Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Prokuratura już zajmuje się WULGARNYMI wpisami Daniela Martyniuka! "Zgromadziliśmy niezbędne dokumenty"

213
Podziel się:

Choć Daniel Martyniuk dopiero co usłyszał wyrok w związku ze złamaniem zakazu prowadzenia pojazdów, wszystko wskazuje na to, że niebawem odpowie i za swój niewyparzony język. Prokuratura już bada wpisy, w których syn Zenka znieważa sędzię, używając niewybrednych epitetów.

Prokuratura już zajmuje się WULGARNYMI wpisami Daniela Martyniuka! "Zgromadziliśmy niezbędne dokumenty"
Daniel Martyniuk odpowie za wulgaryzmy pod adresem sędzi (East News)

W ostatnim czasie Daniel Martyniuk zaliczył kilka wizyt w sądzie. Tym razem jednak dla odmiany nie za sprawą posiadania narkotyków czy znieważenia funkcjonariuszy policji, a w związku z kilkukrotnym złamaniem zakazu prowadzenia pojazdów.

Decyzją wymiaru sprawiedliwości za niemożność powstrzymania się od wsiadania z kółko, syn "króla disco polo" został skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu, 10 tysięcy złotych grzywny oraz 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna próbował odwoływać się od wyroku, powołując się na to, że teraz jest "innym człowiekiem" oraz żaląc się na trudności z dojeżdżaniem do pracy i córki, jednak te tłumaczenia nie zdołały przekonać sędzi. Kobieta podtrzymała postanowienia sądu niższej instancji i wyraziła nadzieję, że skłonią one skazanego do "przeprowadzenia procesu myślowego".

Daniel od początku nie zamierzał ukrywać niezadowolenia. Chwilę po opuszczeniu sali sądowej "zagroził", że rozważa wyprowadzkę z Polski, a kilka godzin później "odpalił się" na Instagramie. Wzburzony 32-latek zamieścił na za pośrednictwem Instastories serię wulgarnych wpisów kierowanych w stronę sędzi Chojnowskiej (zachowujemy pisownię oryginalną):

Z pozdrowieniami dla tych co myślą ze sterują prawem a tak na prawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa wydajac niesprawiedliwy wyrok który prawdopodobnie zostal wydany przez czysta niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił gdyż stwierdził ze takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won pedałówo co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia a nie oceniasz innych chamie - grzmiał w środę rozwścieczony Martyniuk.

Zobacz także: Znane dzieci gwiazd, które przysparzają im problemów

Okazuje się, że słowa buńczucznego syna Zenka nie przeszły bez echa, bowiem dotarły już do Prokuratury Rejonowej w Białymstoku, która - jak ustalił "Fakt" - przygląda się sprawie.

Zgromadziliśmy niezbędne dokumenty, ale przekazujemy je Prokuraturze Okręgowej, która zdecyduje która prokuratura zajmie się sprawą - przekazał tabloidowi prokurator Karol Radziwonowicz.

Zgodnie z artykułem 226 Kodeksu karnego znieważenie funkcjonariusza państwowego w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych podlega "grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".

Wszystko wskazuje więc na to, że "przygody" Daniel z wizytami w sądzie szybko się nie skończą...

Zobacz także: Upadek Edyty Górniak i problemy Radka Majdana
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(213)
!!!!!
2 lata temu
Niech go w końcu zamkną !
123
2 lata temu
On się już nie zmieni
🤣🤣🤣
2 lata temu
I co z tego Zenon położy na stół koncert w Zakopanym i będzie umorzenie.
ja aa
2 lata temu
I bardzo dobrze , niech się szczeniak nauczy trochę kultury i odpowiedzialności. Ślizga się po ojcu a nic nie dokonał.
Wujek
2 lata temu
On studia skończył? Jak??? Bełkot bez ładu i składu, błędy gramatyczne, stylistyczne, logiczne. Ten człowiek nie potrafi sensownego zdania sklecić
Najnowsze komentarze (213)
A może
2 lata temu
to prawda?
WYSSAŁ
2 lata temu
.............Z MLEKIEM MATKI ? SŁUCHAJĄC tzw MUZYKI OJCA ?
Anna
2 lata temu
Mamusia na pewno z synka jest bardzo dumna jak za każdym razem kiedy synuś coś znowu wywinie.
yxyxy
2 lata temu
A moim zdaniem ma rację. Prawo jazdy jest mu potrzebne, dzięki temu może by znalazł lepszą pracę, mógł częściej odwiedzać rodzinę. Przez 6 lat to on zapomni jak się jeździ.
Lcs27
2 lata temu
Bo nie je ogórkowej ,to bzdury gada
Ach
2 lata temu
Wyrazy współczucia dla jego córeczko ktora dorośnie i to poczyta
BaCa
2 lata temu
Najlepsza wiadomość ever ;)
Iza
2 lata temu
Przerażające co to jest za człowiek. Zaburzony, że aż szok 😳
Majkel
2 lata temu
Do paki jak długo on będzie się bawił z sądem.inny by dawno siedział
iOlga
2 lata temu
a kiedy ukaracie Lemparcicę i jej świtę za jej wulgaryzm
gość
2 lata temu
Może w więzieniu coś bo go nauczyło.
Yola
2 lata temu
Wsadzić go i tyle w temacie
marek
2 lata temu
Nie wiem co ten chłopak dokładnie przeskrobał, ale ani nikogo nie potrącił, w nic nie wjechał, nikogo samochodem nie skrzywdził. Pracuje na kutrze rybackim, nie jest zwykłym leniem który od rana ogląda pudelka i zastanawia się jakie buty kupić. Zakaz prowadzenia auta na 6 lat to bardzo długo. Łatwo takiemu wlepić nawet dożywotni zakaz, bo nikt go nie poważa, ale czy to będzie sprawiedliwe?
Onna
2 lata temu
Zamknijcie go wreszcie bez możliwości kaucji i tyle. Może wtedy faktycznie przeprowadzi proces myślowy, choć w jego przypadku to wątpliwe.
...
Następna strona