Witek
|

Pozytywny Michał Wiśniewski dopatruje się zalet w pandemii: "Ta sytuacja trochę jest mi na rękę, bo ostatnio byłem strasznie przepracowany"

58
Podziel się

Wokalista odniósł się także do narzekań kolegów i koleżanek z branży, twierdząc, że "są ważniejsze rzeczy niż chodzenie na koncerty" i podkreślił, że doskonale wie, jak to jest stracić miliony.

Pozytywny Michał Wiśniewski dopatruje się zalet w pandemii: "Ta sytuacja trochę jest mi na rękę, bo ostatnio byłem strasznie przepracowany"
(East News)

Skutki pandemii odczuwalne są w każdej branży. Koronawirus uprzykrzył życie także artystom. Wszystkie zaplanowane na najbliższe tygodnie koncerty zostały odwołane, bądź przełożone na inny termin. Do grona tych, którzy ze względu na rozprzestrzeniającego się w błyskawicznym tempie wirusa zmuszeni byli odwołać lub przenieść występy, zaliczyć można Quebonafide, Ewę Farnę czy Marylę Rodowicz. Ta ostatnio ubolewała, że w związku z tym ma trudności z opłaceniem rachunków.

"Problemy" gwiazd nie wzbudziły współczucia u Krzysztofa Skiby. Muzyk w ostrych słowach skomentował narzekanie artystów, zarzucając im między innymi wydawanie pieniędzy na drogie, niepotrzebne rzeczy.

Okazuje się, że podobne zdanie, co członek zespołu Big Cyc ma Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje podkreślił, że w dobie pandemii z pewnością są osoby w gorszej sytuacji, niż niemogący zagrać koncertu artyści. Podkreślił także, że sam doskonale wie, jak to jest stracić pieniądze:

Nie panikujmy! Wszystko się odrobinę przesunie. Oczywiście nie potrwa to dwa tygodnie, tylko myślę, że ze trzy miesiące, ale za to będziemy mogli powrócić do normalnego życia. Są osoby w gorszej sytuacji. Artyści potracili pieniądze? Ja coś o tym wiem, bo sam miałem miliony, a potraciłem wszystko. Dzisiaj uważam, że nie potrzeba nam pandemii, by być przygotowanym na takie sytuacje. Przecież w każdej chwili może nam się coś wydarzyć! My jako "Ich Troje" nie odwołujemy koncertów, my je przekładamy. Co się uciecze, to nie odwlecze - stwierdził w rozmowie z Plejadą.

47-latek podkreśla, że obecnie nie należy zaprzątać sobie głowy koncertowaniem, a starać się dobrze wykorzystać przymusowe wolne:

Nawet jak ten czas minie, to i tak będą ważniejsze rzeczy niż chodzenie na koncerty. Siedźmy w domach! Teraz możemy się sprawdzić na ile nas stać. Skorzystajmy z tego, że mamy wymuszony czas wolny - zachęca Michał.

Według wokalisty najważniejsze to zachować spokój:

Traktuję wszystko bardzo poważnie, ale uważam, że ta cała panika jest niepotrzebna... Teraz pierwszy raz wyszedłem z domu, idę do apteki i widzę, że życie toczy się normalnie, wszyscy wychodzą na miasto.

Wiśniewski zdradził również, jak radzi sobie podczas pandemii:

Mieszkam na wsi, więc nie mam z nikim kontaktu. Żyję tak, jak na co dzień, tylko faktycznie nie wychodzę z domu. Korzystam z mojego hobby, jakim jest latanie na symulatorze, bo nigdy nie miałem na to czasu. W dodatku piszę teksty na nową płytę. Ta sytuacja trochę jest mi na rękę, bo ostatnio byłem strasznie przepracowany - wyznaje optymistycznie nastawiony do sytuacji Michał.

Też nie możecie doczekać się efektów pracy piosenkarza nad nowym krążkiem?

KOMENTARZE
(58)
Ank
2 tyg. temu
Skiba im wszystkim dobrze pocisnal. Ze przyzwoitosc nakazuje nie myslec wylacznie o sobie jak te wszystkie pazerne Maryle, Barbary Kurdej i inni. Zalosne celebrytki.
AUreola:)
2 tyg. temu
Choc raz powiedzial cos madrego. Polac temu Panu : D
lol
2 tyg. temu
no tu ma racje,bo co ci po willi i porsche ,jak sie pochoruje rodzina
Dobrze
2 tyg. temu
Dobrze mówi , te niby gwiazdy to teraz udają bogaczy a przedtem za co żyły ,ile zarabiały ?poza tym na co wydają wszystkie pieniądze ,że nie mają żadnych oszczędności to widać jacy z nich bogacze i jakie gwiazdy
gość
2 tyg. temu
Choć go nie lubię i jest on jaki jest, to mocno szanuję jego słowa i podejście do całej sytuacji.
Najnowsze komentarze (58)
Nora
2 tyg. temu
Ludzie ogarnijcie się nadchodzi kryzys my musimy się wspierać a gwiazdy trochę pokory!
Gringo
2 tyg. temu
Maryla ależ Ty biedna.Proponuje zrzutke na rachunki.Kpina.
Plugawy
2 tyg. temu
To może być koniec ich świata świata celebrytów. Kogo będa obchodzili Wiśniewski czy Rodowicz jak nie będzie co do gara włożyć.
Nieobiektywna
2 tyg. temu
A może taka przerwa w pracy pomoże gwiazdom nabrać dystansu do życia.....Może nauczy myśleć: my zamiast ja....
Krytyk
2 tyg. temu
Te nasze gwiazdy tzw. to wstydyu nie mają za grosz, chałupy miedzią kryte a pier..... taka franca bezwstydna że na rachunki nie ma, druga Kora co na leki nie było jej stać a jeździła BMW za ponad pół miliona.
Bm.
2 tyg. temu
Oj strasznie był przepracowany... W Miami chodził zalany i swoim prostackim zachowaniem psuł Polakom opinie... Brak słów.
gość
2 tyg. temu
No może tak zwani artyści wreszcie pomyśleli by o innych, a nie ubolewają nad sobą, najbiedniejsi na świecie. Nie jeden musi przepracować cały rok, by mieć tyle co oni za jeden koncert 1,5 godzinny.
Adam
2 tyg. temu
Rodowicz to dba o swoich muzyków ,którym musi dać prace Barany ! po co ten hejt ale trzeba dołożyć ,tacy już jesteśmy jak komuś się w życiu powodzi !
kasztany
2 tyg. temu
Co jak co, ale charyzmy nie można mu odmówić. Jest barwną postacią. Michasiu kochamy Cię.
Afra
2 tyg. temu
Popieram Michała nie płacze odpoczywa
Gość
2 tyg. temu
Wiśniewski dosyć że mamy wirusa to jeszcze człowieku ty zaczynasz głupieć człowieku opamiętaj się co ty jeszcze wymyślisz w tej pomalowanej głowie ile ty masz lat życie chyba ci mało dało popalić przestań już głupieć
żenada
2 tyg. temu
ten paszkwil jeszcze oglądają ? parodia
Alutka
2 tyg. temu
Strasznie przepracowany???hahahahahahahahahaha!!!artysta.Mieszka na wsi i nie wchodzi z domu?!
dcgnbfkm,bb
2 tyg. temu
Przepracowany ciekawe czym chyba wlazeniem kolejnej babie do wyra ha ha ha
...
Następna strona