Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Przemysław Kossakowski ZNIKA Z MEDIÓW! "Nie wiem, jak długo to potrwa i CZY W OGÓLE WRÓCĘ"

388
Podziel się:

Przemysław Kossakowski opublikował właśnie osobliwy post, w którym poinformował fanów o nagłej, ale stanowczej decyzji. Prezenter znika z mediów i nie wyklucza, że już do nich nie wróci. Zaskoczeni?

Przemysław Kossakowski ZNIKA Z MEDIÓW! "Nie wiem, jak długo to potrwa i CZY W OGÓLE WRÓCĘ"
Przemysław Kossakowski pisze, że znika z mediów (Instagram)

Przemysław Kossakowski ma za sobą dość intensywny czas, głównie na własne życzenie. Gdy okazało się, że zostawił Martynę Wojciechowską prawie od razu po ślubie, znalazł się w centrum zainteresowania mediów, o jakim raczej nie marzył. Wygląda na to, że przeżycia ostatnich miesięcy dały mu się we znaki, bo prezenter właśnie opublikował na Instagramie osobliwy post. Poinformował w nim, że... znika z mediów.

Dziś chcę poinformować o zawieszeniu mojej telewizyjnej aktywności - zakomunikował Kossakowski i zaraz umotywował: Decyzję podjąłem z dwóch bardzo ważnych dla mnie powodów. Po pierwsze, od dłuższego czasu pracuje nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał ode mnie pełnej uważności. Po drugie, myślę że po dekadzie pracy w mediach, uczciwym będzie zastanowić się czy nadal mam coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chcę to robić.

Zobacz także: Powrót do lat dwutysięcznych i zaskakujące wyznania Królikowskiego

Mało tego, Kossakowski zapowiada, że przerwa od mediów może potrwać dłużej, niż teraz to sobie zakłada. Jeśli tak będzie, to na wszelki wypadek już dziękuje widzom oraz współpracownikom, którzy pomogli mu w osiągnięciu tylu sukcesów.

Nie wiem, jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę, a zatem, jeżeli to co nazywam ,,zawieszeniem" miałoby okazać się czymś więcej niż tylko przerwą, chciałbym podziękować tym, którzy przez ostatnią dekadę mnie wspierali - pisze wciąż jeszcze mąż Martyny Wojciechowskiej. (...) Dziękuję wszystkim ludziom TTV, z którymi od pierwszego dnia współtworzyłem stację. Pamiętam, jak nikt w nas nie wierzył. Zrobiliśmy kawał dobrej roboty, jestem dumny, że mogłem być częścią tej niezwykłości. (...)

Swoje refleksje zakończył filozoficznym stwierdzeniem, że "droga trwa", a całość okrasił selfie na tle wiejskiej drogi.

Przypomnijmy, że Kossakowski i Wojciechowska formalnie wciąż są małżeństwem: papiery rozwodowe wpłynęły do sądu na początku tego roku. Od czasów skandalu z porzuceniem podróżniczki, Kossakowski wciąż pozostawał gwiazdą stacji TTV, w której doczekał się nowego programu. "Projekt Cupid" miał zaszczyt współprowadzić z Barbarą Kurdej-Szatan.

Jesteście zaskoczeni jego decyzją?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(388)
beti
2 lata temu
Nie zgadzam się z krytycznymi uwagami wobec Kossakowskiego. Jego program " Down the Road " zrobił wiele dobrego. Mam dorosłego kuzyna z zespołem Downa. Zdarzały się sytuacje, że ludzie mu dokuczali, wyśmiewali go, obrażali . Osoby niepełnosprawne intelektualnie są dyskryminowane, lekceważone. Ludzie się ich boją. Nie wiedzą, jak mają się zachować. Dzięki takim programom jak " Down the Road" prowadzonym przez Kossakowskiego zmienia się podejście społeczeństwa do ludzi z zespołem Downa.
Piter
2 lata temu
Dziękujemy za piekne programy. Odpocznij i wracaj, widzowie czkają. A hejterow miej tam gdzie słońce nie dochodzi. Pudel nie kasuj tylko tego.
kama
2 lata temu
Zamiast hejtować to warto podziękować Kossakowskiemu za to że tyle dobrego i ciekawego wniósł do programów , dziękuję Panu !
j.t.
2 lata temu
Miał zaszczyt współpracować z Szatan:)) On dobrze się czuje?
Bolo
2 lata temu
Nareszcie! Zabierz proszę ze sobą Kurdejową, niech też zniknie z mediów, ekranów, scen itp - na zawsze!!!!!
Najnowsze komentarze (388)
siła_bliskośc...
2 lata temu
Małżeństwo Kossakowskiego i Wojciechowskiej miało małe szanse na przetrwanie z racji różnych kręgów kulturowych jakie oboje sobą reprezentują. Na początku różnice między nimi były intrygujące i przyciągały ich do siebie. Ale bliższy kontakt i przebywanie w ograniczonej przestrzeni intymnej sprawiły, że maska opadła a flow nowości zanikł. Rzeczywistość utraciła kolory i stała się nie tylko nudna, ale wręcz nieznośna. W tej sytuacji ucieczka okazała się jedynym wyjściem, ale by zachować pozory i twarz, trzeba było ratować co się da z nadszarpniętego wizerunku. Myślę, że oboje to dostrzegli. Dodatkowo Kossakowski okazał się zbyt słaby w stosunku do osobowości Martyny. Nie miał jak zbudować pozycji Dominatora, tak charakterystycznej dla mężczyzn, którzy zapadają się w sobie, gdy znajdują się w bliskiej relacji z kobietą znającą swoją wartość. Cyk - iskierka zgasła.
Ania.
2 lata temu
Schzofrenię leczy się w trybie zamkniętym i trwa to tygodnie, miesiące, czasem lata. Powodzenia Przemku.
ewa
2 lata temu
Dzięki Bogu, że znika. NIECH NIE WRACA,
ela
2 lata temu
NIE wracaj już!
zosia
2 lata temu
nie wracaj nie będziemy tęsknić a za to co zrobiłeś Martynie nie chcę na Ciebie patrzeć
hahahaha
2 lata temu
Pierwsze zdjęcie wymiata :D
gość
2 lata temu
stop hejtowi i mowie nienawiści Barbary Kurdej Szatan wobec wojska polskiego i wpierania tym samym przez Barbarę Kurdej Szatan propagandy Putina i Łukaszenki, stop w promowaniu tej hejterki. Na marginesie Kurdej Szatan promowała i napędzała klientów firmie PIL PIL z Zanzibaru o której media pisały że oszukała dużo ludzi na niby apartamenty, niby wycieczki i niby kryptowaluty. Niech Kurdej Szatan zamilnie na czas wojny i przeprosi szczerze, pomoże to jej karierze za kilka kilkanaście lat
luska
2 lata temu
jakis poplątany, chyba sam nie wie o co mu chodzi.skonczy jako bezdomny, bo ma do tego inklinacje
ovo
2 lata temu
z TTV też niech zniknie i zabierze ze sobą Barbarę, wtedy będzie super.......
zosieńka
2 lata temu
Po wizycie Ysabel, "cymbaliści" nadal będą uważać, że nie stracili "cnoty" i nie biorą udziału w wojnie?
Asior
2 lata temu
Odchodzi bo spada oglądalność
Żaneta Król
2 lata temu
Nie ma czaego żałowac. Dowiedziałam się o jego osobie poprzez związek z fajną, ciekawą, godną uwagi postacią jaką jest Martyna Wojciechowska. Zachował się obrzydliwie, jak niezrównoważony wobec niej, więc niech znika.
Hangman
2 lata temu
@beti, ale to nie jest JEGO program. On był tam WYNAJĘTYM prowadzącym.
wui
2 lata temu
Zenujący gość.
...
Następna strona