Witek
|

Przyrodni brat Meghan Markle radzi siostrze: "Powinna przestać się wywyższać i zadzwonić do ojca"

96
Podziel się

Thomas Markle Jr udzielił wywiadu, w którym między innymi tłumaczył wypowiedzi "sfrustrowanego" brakiem kontaktu z córką ojca.

Przyrodni brat Meghan Markle radzi siostrze: "Powinna przestać się wywyższać i zadzwonić do ojca"
(East News)

Meghan Markle od początku swojej obecności na dworze królewskim siała zamęt. Amerykankę nie tylko z rodziną męża łączą dość skomplikowane relacje. Od lat skonfliktowana jest przede wszystkim z własnymi krewnymi. Odkąd tylko 38-latka zaczęła pojawiać się u boku księcia Harry’ego, bliscy ochoczo komentowali jej poczynania, nierzadko wracając do wstydliwej przeszłości aktorki.

Thomas Markle i Samantha Markle nie zrezygnowali oczywiście ze skomentowania kontrowersyjnej decyzji Sussexów dotyczącej odłączenia się od rodziny królewskiej. W styczniu ojciec aktorki wystąpił w specjalnym dokumencie Channel 5, w którym między innymi nazwał córkę "wielkim rozczarowaniem". Swoje "trzy grosze" wtrąciła także siostra Meghan. Kobieta zwróciła się do royalsow słowami: "rozbiła naszą rodzinę, to samo zrobiła z waszą".

Przez lata niezbyt pochlebnie o siostrze wypowiadał się także Thmosa Markle Jr. Ostatnio po raz kolejny zabrał głos. Przyrodni brat księżnej Sussex uważa, że ta powinna wreszcie wyciągnąć rękę do ich ojca.

Przedśmiertne życzenie mojego taty, to chęć naprawienia tego wszystkiego i zobaczenie Archiego. On chce, żeby jego córka z powrotem pojawiła się w jego życiu - wyznał w rozmowie z gazetą Express.

Mężczyzna próbował usprawiedliwić zachowanie ojca, twierdząc, że próbował on po prostu nawiązać jakikolwiek kontakt z córką:

On jest tak sfrustrowany, ponieważ nie może przekazać jej wiadomości. Wciąż jest oszołomiony, gubi się - tłumaczył.

54-latek na koniec wywiadu zachęcił, by siostra przebaczyła ojcu:

Meghan powinna po prostu przestać się wywyższać, zadzwonić do ojca i naprawić to wszystko. Ten facet poświęcił jej całe swoje życie - jest tam, gdzie jest dzisiaj, dzięki niemu. To wystarczający powód.

Myślicie, że mama Archiego weźmie sobie do serca apel starszego brata?

KOMENTARZE
(96)
Haldbka
3 tyg. temu
Oni powinni przestać pić, ćpać i pójść na odwyk. M.in. od udzielania wywiadów, których już nikt nie chce. Co za toksyczna rodzina.
Nickname 94
3 tyg. temu
Strasznie jej współczuję :( rodzina szczuje media, oczernia ją. Czy jest jeszcze ktoś w jej rodzinie, kto nie zgłosił się do mediów? Skoro nie ma kontaktu z ojcem to chyba nie bez powodu. Masakra. Zdrowia Wam kochani życzę!
MP33
3 tyg. temu
A on powinien się wykąpac
Jaaaaaa
3 tyg. temu
A on powinien zmienić wygląd, bo tragedia.
Ewa
3 tyg. temu
Po co ma dzwonić. Żeby bylo tak jak z listem? Nagra rozmowę doda coś od siebie i sprzeda mediom za grubą kasę. To hiena a nie żaden ojciec.
Najnowsze komentarze (96)
aldi czarna
3 tyg. temu
Ale rodzinka szkoda gadać wcale się nie dziwię Megan że nie chce z nimi mieć kontaktu.
aga
3 tyg. temu
cudna rodzinka , dajcie wreszcie jej spokój , tanim kosztem chcą być popularni , taka rodzina to skarb .
jaś fasola
3 tyg. temu
po kimś ten wredny charakter ma. tatuś i spółka to niezłe towarzystwo - mysleli że babcia Ela przewiezie ich karetą po Londynie? to faktycznie plebs -
babcia
3 tyg. temu
Jest takie stare przysłowie: "Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu". Przeważnie sprawdza się w naszym życiu. Jeśli ojciec uważa, że dziecko powinno zwrócić mu pieniądze za swoje studia, to może niech wystawi jeszcze rachunek za wikt i opierunek, uwzględniając pieluchy... Nie wyobrażam sobie, że mogłabym zrobić coś takiego moim dzieciom. To się nie mieści w głowie ! Jak najdalej od takiej roszczeniowej rodziny. Nie mają godności za grosz !!! Popieram Meghan. Ona teraz ma prawdziwą, kochającą się rodzinę. Widać to po Harrym i po Archim. Jak widać, częścią tej rodziny jest również jej matka Doria, którą kocha i jest jej wdzięczna, że ZAWSZE przy niej była. Życzę szczęścia tej wspanialej rodzinie.
Bry
3 tyg. temu
Wyglada jak malpka :)
ruda
3 tyg. temu
Rodzinka wyraznie chce się dorobić na tym ,że ona jest sławna.Pani Meghan nie powinna się poddawać i trzymać się z dala od takich krewnych !!!!!!!!
fryc
3 tyg. temu
Co za diabel rogaty,CZarna zmija bedzie sie smazyc w wlasnym piekle i nikt jej reki nie poda.
KrotexGT
3 tyg. temu
Ile dostał za wywiad? Zaniedbane i roszczeniowe nieroby.
Iwi
3 tyg. temu
Meghan nie lubię, ale tu w kwestii ojca akurat ją popieram. Takiego ojca i takiej rodzinki też bym nie chciała znać. Rodzina to ciepło, wsparcie w każdej sytuacji, miłość bezwarunkowa. A oni tylko chcą rozgłosu i pieniędzy. Wstydzili by się i dali żyć Meghan po swojemu. Wstydu nie mają. A ojciec Meghan do wanny powinien się udać.
zazu
3 tyg. temu
Totalnie nie rozumiem roszczeń tych ludzi . Meghan żyje na koszt Elżbiety , czy ona ma też utrzymywać rodzinę Meghan . Jej siostra przyrodnia sprawia wrażenie chorej psychicznie , ojciec też nie wygląda na przymierającego głodem . Poza tym on ma dzieci z kilku związków . Niestety tak jest jeśli bierze się kogoś z plebsu .
mmm
3 tyg. temu
Strasznie mi jej żal. I patrząc na te rodzinę, to nie dziwie się, że nie utrzymuje kontaktów. Oblechy, nieroby i alkoholicy, pewnie myśleli, że ona będzie ich utrzymywać. Założę się też, że gnoili ją całe życie, a jak odniosła sukces i zapewniła sobie dobre życie to nagle zazdrość się odezwała.
MAGG
3 tyg. temu
Szkoda Harrego. Dziewczyna ma doswiadczenie w mąceniu i skłócaniu. Wielu atakuje rodzinę królewską, jakieś spiski, reżim, tyle, że Harremu dotychczas to nie przeszkadzało, o ile oczywiście wspomniane katusze miały miejsce. Rodzina królewska rządzi się swoimi prawami i nie ma co udawać, że jest to życie proste. Jednak obserwując ich raczej nie dostrzegłam napięcia, a wzajemną sympatię. Ale to tylko moje spostrzeżenia. Odczuwam sporą sympatię do tych, jak niektórzy określają "utrzymanków podatników ". W świecie tak zmiennym i kpiącym z zasad i porządku-Królowa reprezentuje dla mnie pewną ciągłość i klasę. Taki 😉landmark. Ile by sie Brytyjczycy nie sprzeczali i tak oddają jej szacunek i w czasach kryzysu wypatrują jej zdania. Pamiętacie kapelusz w barwach UE? A wybrali jak wybrali. "postępowo"...
ZZZ
3 tyg. temu
Jeżeli Markle miałaby dobry charakter to z pewnością jej stosunki z własną rodziną i rodziną męża układałyby się poprawnie. Nie jest tak, że wszyscy są wredni a tylko ona jest w porządku. Jest zupełnie odwrotnie.To ona jest wredna , toksyczna , cwana, wyrachowana, ma osobowość narcystyczną .A od narcyzmu już tylko krok do psychopatii. Tak ją postrzegam. Nie wyobrażam sobie przebywać w towarzystwie kogoś takiego . Harry jest całkowicie zmanipulowany - nie należy się dziwić gdyż pradopodobnie jest zakochany a może tylko zauroczony w związku z czym bielmo na oczach mu przeszkadza dojrzeć prawdziwy charakter Markle.
Róża
3 tyg. temu
Wydaje mi się, że on musiał kiedyś popełnić jakiś straszliwy błąd i teraz żałuje na starość, a opłacenie uniwerku to żaden argument. Patologia nie ma statusu społecznego
...
Następna strona