mecze;)). Dziękujemy!!! Dużo szczęścia i zdrówka dla Pana i całej Pana rodziny!
Wielka szkoda
rok temu
Wielka szkoda, będzie Pana bardzo brakowało! Dziękujemy za wszystkie mecze z Pana udziałem!
tola
rok temu
jest mlody ma duzo wiecej mozliwosci i dobrze o tym wie powodzeia
Ola
rok temu
Marina wygrała życie wychodząc za niego.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (94)
Uc3ard
rok temu
Czemu Maryla nie wie kiedy zejść że sceny tylko nas dojeżdża na kolejnym sylwestrze swoim repertuarem
Fan
rok temu
hura....nareszcie bo to było widać od lat ,że mu się chce bez serca do pracy to aż raziło w oczy .....
Introlaga
rok temu
Myślę, że pięknie się podzielili. On robił karierę w szczytowej formie, osiągnął co mógł, skończył lata i zakończył kariere. Teraz ona, która wychowywała dziecko praktycznie sama, będzie mogła skupic się na sobie.
Żenada polsko
rok temu
Polacy serio 20 Lat grania i nic cały czas przegrywali ! To może jak ktoś przeżywa odejście partacza ! To polsko zrób tak zamów mechanika lub budowlańca zleć mu prace niech wykona prace źle !!! I zapłacie mu za wykonanie pracy ! Całość i dużo !
Kasjerka
rok temu
To teraz Marina do roboty!!!
Ola
rok temu
A lewy nie podziękował???
Jan
rok temu
Myślę ,że gratulacje Maślaka mają największą wagę
Xxxxx
rok temu
W końcu, niedobrze już mi bylo
franzM
rok temu
I to jest prawdziwy mężczyzna !
Atencjusze
rok temu
czy maffashion i Minge już coś napisały?
Federczyk
rok temu
WOJTEK. KOJTEK
Gość
rok temu
Przynajmniej jeden ma honor nie tak jak Lewy magister
rada
rok temu
lewandowski powinien odejść już dawno ale co by wtedy anka robiła?
Senta
rok temu
Jasne,gdyby araby go jeszcze chcieli o emeryturze nie byłoby mowy...