Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Pozytywna Natalia Siwiec radzi, jak radzić sobie z koronawirusem: "Musimy robić wszystko, żeby podnosić nasze wibracje i się nie dołować, bo to przynosi choroby"

234
Podziel się

Przebywająca od stycznia na urlopie celebrytka zapewniła, że swoimi wpisami chce pomóc fanom, by w tym trudnym czasie "dusili energię". Doceniacie jej wsparcie?

Pozytywna Natalia Siwiec radzi, jak radzić sobie z koronawirusem: "Musimy robić wszystko, żeby podnosić nasze wibracje i się nie dołować, bo to przynosi choroby"
(East News)
bDhfmMbp

Odkąd Natalia Siwiec zwróciła na siebie uwagę podczas Euro 2012, jej kariera rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Dziś 36-latka należy do grona pierwszoligowych celebrytek, a jej poczynania na Instagramie śledzi już ponad milionowa publiczność.

W związku z tym, że praca Natalki polega na publikowaniu dopracowanych w każdym calu zdjęć, najlepiej z najdalszych zakątków świata, celebrytka od stycznia przebywa na wakacjach. Siwiec regularnie raczy fanów fotografiami z Tulum, nierzadko wywołując swoimi sesjami kontrowersje.

bDhfmMbr

Natalia Siwiec: "Polska jest bardzo daleko w tyle w sprawach seksu"

Ostatnio obserwatorzy mamy Mii zaczęli domagać się od modelki zabrania głosu w sprawie koronawirusa. Niektórzy zarzucili urlopującej się od kilku miesięcy 36-latce ignorancję i egoizm. Zapracowana Siwiec w końcu znalazła czas, by wypowiedzieć się na temat rozwijającej się w zatrważającym tempie pandemii, jednak, jak podkreśliła, nie zamierza "smucić":

Nie będę tu smucić, widzicie, jakie rzeczy Wam tutaj postuję ostatnio - zaczęła pozytywna celebrytka. Naprawdę chciałabym pomóc Wam, żebyście dusili swoją energię i się tak nie dołowali...

bDhfmMbx

W dalszej części wypowiedzi na Instastories Natalia zachęciła fanów do "podnoszenia wibracji". Jak podkreśliła, dołowanie się w tej sytuacji może wywoływać choroby:

Myślę, że każdy z nas przeżywa ciężki czas w tym momencie, nie ważne, w jakim miejscu jest na świecie. Tak naprawdę nie wiadomo, co się wydarzy, ale musimy robić wszystko, żeby podnosić nasze wibracje, żebyśmy byli silni, żeby się nie dołować, bo to może przynieść różne, inne choroby - słyszymy na nagraniu.

Ten ciężki czas przetrwamy, a siedzenie w domu nie jest aż tak straszne - skwitowała.

Zastosujecie się do zaleceń Natalki?

bDhfmMby
bDhfmMbz
bDhfmMbS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(234)
Wera
8 miesięcy temu
Ohhhh wspaniała Natalio. Dziękujemy Ci , jako Naród Polski za te słowa otuchy z dalekiego Mexico
gość
8 miesięcy temu
Od stycznia na urlopie? takie osoby uświadamiają młodym ludziom, że karierę robi się wystawiając ile się da na widok publiczny. zero intelektu
2020
8 miesięcy temu
Moja mama jest salową bardzo się o nią boję ... To one wszystko czyszczą dezynfekują? Są pierwszymi osobami w szpitalu które mają kontakt z bakteriami! A Państwa nawet nie stać na maseczki dla nich nie mówiąc już o innych środkach ostrożności
bDhfmMbT
Agata
8 miesięcy temu
Lekarze, pielęgniarki, pracownicy sklepów, kierowcy w transporcie publicznym i wszyscy inni, którzy codziennie narażają swoje zdrowie, dziękują Tobie, Natalio za mądrą i życiową odezwę do narodu.
MrsKa
8 miesięcy temu
Tak sobie myślę, że teraz jest dobry czas, żeby zweryfikować kogo słuchamy, obserwujemy z czyim zdaniem się liczymy. Teraz kiedy bardziej zdajemy sobie sprawę z tego co jest ważne może łatwiej nam będzie zweryfikować kto/co jest istotne a co jest zupełnie nieważne.
Najnowsze komentarze (234)
jeppp
7 miesięcy temu
Pojechala sie opalac czy do pracy ..
gig
7 miesięcy temu
nastepna mowi o wibracjach - spirytualne mambo jambo
asdf
7 miesięcy temu
powinna mniej otwierać japę a bardziej sukienkę.
ala
7 miesięcy temu
szkoda ze czym innym zyskuje popularnosc
majorka
7 miesięcy temu
no niestety - pudelkowi czytelnicy - choć wszystkich ich bardzo ich szanuję - o wibracjach za wiele pojęcia nie mają. Dużo zdrowia dla wszystkich!!!!!!!!
JAS
7 miesięcy temu
Po pierwsze -wypowiadanie się o o dorosłej kobiecie ,jak o dziewczynce,jest zenujace-jaka Natalka,skoro to jest babka w leciech ?poza tym co ta kobieta opowiada-jakies banialuki.Czy Pudel nie moze byc bardziej wybiórczy w tym ,co wypisuje-jak nie Majdanowa,to takie wlasnie .....
Xdzd
7 miesięcy temu
Wulgaria Siwiecz z wyspy rajskiej na która was nie stać radzi , bądź pozytywny
lola
7 miesięcy temu
poleciała tam, gdzie surogatka jest legalna. Przypadek? nie sądzę....
bDhfmMbL
Irmina
7 miesięcy temu
Myślę, że w tych czasach szczególnie trzeba o siebie dbać. Mam nadzieję, że ta sytuacja się jakoś rozwiąże. Sama mam zarezerwowaną wycieczkę z Itaki w sierpniu i nie wiem jak będzie wyglądać sytuacja.
Jolka
7 miesięcy temu
Kobieto zero taktu. Ludzie umierają, walczą o przetrwanie, a Ty wspierasz ich kompletnie bezsensownymi zdjęciami. Trzeba było napisać prawdę, że chcesz pokazać gdzie wypoczywasz i jak wyglądasz. Stać Cię tylko na tyle, żenada.
123
7 miesięcy temu
Proponuję odobserwować?
Lora
7 miesięcy temu
Ale ma rację z tą energią. Więc nie ma co na nią się obrażać. Zdrowia dla wszystkich.
ola
8 miesięcy temu
sztuczna, pusta , podstarzała baba. Na żywo zupełnie inna osoba niż na instagramie.
gytre
8 miesięcy temu
Ona ma zupełnie inną twarz na zdjęciach robionych i przerabianych przez siebie, niż te, które robią paparazzi. Na tych naturalnych jest bardzo przeciętna.
...
Następna strona
bDhfmMcn