Trwa ładowanie...
Przejdź na
Faustyna Kranda
|

Przyjaciółka Kory i Sipowicza krytykuje nowy związek wdowca: "To za szybko!"

276
Podziel się

Ma rację?

Przyjaciółka Kory i Sipowicza krytykuje nowy związek wdowca: "To za szybko!"
(East News)
bDogrdBx

W lipcu 2018 roku media obiegła smutna wiadomość o śmierci Kory. Liderka zespołu Maanam zmagała się z nowotworem. Zmarła w swoim domu na Roztoczu w otoczeniu bliskich. Miała 67 lat.

W grudniu wdowiec po Korze, Kamil Sipowicz, wyznał, że pojawiła się w jego życiu kobieta, w której się zakochał.

bDogrdBz

Zaledwie dwa miesiące później parę przyłapali paparazzi podczas spaceru po warszawskich ulicach.

Na początku lutego milczenie przerwała nowa dziewczyna Sipowicza. Tajemnicza Sylwia przyznała, że nie rozumie zupełnie zainteresowania jej związkiem. Jednak to wyznanie nie zaspokoiło ciekawości fanów.

bDogrdBF

Relację Sipowicza postanowiła skomentować Hanna Bakuła, która przez wiele lat przyjaźniła się zarówno z Kamilem, jak i z Korą:

"Kora zawsze mówiła, że stworzyli z Kamilem swój mikrokosmos i byłoby jej zwyczajnie przykro, gdyby dowiedziała się, że tak szybko ten mikrokosmos stworzył on z zupełnie kimś innym" - powiedziała wprost w nagraniu dla Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej.

To nie była jednak jedyna jej wypowiedź na ten temat. W podobnym tonie wypowiedziała się również w "Super Show" Pauliny Koziejowskiej:

"Każdy chce wierzyć, że jest niezastąpiony i wyjątkowy i że już po nim potop, że już po nim nic nie będzie. Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną. Oczywiście w filmach amerykańskich żona, umierając, mówi: "ułóż sobie życie jak najszybciej, najlepiej z moją najlepszą przyjaciółką", nie wiedząc, że on już ma ułożone, właśnie z tą przyjaciółką. Ona mu pozwala na coś, co on już ma. Natomiast Kora sobie nie wyobraziła, że jej miejsce raz, dwa, trzy może zająć inna osoba... Myślę, że może za szybko" - wyznała gorzko.

bDogrdBG

Być może to, że Sipowicz "tak szybko się zakochał", wynika z tego, że jego nowa wybranka jest bardzo podobna do jego zmarłej małżonki.

Wy też jesteście zdania, że Sipowicz zbyt szybko zaczął nową relację?

bDogrdBH
bDogrdBI
bDogrdCa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(276)
Monika
10 miesięcy temu
Mój teść miesiąc po śmierci teściowej znalazł sobie nowa babę! Dzieci do dziś jej nie mogą zaakceptować i nie chodzi o to ze ułożył sobie życie z inna bo ma do tego prawo tylko ze nie uszanował żałoby i ledwo teściowa zdążyła umrzeć afiszował się już z inna. Masakra...
ciekawska
10 miesięcy temu
Dlaczego zaden z tych wdowcow nie szuka pocieszenia u kobiet w swoim wieku.??
fuj
10 miesięcy temu
Strasznie szybko te dziadki zakochuja sie w bardzo mlodych kobietach.
bDogrdCb
lol
10 miesięcy temu
Jest już starszy, na co ma czekać? Jeśli czuje, że ta kobieta to jest to, co w tym złego? Ma się umartwiać? Nikt nie chce być sam. Nie sądzę, że Kora miałaby mu to za złe... Hanna może niech się zajmie swoim zyciem
Marta
10 miesięcy temu
Nie powinno jej to obchodzić...niech zajmie się układaniem swego życia...Korze już nic życia nie zwróci , a ono toczy sie dalej i nikt nie powinien być w nim samotnym.
Najnowsze komentarze (276)
Janka
4 miesiące temu
Kora św.p. i Kamil warci siebie byli i teraz to widać
gość
10 miesięcy temu
I dla takiego pacana Kora zostawiła Jackowskiego.
Gość
10 miesięcy temu
Zawsze przysięga się tylko do śmierci i ani dnia dłużej.
wwww
10 miesięcy temu
Zgadzam się z tym, że to za szybko. Ludzie znajdujący sobie szybko kogoś innego kłamią, że zmarły partner/partnerka cieszy się kiedy to widzi z góry. Akurat. Nikt rozumny tego nie potwierdzi. To nie czas na radowanie się nową znajomością.
Jadwiga
10 miesięcy temu
To sprawa Sipowicza. Zając się oceną siebie, a innym pozwolić żyć według własnego wyboru!
Suzugo
10 miesięcy temu
A ja się martwię, jak da sobie radę, mój mąż po mojej śmierci. Chciałabym, żeby znalazł sobie kogoś jak najszybciej, kto się nim zaopiekuje.
asw
10 miesięcy temu
facet to facet jedna umiera druga za raz obok....
Jolla
10 miesięcy temu
A ile lat mialby jej zdaniem czekac 70 letni prawie wdowiec ?
bDogrdBT
przydu...
10 miesięcy temu
A kim byłby jakiś Sipowicz bez Kory?
gość
10 miesięcy temu
A gdyby był biednym starym człowiekiem ,czy jakaś kobieta o 30 l młodsza zwróciła by uwagę na pana? Pamiętamy również wielką miłość o 60 lat młodszą Łapickiego do Kamili ,ledwo zszedł ze świata to kiedy "wielka miłość dowiedziała się ,że niczego nie odziedziczy tak szybko wyrzucała po mężu rzeczy na śmietnik. Panie Sipowicz niech pan zabezpieczy synów sp Kory oraz wnuki .Tak formalnie oficjalnie ,wtedy przekona się pan o miłości ,która teraz pana wspiera .Niech pan to zrobi tez dla szacunku sp Kory.. Powodzenia
Maciej
10 miesięcy temu
Korze to już i tak wszystko jedno, a chłop na co ma czekać, aż się sam zestarzeje i będzie musiał szukać opiekunki, a nie partnerki.
ZbijGniew
10 miesięcy temu
znany z tego, że był mężem znanej osoby
A da
10 miesięcy temu
Starszy pan nie zdaje sobie sprawy, że to nie on jest interesujący dla młodej kobiety, a jego i Kory majątek. To majątek jest miłością jej życia.
Blenders
10 miesięcy temu
A na co miał czekać.To już są godziny do końca jego sprawności sexualnej.Czepiacie się faceta który chciałby jeszcze użyć życia.Wiagra,wiagra a teraz mi zagra !!!!!
...
Następna strona
bDogrdCv