Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

PUDELEK NA WOŚP: Wylicytuj PRZEPROSINY na Pudelku!

Podziel się:

Tym razem dajemy Wam wyjątkową możliwość przeproszenia kogoś w spektakularnym stylu! Zapraszamy do udziału w naszej aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra dla dzieci z wadami wzroku.

PUDELEK NA WOŚP: Wylicytuj PRZEPROSINY na Pudelku!
PUDELEK NA WOŚP: Wylicytuj PRZEPROSINY na Pudelku (Getty Images)

Już po raz kolejny Pudelek dołącza do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, by wspólnie pomagać innym. W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Finał akcji odbędzie się 30 stycznia.

Na naszej aukcji możecie już licytować przeprowadzenie wywiadu z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem. Licytacja dostępna jest TUTAJ.

To jednak nie wszystko. Mamy dla Was jeszcze jedną atrakcję, a mianowicie... zapraszamy do licytacji PRZEPROSIN, które ukażą się na stronie głównej Pudelek.pl.

Licytacja już wystartowała! Kliknij TUTAJ!

Jak wiadomo, przeprosiny na Pudelku zawsze wzbudzają dużo emocji, więc dajemy Wam możliwość skorzystania z tego, ale tym razem to nie Pudelek będzie przepraszał, a Zwycięzca naszej aukcji!

Dręczy Cię poczucie winy i pragniesz wybaczenia? Zdradziłeś lub zapomniałeś o ważnej rocznicy? Zalałaś chłopakowi konsolę albo przeglądałaś jego telefon? Nie pozwoliłaś mężowi obejrzeć meczu, bo w tym czasie leciał "Ślub od pierwszego wejrzenia"? A może obiecałaś rodzicom, że spędzisz z nimi święta, a zamiast tego poleciałaś na Zanzibar? Cokolwiek zrobiłeś lub zrobiłaś, teraz możesz to naprawić w spektakularnym stylu!

Zamieść u nas przeprosiny i pozbądź się poczucia winy! Licytacja dostępna jest TUTAJ.

Zastrzegamy sobie następujące warunki:

- przeprosiny może złożyć osoba fizyczna, nie prawna

- przeprosiny nie mogą służyć w celach reklamowych

- nie mogą naruszać czyichś dóbr osobistych i godności

- przeprosiny nie mogą zawierać wulgaryzmów

- w przeprosinach nie może paść nazwisko osoby przepraszanej, chyba że udzieli na to zgody

- przeprosiny nie mogą działać na szkodę biznesu żadnego podmiotu gospodarczego

- Redakcja Pudelka ma prawo do edycji treści przeprosin, a w przypadku braku zgody na ingerencję w treść lub naruszenia pozostałych warunków, do odmowy ich publikacji

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie