Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|
aktualizacja

"Przez Atlantyk". Antek Królikowski nieudolnie próbuje rozładować napięcie na pokładzie. "Jestem przytomną osobą, nie rób ze mnie IDIOTKI"

134
Podziel się:

W nowym odcinku "Przez Atlantyk" celebrycka załoga musiała przejść na kompromis w sprawie miejsca do spania, przez co niektórym puściły nerwy. Wywiązała się żywa dyskusja, która doprowadziła jedną z członkiń grupy do łez. Zobaczcie, jak poradzili sobie z konfliktem.

"Przez Atlantyk". Antek Królikowski nieudolnie próbuje rozładować napięcie na pokładzie. "Jestem przytomną osobą, nie rób ze mnie IDIOTKI"
Antek Królikowski próbuje rozładować napięcie (Instagram, Player)

Emitowany na antenie TVN program "Przez Atlantyk" pozwala widzom zajrzeć w codzienność szóstki odważnych celebrytów, którzy przemierzają ocean na pokładzie niewielkiej łodzi. Uczestnicy, pochodzący z różnych sfer show biznesu, nie zawsze potrafią się dogadać, czego wynikiem są nieprzyjemne konflikty i spięcia, uważnie śledzone przez wszechobecne kamery.

Ostatni odcinek również obfitował w kilka napiętych dyskusji i zakończył się dramatyczną sytuacją. Widzowie byli świadkami przerażającego momentu, kiedy to za burtę wypadł żagiel, na co dwójka kapitanów zareagowała niecenzuralnymi krzykami. Kolejny epizod rozpoczął się od próby wciągnięcia genakera na pokład, co, dzięki wspólnym siłom zespołu, zakończyło się sukcesem.

Zobacz także: Maja Hirsch o udziale w "Przez Atlantyk": "Najbardziej irytował mnie Antek Królikowski"

Atmosfera zgęstniała chwilę później, gdy w wyniku ulewnego deszczu pokład został całkowicie zalany i cała załoga była zmuszona do spania w mesie.

Musisz trochę ogarnąć tę przestrzeń, bo tu będą dwie osoby spały. Dzisiaj nikt nie może spać na pokładzie, więc musimy się jakoś poutykać - instruował Zygmunt Miłoszewski, zwracając się do Mai Hirsch, która patrzyła na niego z nietęgą miną.

Jesteśmy wyczerpani tym, że mało kto śpi normalnie, nie mamy miejsca, żeby się zrelaksować - narzekał do kamery.

Jak jest deszcz, siedzieliśmy wszyscy na trzech metrach kwadratowych, ludzie, czy to jest w ogóle do wyobrażenia? Chodzi o energię, która się zagęszcza. Taka tortura - mówiła Hirsch.

Po nocy część wykwalifikowanej załogi zabrała się do ponownego przymocowania genakera, w czym usilnie chciała pomóc Renata Kaczoruk, mimo nieznajomości żeglarskich pojęć. Do grupy celebrytów dotarła również fatalna wiadomość o ponownej konieczności wydłużenia kursu, ze względu na warunki pogodowe.

Nie wiemy jak będziemy reagować, jeżeli ta podróż się przedłuży, bo jest bardzo miło, gotujemy sobie, rozmawiamy, sielanka, ale ta sielanka jest jednak na 17 metrach łódki i nie każdy ma gdzie spaćmartwiła się o atmosferę Renia.

Grupa zabrała się za inwentaryzację zapasów żywieniowych, aby roztropnie planować spożywanie posiłków.

Inwentaryzacja żywności jest konieczna, dlatego, że czasem Antek nie pamięta, że jadł w nocy słodycze i otwiera skarbczyk, a tam nie ma czegoś - zdradziła Maja, na co Królikowski dumnie potaknął.

Jeśli chodzi o moją paczkę słodyczy, przekazałam ją dla osób bardziej potrzebujących, czyli dla Antoniego. Oddałam ją na te wieczory ciężkie, które Antek przechodzi na swojej wachcie, żeby niczego mu nie zabrakło i jako dobra koleżanka zatroszczyłam się o jego insulinę - mówiła kąśliwie.

To przykre, że na dwa tygodnie zostały mi dwie tabliczki czekolady i dwa batoniki - narzekał niepocieszony Królikowski.

Kolejna rozmowa między Mają a Antkiem miała miejsce w nocy, gdy wszyscy szykowali się do spania. Celebryta nie dowierzał, że aktorka oddała innej osobie z załogi swoje miejsce w kajucie.

Dla mnie to jest szok, że ty tak oddałaś to miejsce - dziwił się.

Czasem warto zrobić krok w tył. To co mam mówić? - pytała się zdenerwowana Hirsch.

Postaw sprawę jasno i koniec, dosyć tego, no stara, co to ma być. Idź do tego pokoju. Ja cię proszę, powalcz o to. Mam dość patrzenia na to, co tu się wyprawia - namawiał ją Królikowski.

W dalszej części odcinka kwestia miejsc do spania powróciła, gdy grupa siedziała razem.

Myślę, że czara się przelała i ludzie, którzy nie mają gdzie spać, upominają się o swoje - relacjonowała Hirsch. Do tej pory tak było, że kilka osób miało stałe łóżko, a kilka osób się błąkało. Sprawiedliwie by było, gdyby wszyscy to przeżyli - twierdziła.

Maja ma swoją kajutę, w której jest ciepło przyjmowana. Nie zajmujemy jej półeczki, czekamy na nią. Staram się uszanować jej decyzję, że woli spać w mesie - przedstawiała swój punkt widzenia Renia.

Poczułam się, jakbym przeszkadzała, nie czułam się tam dobrze. I ja się wyniosłam, mam poczucie, że to jest wasze miejsceżaliła się Maja.

Byłam bardzo zaskoczona twoją reakcją... - zaczęła Kaczoruk, jednak aktorka weszła jej w słowo.

W mojej kajucie mówiłaś mi, żebym nie zapalała światła i "teraz się chcesz kąpać? Przecież jest dwunasta" - grzmiała zdenerwowana.

Ja do ciebie tak nie mówiłam - broniła się Renia.

Reniu, jestem przytomną, dorosłą osobą, nie rób ze mnie idiotkiirytowała się Hirsch.

Ja jestem roztrzęsiona. Wszyscy są zażenowani, czułam wstyd - podsumowała sytuację Kaczoruk, ze łzami w oczach. Maja nie chciała dłużej rozmawiać, wyprowadziła atak i nie dała szansy na obronę, jest to niefajne, czułam się z tym źle - podsumowała.

Proszę, żebyście się tak nie kłóciły. Wyluzujmy się - starał się pomóc Antek, przytulając koleżanki.

Sądzicie, że kobietom uda się znaleźć wspólny język?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(134)
Know
2 lata temu
Maju Hirsh co ty sobie zrobiłaś
Niki
2 lata temu
Nudne są już te artykuły o Antonim
gość
2 lata temu
Renata występuje tutaj jako "well-being coach" i jak widać umie zadbac o swój dobrostan, regularne godziny snu najlepiej w nocy, miejsce w kajucie itp.To dorosła osoba, ale jest w niej coś strasznie infantylnego. łatwo ją doprowadzić do płaczy, ale z drugiej strony zawsze umie zadbac o swój interes przede wszystkim, Nie ma w tym nic złego ale czasem dobrze się jest się z kimś podzielić tym dobrostanem. Maja z kolei mogła zamiast robić dramę powiedzieć jej po prostu, zeby udostępniła jej miejsce w kajucie.
Michalina
2 lata temu
Antek najpierw prowokuje, potem przytula. Haha
Petolek
2 lata temu
Miną kapitana Paszke podczas rozmów o spaniu - bezcenna :)))
Najnowsze komentarze (134)
Cxx
2 lata temu
Najlepsza jest ta co publicznie przyznała ze dokonała aborcji a płakała ze rybę zabili. Hit hipokryzji
Karo
2 lata temu
Maju, ogarnij się. Nie jesteś pępkiem świata.
ppp
2 lata temu
kuzwa byłam na rejsie 10 osobowym i kazdy miał swoje miejsce w kajucie nikt nie spał w mesie, a jacht nie był nawet 10 osobowy. a ci sztuczne dramy robią
Ava
2 lata temu
Kto pisze te scenariusze?
wnioski
2 lata temu
Ta cała walka tych dwóch sobowtórów nigdy nie miała się odbyć. Cała akcja była po to żeby każdy zaczął o nim pisać i mówić, a zarazem interesować się jego osobą. To się miało przełożyć na oglądalność tego programu. Pudelek i celebryci dali się wkręcić.
Si9
2 lata temu
Widać jak ten program jest nudny. 15% czasu zajmują czołówka, co było w ostatnim odcinku i końcówka. Pół godziny programu dosłownie.
Otcl
2 lata temu
Renata, jesteś niesamowitym samolubem. Nie szanujesz innych ludzi, ich potrzeb i uczuć. W tym programie jesteś dokładnie taka sama jak w Azja Ekspress.
Sara
2 lata temu
Mam wrażenie, że Renia leci na tego młodszego kapitana
Dominika
2 lata temu
Że Miłoszewski się zgodził wystąpić w takim programie to jestem w szoku…
puchatek
2 lata temu
ta wyprawa to taka zatoka sztuki przez Atlantyk
a moim
2 lata temu
zdaniem to kapitan d..a bo jako pierwszy po Bogu powinien krótko i efektywnie spacyfikować tych gówniarzy a jak się któreś by buntowało to przeciągnąć pod kilem. Byli by cichutcy i karni.
a moim
2 lata temu
zdaniem to kapitan d..a bo jako pierwszy po Bogu powinien krótko i efektywnie spacyfikować tych gówniarzy a jak się któreś by buntowało to przeciągnąć pod kilem. Byli by cichutcy i karni.
Kasia
2 lata temu
Pani Maja jest dososla aferzystka ,a wystarczylo powiedziec na spokojnie o co chodzi ,podjudzona przez Antka zachowala sie oktopnie dorosle kobiety z klasa nie rozmawiaja w ten sposob .Renulka dbaj o siebie nic w tym zlego ,odwazna piekna i inteligetna brawo .
Kasia
2 lata temu
Renulka trzymaj sie ,jestes super kultura takt i empatia .Pani z ustami glonojada to nie twoja estetyka metalna i estetyczna . Nie musisz ja lubic nie zmuszj sie , i tak bardzo ladnie wywarzasz atmosfere podziwiam 👌👍💪
...
Następna strona