Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Kamil Sipowicz zwierza się Monice Jaruzelskiej: "Kora była jak KACZYŃSKI, ja byłem Banasiem"

41
Podziel się:

Mąż Kory gościł w programie "Towarzyszka Panienka", gdzie przyznał, że z wiekiem piosenkarka była coraz bardziej autorytatywna. "Nikt się nie mógł sprzeciwić, była władczynią" - przyznał.

Kamil Sipowicz porównał Korę do Jarosława Kaczyńskiego.
Kamil Sipowicz porównał Korę do Jarosława Kaczyńskiego. (East News)

Śmierć Kory była ciosem nie tylko dla fanów artystki i osób zmagających się z rakiem, ale przede wszystkim dla jej bliskich. Kamil Sipowicz był związany z Olgą Jackowską przez wiele lat i oboje często podkreślali, że czują ze sobą wyjątkowe połączenie duchowe. Choć Kora raczej nie była postrzegana jako osoba łatwa w relacjach, to Kamilowi udało się do niej dotrzeć i stworzyli wspólnie stabilny związek.

Od czasu śmierci piosenkarki Kamil Sipowicz często gości w mediach, z którymi dzieli się wspomnieniami z ich życia. Tym razem mąż Kory pojawił się w programie Moniki Jaruzelskiej Towarzyszka Panienka, gdzie kolejny raz zdecydował się o niej napomknąć. Sipowicz stwierdził między innymi, że piosenkarka miała wyjątkowo dominujące usposobienie i była "dyktatorem".

Kora była bardzo autorytatywna, była władczynią, której nikt się nie mógł sprzeciwić, każde zdanie odrębne było napiętnowane. Gdy próbowałem czegoś najgłupszego, od razu była awantura - wspomina.

Sipowicz przyznał również, że z czasem autorytaryzm Kory się zaostrzał, szczególnie w obliczu walki z chorobą. Aby lepiej zobrazować ich relacje, mąż piosenkarki zdecydował się nawet na dość specyficzne porównanie.

Ja na nią mówiłem, że jest jak Jarosław Kaczyński, że jak coś powiedziała, to nie ma żadnej dyskusji... W naszym związku ona była Kaczyńskim, a ja Banasiem - skwitował.

Jednocześnie Kamil Sipowicz wierzy w to, że Kora wciąż trwa przy nim.

W jaki sposób istnieje? Można to rozważać. W każdym razie ja odczuwam obecność Kory. Uważam, że Kora istnieje. Kocham ją i czuje jej miłość, jej troskę o mnie, czuję jej oddziaływanie w moje życie.

Co ciekawe, Monika Jaruzelska postanowiła zapytać też Sipowicza o nowy związek, którym ten pochwalił się niedawno na Facebooku. Na to pytanie jednak nie odpowiedział i stwierdził jedynie, że wolałby to zachować dla siebie.

Spodziewaliście się, że kiedyś padnie takie porównanie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(41)
Kobieta
3 lata temu
Juz nowy zwiazek a kase zbija na gadaniu o niej. A tfu
Rose
3 lata temu
Była AUTORYTARNA a nie autorytatywna. Autorytarny jest dyktator a autorytatywny ktoś, kto ma wypracowany autorytet i ludzie za nim idą z własnej woli, nie musi nic wymuszać siłą. Wiedza nie boli.
????
3 lata temu
Dopiero co rok minął od śmierci, a ten już nowy związek... Bez komentarza.
Anja
3 lata temu
No to nie miał łatwo.
Gosc
3 lata temu
Kazdy wie, ze on to taka pijawka. Kora byla legenda, a on sie do niej przyssal i tylko pobieral kase. Umarla a ten ciagle udziela o niej wywiadow, zeby wyciagac kase, bo sam nic nie potrafi. Okropny czlowiek.
Najnowsze komentarze (41)
Retro
3 lata temu
Miłość do trójkątów u Pana Kamila pozostała...
Życzliwy
3 lata temu
Patentowany leń, obibok i niedomyty stary hipis, jak Kijowski.
baba jaga
3 lata temu
Czyli taki trójkącik-Sipowicz z nową kobietą,a nad nimi duch Kory.Chyba wziął czegoś za dużo,żeby pier...lić takie dyrdymały.Jeśli jest tak,jak on bredzi,to któregoś dnia powinien dostać po łbie od autorytarnej eks-partnerki jakimś cięższym przedmiotem.
Gość
3 lata temu
Co on plecie ! Kora na Kaczyńskiego mówiła PSUJ!
Kpiarz
3 lata temu
Dżizas krajst Kamil co Ty podciągnąłeś Ramonie?!!! Nie pal tego świństwa!!! 😂
Helka
3 lata temu
Juź nowy związek? A tak niby płacze za Korą i wiecznie o niej gada. Chyba dla kasy
EMERYCI
3 lata temu
DZIADKI-NA EMERYTURE!!
ojej
3 lata temu
Dzięki Pis dostała refundację na lek.
Hyt
3 lata temu
On zawsze byl glupowaty.
Tessa
3 lata temu
Jaki nowy związek stary jeszcze za życia Kory, to dziadyga
Amstrong
3 lata temu
Cenilam sobie Corę jako artystke i nadal cenie jej utwory ale z tą zbiórką na leczenie przegiełła. Forma z jaką to zrobiła była nie do przyjęcia a komentarz tego pana byl kary godny.
Jdkdkek
3 lata temu
Juz nowy zwiazek??? Do d...z facetami...
Gosc
3 lata temu
Kazdy wie, ze on to taka pijawka. Kora byla legenda, a on sie do niej przyssal i tylko pobieral kase. Umarla a ten ciagle udziela o niej wywiadow, zeby wyciagac kase, bo sam nic nie potrafi. Okropny czlowiek.
Caryca
3 lata temu
Obleśny dziad borowy, chyba to co ćpał wypaliło mu resztki mózgu. Zdebilowaciały jak "faraon" Lechu W.
Oferty dla Ciebie