Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Prawnicy Johnny'ego Deppa powracają i uderzają w Amber Heard: "Nie czuła się odpowiedzialna za nic. Zgubiły ją JEJ WŁASNE SŁOWA"

90
Podziel się:

W trakcie telewizyjnego tournee Camille Vasquez i Ben Chew weszli w szczegóły strategii pokonania w sądzie Amber Heard oraz zdradzili, jak Johnny Depp zareagował na werdykt ławy przysięgłych. Poruszono również temat domniemanej ugody, którą team Deppa miał zaoferować Amber...

Prawnicy Johnny'ego Deppa powracają i uderzają w Amber Heard: "Nie czuła się odpowiedzialna za nic. Zgubiły ją JEJ WŁASNE SŁOWA"
Prawnicy Johnny'ego Deppa wytykają błędy Amber Heard (fot. Getty)

Choć "proces dekady" dobiegł już dawno końca, jego echa wciąż wybrzmiewają w mediach na całym świecie. Camille Vasquez i Ben Chew - para prawników odpowiedzialnych za triumf Johnny'ego Deppa nad Amber Heard, zaliczyli w środę małą przebieżkę po stacjach telewizyjnych, w ramach której dzielili się sekretami zwycięskiej strategii oraz planami na kolejne kroki swojego klienta.

Niewątpliwie jedną z największych gwiazd sądowej szopki okazała się Vasquez, która zaraz po odniesieniu zwycięstwa w sądzie została awansowana na partnera w firmie prawniczej. W rozmowie z dziennikarzem stacji ABC mecenas stwierdziła, że na podstawie przedstawionych dowodów ława przysięgłych zwyczajnie nie mogła podjąć innej decyzji, jak tylko odrestaurować dobre imię Deppa.

Zobacz także: "Proces dekady" tylko pomoże Johnny'emu Deppowi? "Oceniam, jakim jest aktorem, a nie człowiekiem"

Kluczem do zwycięstwa było skupienie się na faktach i dowodach. (...) Wykorzystaliśmy przeciwko niej jej własne słowa. Każde nasze pytanie odnosiło się do czegoś, co ona powiedziała wcześniej. (...) Johnny miał w końcu szansę, żeby powiedzieć prawdę. Czekał na to przez 6 lat. Myślę, że ława przysięgłych zrozumiała Johhny'ego. Zrozumiała, co tak naprawdę zaszło w trakcie trwania tego związku.

Ben Chew tymczasem zaznaczył, że jego klient był uradowany, gdy poinformowano go o werdykcie.

Johnny był zachwycony. Czuł się, jakby ogromny ciężar właśnie został zdjęty z jego barków. Wreszcie odzyskał swoje życie.

Jednocześnie prawnik zapewnił, że burza, która przetoczyła się przy okazji procesu przez media społecznościowe, nie była w żaden sposób w stanie wpłynąć na opinie ławników. Co do tego nie możemy być jednak pewni, ponieważ ława przysięgłych nie była izolowana od mediów na czas trwania procesu. Niewątpliwie przynajmniej część osób podejmujących decyzję miała więc okazję zobaczyć memy drwiące z Heard i wywyższające Deppa do rangi bohatera.

Media społecznościowe nie odgrywały żadnej roli w tym werdykcie. To była decyzja ławy na bazie dowodów przedstawionych przez obie strony. Dowody przedstawiały wersję zdecydowanie na korzyść pana Deppa.

Przeciwnicy wyroku są zdania, że teraz ofiary przemocy domowej będą bały się mówić otwarcie o swojej krzywdzie. Na pytanie o możliwe negatywne skutki procesu Vasquez odpowiedziała w sposób następujący.

Zachęcamy każdą ofiarę przemocy domowej, aby opowiedziała o tym, co ją spotkało. Przemoc domowa nie ma płci. Wierzymy, że werdykt mówi sam za siebie.

Chew dodał jeszcze tylko, że jego klient, w przeciwieństwie do strony przeciwnej, wykazał się pokorą. Potrafił wskazać miejsca, w których rzeczywiście popełnił błąd. Heard nie była w stanie tego zrobić i tutaj właśnie prawnicy Deppa dopatrują się przyczyn jej porażki.

Johnny przyznał się do wielu rzeczy. Ona natomiast miała odpowiedź na każde pytanie. Nie czuła się odpowiedzialna za nic, co stało się między nią a panem Deppem. Myślę, że to stanowiło o wyroku.

Niezawodny duet znawców prawa uniknął jednak odpowiedzi na temat rzekomej ugody, którą mieli przedstawić zespołowi Heard. Zachodnie media spekulują, że Depp jest gotów odpuścić byłej żonie zasądzone na jego rzecz 8 milionów dolarów (po odjęciu odszkodowania dla Heard), jeśli tylko ona nie odwoła się od wyroku. Dla Amber może być to kusząca oferta, bo nie jest tajemnicą, że aktorki zwyczajnie nie stać na wypłacenie tak ogromnej sumy pieniędzy. Nie zapowiada się też, aby w najbliższym czasie mogła liczyć na jakieś intratne kontrakty.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(90)
Kat
2 lata temu
Przemoc domowa nie ma płci- to najważniejsze zdanie z tej całej rozprawy, czas aby wszyscy zdali sobie z tego sprawe
Ola
2 lata temu
Przypadek z rodziny gdzie laska z patologicznymi korzeniami znęcała się słownie i fizycznie nad moim kuzynem. Tłumaczył jej zachowanie trauma z dzieciństwa dopóki nie poszedł po rozum do głowy i nie zdał sobie sprawy z tego że to on jest ofiarą. Żadna przemoc nie ma usprawiedliwienia.
.....
2 lata temu
To był toksyczny związek. Tu nie ma wygranych poza prawnikami Deppa z Camille na czele, ktora będzie krzyżowała Amber przez następne pół roku
Gość
2 lata temu
Zawsze dobrze, kiedy na sali sądowej wygrywa prawda, a nie dobrze opłacony prawnik.
Nemo
2 lata temu
Ja rozumiem, że Depp ma ponad pół wieku ale żeby od razu mówić o odrestaurowaniu jego imienia….toz to jeszcze nie zabytek🤔
Najnowsze komentarze (90)
chory system
2 lata temu
nagrania go uratowaly, jesli nie masz nagran a zona mowi ze sie znecales to jestes skonczony w kazdym panstwie no chyba poza arabskimi
Lena
2 lata temu
wszystko rozumiem tylko jednego NIE , dlaczego nagrywa się "ukochaną: osobę i to od początku małżeństwa (bo wcześniej chyba nie) ? w jakim celu? i to w sytacja dwuznacznych gdzie zapewne obydwoje sa ja haju .....dlaczego nie nagrywała gdy śpi, albo czyta? lub śpiewa....zapewne dlatego, e te filmiki były nagrywane po coś, już jednego wydoiła z kasy
ewa
2 lata temu
nawet jesli ona miala go gdzieś,to i tak czas pokaże , ćpun zawsze tak jak alkoholik będzie ćpunem i alkoholikiem,sam się załatwił nie ona , nik mu nie kazal rzucać Vanessy i dzieci to byl jego wybór a wygral przez nagonkę , ktorą sam oplacal w mediach i przez fanów lubiących jego role i nie oddzielających ról od życia prywatnego, święty to on nie jest
nws
2 lata temu
pod koniec 2017 Depp przyszedl pijany na londyńską premierę, ochroniarz go podtrzymywal, media pisaly, ze stracil kontrole nad uzywkami. W 2018 zaczal publicznie pokazywac sie u boku Poliny, tancerki gogo. Również w 2018 kazaly sie naglowki, ze pobił członka ekipy filmowej na planie i że jego prawnicy próbowali uciszyć sprawę pieniędzmi, ale ofiara się nie zgodziła (tu pytanie, ile wcześniej się zgodziło?). Dodatkow w 2018 Depp sądził się z poprzednią firmą opiekującą się jego finansami, jego były menadżer powiedział (jeszcze przed artykułem Amber!), że nikt nie chce z Deppem pracować, bo ten przychodzi pijany i spóźniony na plany filmowe czy eventy. Były też newsy, że przebimbał 600 milionów $, że wydawał miesięcznie 30 tys dolarów na alkohol
Ania
2 lata temu
Ten facet to porażka , oby dzieci nie oglądały tych zdjęć bo koszmar nocny gwarantowany . Pudel oznaczaj jego foty jako " tylko dla dorosłych".
gośc
2 lata temu
Rozwód -Szopka. Depp dobry aktor, ale jako człowiek, partner to mało fajny gość. Publiczne pranie brudów to niedojrzałość emocjonalna partnerów.
oo128
2 lata temu
Jedno jest pewne, jej kariera jeszcze się nie skończyła. Zawsze może wystąpić w takich produkcjach jak: Sharknado, rekiny z plaży czy piraniokonda. Takie stacje jak Puls z chęcią zakupią taki film.
Znam
2 lata temu
Każdy narkomanii alkoholik manipuluje i kłamie. Deep też.
Eee
2 lata temu
Ludzie sorry dajmy już spokój tam tylko chodzi o pieniądze może i mówi trochę prawdy ale nie byliśmy jego mataracem
Mmm
2 lata temu
Johnny był tu po prostu szczery, a ona nie.
Gość
2 lata temu
Sedno sprawy Amber nie czuła się odpowiedzialna ,nie przyznała się do rzadnego czynu tak jakby go nie było a dowody wskazywały że zajście miało miejsce.Gdyby uczciwie przyznała iż nie zawsze była "aniołkiem" stała by się wiarygodna bo nikt nie jest święty a związek potrafi być burzliwy .Natomiast Deep przyznał się do wielu zachowań ,często przemocowych ,nie kłamał.Teraz powinien zabronić biegać po TV swoim obrońcom bo jest to nieprofesjonalne, bawienie się w celebryctwo nie przystoi prawnikom.
Viki
2 lata temu
żenujący facet …
Kaja
2 lata temu
Dla mnie na jej niekorzyść przemawia mocno fakt, że nigdy nie poszła na policję ani do lekarza na obdukcje. Baba cwana, nagrywała co wygodniejsze dla niej momenty, potrafiła napisać i opublikować felieton o tej rzekomej przemocy, robiła dokumentację zdjęciową swoich domniemanych obrażeń, ale pójść na policję albo obdukcję to się nagle bała. Biedna nie wiedziała, była uwikłana w szpony przemocowego związku. Ofiary przemocy powinny reagować ale zgodnie z prawem. Felieton napisany po fakcie bez żadnych dowodów, historii zgłoszeń na policję, no NICZEGO nie może się obronić, bo wtedy każdy może oskarżyć każdego o wszystko. Moim zdaniem wycieranie sobie gęby ofiarami przemocy jest mega słabe.
ania
2 lata temu
Toksyk nigdy nie chce wziąć odpowiedzialności za swoje czyny na siebie, nigdy się do tego nie poczuwa, wszędzie szuka winnych jeśli są kłopoty tylko nie w sobie, ale jak kogoś potrzebuje to potrafi nieba mu przychylić, żeby po fakcie najzwyczajniej w świecie pokazać pogardę i swoją wyższość.
...
Następna strona