Przyodziana w sukienkę z wycięciem Jolanta Rutowicz chwali się lunchem na plaży: "Idealne miejsce na chill". Taka to pożyje?
Jolanta Rutowicz znów pokazała na Instagramie kilka kadrów ze swoje luksusowego życia. 41-latka ładuje aktualnie baterie na kolejnych wakacjach.
Jolanta Rutowicz dała się poznać za sprawą udziału w "Big Brotherze". Ekstrawagancki styl i kontrowersyjne zachowanie szczupłej brunetki od razu przyciągnęły uwagę widzów, a wizerunek pełen różowych akcentów stał się jej znakiem rozpoznawczym. Po reality show wykorzystywała swoje pięć minut, chodząc po eventach i angażując się w medialne projekty. Wystąpiła np. w "słynnym" formacie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Dała się również zapamiętać dzięki bliskiej relacji z Jarosławem Jakimowiczem. Choć swego czasu obściskiwali się na ściankach, po latach były prezenter TVP nazwał znajomość "ustawką". Jola zaś zarzuciła Jarkowi to, że chciał się na niej wybić.
Madzia Wójcik z „BB” po latach ujawnia, ile zarobiła za udział w show. Będziecie w szoku
Tak dziś żyje Jolanta Rutowicz
W pewnym momencie Rutowicz wycofała się z show-biznesu. Celebrytka wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła nowe życie. To, co aktualnie się u niej dzieje, można jednak śledzić w social mediach. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 40 tysięcy osób, chwali się swoją "luksusową" codziennością u boku tajemniczego mężczyzny. 41-latka zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Co prawda wciąż ma słabość do kusej odzieży, teraz jest blondynką.
Jolanta Rutowicz chwali się luksusowymi wakacjami
Na instagramowym profilu byłej gwiazdy "Big Brothera" często pojawiają się relacje z ekskluzywnych podróży. Aktualnie Jolanta znów wygrzewa się w jakimś egzotycznym miejscu, skąd ochoczo publikuje kolejne zdjęcia i nagrania z błękitną wodą w tle. W środę udostępniła kilka kadrów z lunchu na plaży. Przyodziana w wyciętą białą sukienkę Rutowicz zapozowała przy stole z kieliszkiem w dłoni. Pokazała też, czym miała okazję się zajadać. Okazuje się, że relaksując się pod parasolem, skonsumowała owoce morza, kurczaka z warzywami oraz burratę.
Idealne miejsce na chill... Który widok wybierasz - morze czy jedzenie? - zagaiła obserwatorów.
Pod postem pojawiło się kilka komentarzy.
Z tych wszystkich widoków Ty jesteś najpiękniejszym, Jollie! - napisał jeden z wiernych fanów.
Zobaczcie. Myślicie, że kiedyś przyleci do Polski?