Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Przemysław Kossakowski ZACHWYCA SIĘ Barbarą Kurdej-Szatan w "Projekt Cupid": "Potrafi rozmasować trudną sytuację SWOIM UROKIEM. Ma EMPATIĘ!"

271
Podziel się:

Nowy duet ekranowych prowadzących, Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski, słodzi sobie kiedy tylko może. Czy ta kampania ocieplenia wizerunku będzie skuteczna?

Przemysław Kossakowski ZACHWYCA SIĘ Barbarą Kurdej-Szatan w "Projekt Cupid": "Potrafi rozmasować trudną sytuację SWOIM UROKIEM. Ma EMPATIĘ!"
Przemysław Kossakowski słodzi Barbarze Kurdej-Szatan (Instagram)

Pomysł, by Barbara Kurdej-SzatanPrzemysław Kossakowski zostali parą prowadzących nowego programu "Projekt Cupid", okazał się, delikatnie mówiąc, karkołomny. W teorii miało być tak, że dwóch celebrytów o wizerunku "gwiazd blisko ludzi" pomaga osobom z niepełnosprawnościami, w praktyce zaś okazało się, że mało kto może jeszcze patrzeć na nich bez żenady. Zaskakujące...

Jak to jednak była w show biznesie, celebrycka karawana jedzie dalej, gwiazdy muszą w końcu jakoś spłacać kredyty, więc teraz na każdym kroku obserwujemy, jak BasiaPrzemek przekonują, że świetnie im razem: Barbara Kurdej-Szatan POWRACA na salony i WDZIĘCZY się do obiektywu u boku Przemysława Kossakowskiego (ZDJĘCIA)

Najmniej lubiana para prowadzących udzieliła właśnie wywiadu magazynowi "Wprost", w którym znowu chce odczarować swój nadszarpnięty wizerunek. Czytamy w nim na przykład, jak Przemek słodzi Basi, mówiąc, że "ma koktajl empatii i pogodnego luzu", na co ona odwdzięcza się, mówiąc, że "on też ma". Obydwoje są tak współczujący, że podczas promocji programu nie byli wcale zainteresowani "tym całym pozowaniem"...

Zobacz także: Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"

Do uczestników podchodziliśmy z instynktem rodzicielskim, nawet niedawno, gdy prezentowaliśmy program i nasi bohaterzy stanęli na ściance, a flesze aparatów zaczęły ich oślepiać, tylko patrzyłam zmartwiona, czy nic im nie będzie - opowiada Kurdej-Szatan.

Ty też to miałaś? Bo ja dokładnie w tym samym momencie, gdy stanęliśmy w świetle kamer, zacząłem wzrokiem szukać naszego terapeutycznego wsparcia. Dopiero, gdy zobaczyłem, że w pobliżu, tuż za fotografami są nasze dwie terapeutki, zająłem się uśmiechami i tym całym pozowaniem - dodaje Kossakowski.

Basia przypomniała także, że już raz wzięła udział w podobnym programie - wtedy, gdy w żenującym show "To tylko kilka dni" "opiekowała się" osobami z niepełnosprawnością. Tak, ta "opieka" trwała właśnie tylko kilka dni, Misiek Koterski powstawiał kilka zdjęć na Instagram, a potem wszyscy uczestnicy zapomnieli o tej "przygodzie", która dla ich podopiecznych jest niełatwą codziennością.

Dostawałam uwagi, że może nie powinnam, że to bez sensu, że program będzie krytykowany, żebym uważała. Ale przed "Down the road" też było bardzo dużo hejtu, a potem wszyscy ten format pokochali - kryguje się Kurdej-Szatan we "Wprost". Podobnie było z programem "To tylko kilka dni", w którym wzięłam udział. Słyszałam, że celebryci chcieli się wybić pokazując przez kilka dni, jak zajmują się ludźmi z niepełnosprawnościami, a przecież to nieprawda. My byliśmy tylko łącznikami, aby pokazać świat innych ludzi. W naszym kraju żyje mnóstwo osób z ograniczeniami, niewiedzących, jak zachować się w kontakcie z osobą z niepełnosprawnością, dlatego takie programy moim zdaniem tylko pomagają zwiększać świadomość i otwartość.

Być może jeszcze nie uwierzyliście w wizerunek Basi-samarytanki, więc Przemysław Kossakowski wytacza najcięższe działa z PR-owej piwnicy i pieje peany na jej cześć. Najpierw jednak przytomnie zauważył, że w trakcie trwania zdjęć do programu ich wizerunek trochę się zmienił:

Chciałbym zwrócić uwagę, że kiedy zaczynaliśmy zdjęcia, oboje byliśmy jednymi z ulubionych celebrytów w Polsce. (...) Program powstawał przez pół roku i w tym czasie przydarzyły się nam różne życiowe przygody - mówi wymijająco Kossakowski, ale szybko puszcza to w niepamięć i sugeruje, że to on odkrył Basię dla tego programu...

A co do tego, że nas połączono, wiadomo było, że ten program potrzebuje i mężczyzny i kobiety. Basia przeszła regularny cykl zdjęć próbnych. Byłem na wszystkich, bo partnerowałem też innym kandydatkom i na pewnym etapie szefowa, Lidka Kazen, zapytała mnie o rekomendacje. Bez wahania wskazałem Basię. I to było najlepsze, co mogło się zdarzyć. Basia ma empatię, a z drugiej strony sytuację trudną potrafi rozmasować swoim urokiem i luzem. Poza tym nigdy nie przyłapałem jej na infantylizacji osób z niepełnosprawnościami, co niestety zdarza się bardzo często - czytamy.

Basia na to dodała skromnie: "Myślę, że świetnie się uzupełnialiśmy" i na tym wywiad się na szczęście skończył.

Chcielibyście więcej?

Zobacz także: Oszust z Tindera i skamlący Stanowski
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(271)
Miau
7 miesięcy temu
Ocieplanie wizerunku ciąg dalszy.
Onaą
7 miesięcy temu
On prowadzi całą dyskusję w programie, a ona stoi jak słup....
Ania
7 miesięcy temu
Ale ich dobrali. Przemkowi to nie pomoże o tak z już nadszarpnięta reputacją, a jeszcze ma przykaz ją chwalić. Strzał w kolano dla niego. Ja i tak go lubię, ale nie będzie miał teraz lekko i jeszcze ta Baśka do tego
Jola
7 miesięcy temu
Dac im po kielichu
Arek
7 miesięcy temu
Jest infantylną i słabą aktorką już nie mówiąc o jej śpiewaniu, tembr głosu irytujący.
Najnowsze komentarze (271)
Ja
7 miesięcy temu
Kossakowski do programu do związkach to lekka śmieszność, o Basce już nie wspomne, szkoda słów.
Gaja
7 miesięcy temu
Czy ona kiedykolwiek zniknie z życie publicznego? Jej już żadne ocieplanie wizerunku nie pomoże, prawda wyszła na jaw. Ile jeszcze będziemy znosić tę histeryczkę?
Papa
7 miesięcy temu
Tej pani już nic nie pomoże.
Żaneta
7 miesięcy temu
Bardzo mnie rozczarowała ttv - i przestanę oglądać. Jak można w sytuacji, gdy u naszych wschodnich granic istnieje groźba wojny, promować osobę obrażającą polskich mundurowych (swoje zdanie mogła powiedzieć w sposób kulturalny, bez obrażania), o obrażaniu innych przez tą wulgarną osobę już nie wspomnę. W USA celebryta obrażający mundurowych, byłby skończony: nikt nie zatrudniłby go w filmie, w teatrze, czy do prowadzenia programów telewizyjnych. Wszyscy znajomi potępiliby jego zachowanie i zerwali kontakty, a sam celebryta musiałby latami ciężko pracować, aby odzyskać zaufanie społeczeństwa. A u nas proszę - angażują ją do prowadzenia programu, robią z niej gwiazdę, a Przemek się nią zachwyca.
Tymek
7 miesięcy temu
Panie Przemku . Niech Pan nie psuje sobie wizerunku. Nie wypowiada się o Pani Basi. Dużo pan straci. Szkoda.
Niemoralne
7 miesięcy temu
Pewnie, że jednostka nic nie znaczy ale ja zdecydowanie nie oglądam tego z wiadomych powodów. A P.K. ? No cóż z taka ważna idea tu występuje....ale ja już nie chcę z nim nic też oglądać. A bardzo go lubiłam. Przepraszam ale już nie. Nie lubię manipulacji
Starymnie
7 miesięcy temu
A nie moglby ktoś młodszy tego poprowadzić ? Kossakowski będzie miał niedługo 60 lat.
Doniceta
7 miesięcy temu
Kurdej Szatan zachęcająca do abortowania upośledzonych dzieci i teraz ona w tym programie. Tego się nie da oglądać
Mari
7 miesięcy temu
Pan Kossakowski jest dla mnie antyreklamą wszystkiego. Nie oglądam żadnych programów z nim.
Tom
7 miesięcy temu
Kosakowski zniknij już. Za to co zrobiłeś Martynie nigdy już nie będziesz lubiany.
Ewa
7 miesięcy temu
Nigdy nie byłam fanką tej pani zawsze mnie irytowała a terz pzrestałam być fanką tego pana.
gosc
7 miesięcy temu
oboje zenujacy sa
Kasandra
7 miesięcy temu
I czego się czepiacie Barbary Kurdej - Szatan. Powiedziała to co czuje i co myśli! Czy uczucia ,empatia i myślę już w kraju pis są zabronione? Ja ją popieram!!!! Nie ma zgody na to by źle traktować ludzi a zwłaszcza dzieci. Nie jest ważne to jakiej są rasy ,które skóry czy wyznania religijnego. Jeżeli chca orzekroczyc granice i nie mają dokumentów lub robią to nielegalnie to są do tego międzynarodowe procedury. I straż graniczna powinna je stosować! A nie robić wypchnięcia ba granice bialoruska! Widzieliście ten film po ,którym była reakcja Kurdej Szatan? Nie, nie widzieliście tylko słuchaliście przekazu dnia tpv kurskiego! Ja ten film widziałam! To jest ogromny wstyd i ogromny żal, że robili to polscy pogranicznicy! . A teraz możecie mnie hejtowac!!!
Luki
7 miesięcy temu
Oboje sa siebie warci. Zenada roku jeszcze do tego bym dołozył ta cała Marianne n
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie