Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Rafał Grabias ciągle PRACUJE u Gabriela Seweryna! Gościł w atelier... Gosię Andrzejewicz

57
Podziel się

Choć jak się ostatnio dowiedzieliśmy, "Versace z Głogowa" od dwóch lat spotyka się ze "stalkerem" Kamilem, ekspartnerzy wciąż prowadzą wspólne biznesy. "Ludzi czasem łączy nie tylko uczucie" - tłumaczy Rafał.

Rafał Grabias ciągle PRACUJE u Gabriela Seweryna! Gościł w atelier... Gosię Andrzejewicz
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias wciąż razem pracują (Instagram)
bDHJOJJx

Nad tym, co dzieje się w życiu prywatnym Gabriela SewerynaRafała Grabiasa trudno już nadążyć. W zeszłym tygodniu ten pierwszy ogłosił, że od przeszło dwóch lat... związany jest z niejakim Kamilem. Tym samym, który przedstawiany był wcześniej przez "królów życia" jako prześladowca.

Co ciekawe, choć między wieloletnimi partnerami nie raz dochodziło do spięć, nic nie wskazywało na aż tak wielkie zmiany w ich wspólnym życiu. Jeszcze kilka dni wcześniej mężczyźni jak gdyby nigdy nic ubierali razem choinkę, wspólnie szykując się do świąt.

bDHJOJJz

Choć panowie definitywnie nie są już razem, najwyraźniej wciąż prowadzą wspólnie interesy. We wtorek do grona gwiazd, które odwiedziły atelier Gabriela, dołączyła Gosia Andrzejewicz. Autorka takich hitów jak Wojowniczka czy Lustro nagrała serię InstaStories, na których pokazała Rafała, który tego dnia samotnie przyjmował ją w salonie ekspartnera.

No witajcie, kochani. Zobaczcie, gdzie jestem. U Gabriela i Rafała. No i właśnie przymierzam piękną kurteczkę, którą uszył mi Gabriel i ja ją po prostu biorę, jestem zakochana - zachwycała się piosenkarka, zachwalając kurtkę, która wyszła spod ręki nieobecnego w atelier Gabriela.

bDHJOJJF

Pod wspólnym zdjęciem Gosi i Rafała, ciekawscy fani dociekali, gdzie podziewa się "Versace z Głogowa". Na jeden z komentarzy zdecydował się odpisać sam Grabias:

A może tak od czasu do czasu użyć głowy i pomyśleć, że ludzi czasem łączy nie tylko uczucie, ale również wspólna praca, mieszkanie lub zobowiązania względem innych. Atelier to nie jest chata, tylko miejsce pracy - wytłumaczył wyrozumiały Rafał.

Dojrzałe podejście?

bDHJOJJG
bDHJOJJH
bDHJOJKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(57)
ble
2 miesiące temu
Pracuje haha .I nazwa Versace to profanacja tworcy mody.A co ten kwiczäcy Rafałek potrafi ?Te ich stroje są koszmarne takie kicz - picz i kukuryku.
lol
2 miesiące temu
Ten z głosem jakby szypę po betonie ciągnął nie potrafi nic robic.Skwierczy .narzeka i wygina się jak sznurek .Gabriel pracowity i zdolny.
Margo
2 miesiące temu
Obleśni!
bDHJOJKb
Matka
2 miesiące temu
Gdzie Kamil ? Bo zniknął z instagramów i fb .
Pola
2 miesiące temu
Czyli jednak pracuje?????
Dominoaria13
2 miesiące temu
To tylko "teatrzyk" trzeba jakoś zareklamować firmę a profesjonalna reklama kosztuje.
Gość
2 miesiące temu
Myślę że jest to niby rozstanie dla rozgłosu i tyle!! Okropne!!
Teri
2 miesiące temu
Obciachowcy wszyscy 😂
lol
2 miesiące temu
koszmarne zaburzenia osobowsciowe, ciagle łakną uwagi
kaka
2 miesiące temu
Ale ludzie nie muszą się rozstawać w złości, mogą się przyjaźnić, pracować razem itp. To związek się nie udał a reszta może nadal iść doskonale.
Wena
2 miesiące temu
Wielcy projektanci mody.Chodzą przebrani jak pajace w tych futrach. Poprostu obciach.Kolorowe galgany ubaw i nic więcej.
Seth.
2 miesiące temu
Nie znam jednego projektanta, który miałby odwagę porównywać się z geniuszem Gianniego. Versace był i jest unikalny. A tu? Nieudolne kopie deseni i wzornictwa. Jaki projektant, takie muzy i klientela. Szanowany człowiek w życiu bym się tam nie pokazał.
Szatyn
2 miesiące temu
Ten nowy Pan Kamil jest trochę głośny i brzydkie słowa wyraża paranoja
bDHJOJJT
Inka
2 miesiące temu
Ja widzę, że tylko media nazywają Andrzejewicz gwiazdą. Ale ludzie są mądrzy i nie pójdą tym śladem. Kolejna gwiazda typu Zenek i inne Bojsy.
...
Następna strona
bDHJOJKv