"Pracuję od 10 lat. Tylko po cichutku, wstydząc się tego, że jestem aktorką"

"Nawet przez jakiś czas się nie przedstawiałam..."

Joanna Jabłczyńska bardzo stara się udowodnić, że jest nie tylko aktorką jednego serialu. Ostatnio otworzyła kancelarię prawną Clever One. Choć prawnikom nie wolno się reklamować w mediach, gwiazdka Na Wspólnej udzieliła wywiadu Życiu na Gorąco, a obrobione zdjęcia z sesji z prawnikiem umieściła na Facebooku i Instagramie.
Teraz tłumaczy się, że tak naprawdę wcale nie potrzebuje reklamy. Dementuje też pogłoski, jakoby jej kariera radcy miała cokolwiek wspólnego z aktorstwem.

- Pracuję od 10 lat. Tylko po cichutku, wstydząc się tego, że jestem aktorką, że ktoś może mnie niepoważnie odebrać. Nawet przez jakiś czas się nie przedstawiałam, tylko mówiłam, że dzwonię w imieniu takiego i takiego mecenasa - mówi Jabłczyńska.

Obraz
Obraz

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą