Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Kamil Sipowicz przedstawia mediom nową partnerkę: "Pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy. ZAKOCHAŁEM SIĘ"

177
Podziel się

Jednocześnie Sipowicz zdementował pogłoski, jakoby spotykał się z nową wybranką jeszcze za życia piosenkarki.

Kamil Sipowicz ma nową partnerkę.
Kamil Sipowicz ma nową partnerkę. (ONS.pl)
bDogxJaZ

Śmierć Kory była ciosem nie tylko dla fanów artystki i osób zmagających się z rakiem, ale przede wszystkim dla jej bliskich. Kamil Sipowicz był związany z Olgą Jackowską przez wiele lat i oboje często podkreślali, że czują ze sobą wyjątkowe połączenie duchowe. Mimo tego mężczyzna wyznał niedawno, że z wiekiem jej dominujące usposobienie pogłębiało się, przez co "stał się Banasiem, a Kora Jarosławem Kaczyńskim".

Jeszcze więcej kontrowersji wzbudziły doniesienia, jakoby Sipowicz związał się z nową kobietą. Nową miłością miał się pochwalić na swoim prywatnym koncie na Facebooku. W rozmowie z Moniką Jaruzelską zastrzegł jednak, że wolałby nie rozwijać tego tematu i odmówił komentarza. Zaznaczył jednak, że jest przekonany, iż Kora nie miałaby nic przeciwko temu.

bDogxJbb

Nowy związek Kamila Sipowicza szybko zyskał zainteresowanie mediów. Z tego powodu szybko pojawiło się wiele doniesień na temat znajomości mężczyzny z tajemniczą Sylwią. Ostatecznie Sipowicz postanowił przerwać milczenie i opublikował na swoim koncie na Facebooku oficjalnie oświadczenie.

Kochani, przez ostatnie lata życia z Korą oraz rok po jej śmierci żyłem niejako publicznie. Jednak pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy - czytamy w tekście opublikowanym przez byłego partnera Kory.

Co więcej, Sipowicz zdecydowanie zdementował pogłoski o tym, że spotykał się z nową partnerką jeszcze za życia piosenkarki. Do wystosowania dementi skłoniły go doniesienia jednego z tabloidów.

bDogxJbh

Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe, nie spotykaliśmy się za życia Kory. Przyzwyczaiłem się, że tego typu media zazwyczaj mijają się z prawdą, ale ta "informacja" to już przesada wymagająca sprostowania - napisał.

Na koniec zdradził też, że najbliższego Sylwestra spędzi właśnie z nową ukochaną.

_Sylwia i ja chcieliśmy podziękować tym z Państwa, którzy przysyłają nam przyjazne, czułe i budujące słowa. W Sylwestra wzniesiemy toast za Wasze zdrowie!_

bDogxJbi
bDogxJbC
KOMENTARZE
(177)
Kat
11 miesięcy temu
Kobietę by zlinczowali w podobnej sytuacji
Mika
11 miesięcy temu
Tak, tak chciał dzielić się tym tylko z najbliższymi, szarą masę okłamywał udająć nieukojonego w rozpaczy wdowca . Wszystko na potrzeby promowania książki o Pani Korze. Się chłop zakochał jego sprawa , ale kłamstw i manipulacji opinia publiczna nie wybacza.
Jaja
11 miesięcy temu
To co, pewnie jakas 20tka gotowa zaopiekowac sie bogatym wdowcem? 😂😂
bDogxJbD
parararabum
11 miesięcy temu
jak zwykle przymiotniki opisujace kobiete w kolejnosci 'piekna i madra' nigdy odwrotnie...😒
SmutnyNick
11 miesięcy temu
Mnie nikt nie kochał, nie kocha i nie będzie kochał. Ale przynajmniej sam siebie ślepo kocham.
Najnowsze komentarze (177)
BRONEK
10 miesięcy temu
Sipowicz dobrze robi ma życie jest krótkie trzeba je szybko przeżyć.
gościu
10 miesięcy temu
Wątpię, żeby książka o Korze dobrze się sprzedała. To nudziarstwo....
Bea
11 miesięcy temu
Kochał Korę! Teraz kocha kolejną kobietę! I to jest piękne! Bo życie jest pięknem!
moja opinia
11 miesięcy temu
Szybko się pocieszył. A taka wielka miłość. A ta jaka fanka żałosne od razu bierze go sobie. Nieładnie to wygląda, za szybko
Czytelnik
11 miesięcy temu
Szybko się pocieszył po śmierci Kory.Był aż w tak wielkiej rozpaczy ,że tylko miłość 💝do nowej baby ukoiła jego skołatane serce
cosik
11 miesięcy temu
nie ma opcji, zeby w "momencie najwiekszej rozpaczy" po stracie bliskiego, pojawila sie ot tak nagle jakas nowa panna i amor strzelil..
Gosc
11 miesięcy temu
Co za chamstwo w tych komentarzach .
Elo
11 miesięcy temu
Dziadek się zakochał ojej.
bDogxJbv
Bwa
11 miesięcy temu
U wdowców to standard
Jakaś
11 miesięcy temu
Kto chciał taką karykaturę, nieroba i pasożyta. Chyba podobna to tego chwasta, pazerna baba.
fan to nie ja
11 miesięcy temu
Powiedzmy sobie szczerze. To Kora po rozwodzie z Jackowski i rozpadzie Maanamu byłaby nikim bez Sipowicza, a nie on bez niej. A markę Maanam opatentowali razem i dziś to on jest jej jedynym właścicielem. Takim jestem fanem jego jak jej i każdego międzynarodowego celebryty, którego fotki są tu zamieszczane i opisywane przez pudelkowych pismaków. Fan to skrót od fanatyka, który na czyimś punkcie ma bzika.
Nie maniak
11 miesięcy temu
Malarz, rzeźbiarz, pisarz, dziennikarz...byłby nikim gdyby nie ożenił się z wyjcem? To tylko dla melomanów i to nie wszystkich. Dla inteligentnych ludzi ona była nikim, a on rycerzem z zakutym łbem jakich równie dużo na Świecie jak wyjców w rodzaju Kory.
Bon
11 miesięcy temu
Trudno jest lgac w oczy lepiej pisac
Melba
11 miesięcy temu
Facet zazwyczaj szybko się pocieszy w ramionach innej kobiety, po śmierci żony. Wiem, ze samotność jest straszna, ale jeżeli się kogoś tak bardzo kochało, to nie można się o tak zakochać w innej kobiecie.
...
Następna strona
bDogxJbX