Trwa ładowanie...
Neta
|
aktualizacja

Rihanna spaceruje ulicami Nowego Jorku w nowej odsłonie. Pofarbowała włosy na RÓŻOWO na chwilę przed Met Galą (ZDJĘCIA)

129
Podziel się:
129
Podziel się:

Rihanna znów poeksperymentowała z włosami. Tym razem gwiazda zaprezentowała się na chwilę przed Met Galą w różu! Będzie hit na święcie mody z motywem "śpiących piękności"?

1
 / 6
Rihanna spaceruje ulicami Nowego Jorku w nowej odsłonie. Pofarbowała włosy na RÓŻOWO na chwilę przed Met Galą (ZDJĘCIA)
Rihanna spaceruje ulicami Nowego Jorku w nowej odsłonie. Pofarbowała się na różowo na chwilę przed Met Galą (ZDJĘCIA)
Rihanna spaceruje ulicami Nowego Jorku w nowej odsłonie. Pofarbowała się na różowo na chwilę przed Met Galą (ZDJĘCIA) (FORUM)
0
0

Rihanna zasłynęła jako piosenkarka, która ma na koncie wiele hitów. Kilka lat temu podjęła jednak decyzję o odsunięciu się z branży muzycznej. Zamiast tego skupia się na rozwijaniu marki kosmetycznej Fenty Beauty oraz rodzinnym życiu.

Nie oznacza to, że gwiazda "zapadła się pod ziemię", a media straciły zainteresowanie jej osobą. Wręcz przeciwnie. Wciąż pozostaje bywalczynią największych imprez, a paparazzi śledzą jej każdy krok. Ostatnio zaprezentowała się w całkowicie odmienionej odsłonie.

Rihanna prezentuje się w różowych włosach na chwilę przed Met Galą

Rihanna obecnie przebywa w Nowym Jorku i niewykluczone, że podobnie do pozostałych znajomych z branży pojawi się na Met Gali. Tymczasem paparazzi przyłapali ją na mieście, gdzie znów zaprezentowała się po eksperymentach z włosami. Tym razem na jej głowie zagościł róż.

Zmiany w wizerunku Rihanny już raczej przestały kogokolwiek zaskakiwać. Na przestrzeni minionych miesięcy artystka fundowała sobie już ostre cięcia, przedłużanie pukli czy rozjaśnianie. Myślicie, że nowy kolor zagości na jej głowie na dłużej?

2
 / 6
Rihanna znów w odmienionej odsłonie
3
 / 6
Tym razem na jej głowie zagościł róż
4
 / 6
Zafundowała sobie metamorfozę przed Met Galą
5
 / 6
Paparazzi przyłapali ją na mieście
6
 / 6
Ładnie jej?
KOMENTARZE
(129)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gosc
rok temu
chyba raczej zalozyla rozowa peruke, widac ze to nie jej naturalne wlosy...
Riri
rok temu
Ło matko, ale słabo wygląda
Iza
rok temu
Iluminaci
Julita
rok temu
Rihanna gdzie jesteś?
Nocôz
rok temu
Musiała to pomalowała
NAJNOWSZE KOMENTARZE (129)
elsa
rok temu
Raczej peruka a nie farbowane wlosy. Poza tym ona rzadko kiedy ladnie jest ubrana.
foljaż
rok temu
ma różowe włosy bo wyszła z re-programingu
Elmo
rok temu
Skojarzyła mi się z Freezerem (Frieza) z Dragon Balla :D
Ktoś taki jak
rok temu
Rihanna jest, była i będzie piękna. Niejednej brakuje tego co ma w sobie Rihanna bez względu na to co ma na sobie czy też nic nie ma. Dokładnie tak hejterzy i zazdrośnice!
Tajemnicza Mo...
rok temu
Wygląda jak Maciej Byrczek
Mag
rok temu
Modowa równia pochyła
Wiki jagodzia...
rok temu
To peruka 100 procent z blondyny na roz he he
Paula Myo
rok temu
To czoło aż się prosi o grzywkę 🫣
Realista
rok temu
Tandeta z wyglądu i z charakteru.
Guess
rok temu
Wygląda koszmarnie
alexa
rok temu
Brzydnie
Zlatan
rok temu
To jest peruka! Geez!
noniiunio
rok temu
ani to ładne, ani to żadne...
The first
rok temu
Urarbowala, a raczej założyła perukę
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wszystkie związki Olgi Frycz: romans z mężem Ilony Ostrowskiej, zaręczyny z trenerem sztuk walki. Pamiętacie?

Olga Frycz, która dziś świętuje 39. urodziny, od zawsze budziła zainteresowanie mediów swoim życiem uczuciowym. Wśród jej partnerów był m.in. Jacek Borcuch. Obecnie związana jest z młodszym od siebie Albertem Kosińskim, z którym oczekują dziecka.
9.

Wyzwolona Kim Kardashian promuje serial w Londynie. Nie przejmuje się skandalem z North?

North West stała się bohaterką skandalu za sprawą odmienionego wyglądu, który - zdaniem wielu - jest dla niej zbyt dojrzały. Głos w sprawie zdążył zabrać też Kanye West, który zagroził zgłoszeniem sprawy do sądu. Tymczasem Kim Kardashian, która zajęta jest promowaniem swojego nowego serialu, zawitała na londyńską premierę "All's Fair" w efektownej stylizacji. Później czekała ją jeszcze kolejna impreza.
8.

Patryk Vega SZALAŁ z żoną na imprezie do 3 w nocy. Spod klubu odjechali czarnym Porsche

Patryk Vega wyskoczył na imprezę ze swoją żoną. Reżyser i jego ukochana bawili się do 3 nad ranem, a potem odjechali spod klubu drogim Porsche. Nie umknęło to oczywiście uwadze paparazzi. Sami zresztą zobaczcie. Nieźle zaszaleli?
7.

Kim Kardashian bryluje z odmłodzoną Kris Jenner na premierze serialu w Paryżu. Jak siostry?

Kim Kardashian znów stanęła w blasku fleszy. Tym razem w Paryżu przy okazji premiery serialu "All's Fair". Celebrytka odziała się w efektowną sukienkę. Tego dnia na ściance towarzyszyła jej również matka.
6.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji z gali Kobieta Roku Glamour: Krzan w fikuśnych spodniach, Doda w figach...

Jeśli mowa o kreacjach zaprezentowanych na wtorkowej gali Kobieta Roku Glamour, niestety nie wszyscy uczestnicy wykazali się wyczuciem stylu. Zajrzyjcie do naszego rankingu najlepszych i najgorszych stylizacji z imprezy.
5.

Tak Kim Kardashian świętowała 45. urodziny: biust ściśnięty gorsetem i zabawa w klubie ze striptizem

Najsłynniejsza celebrytka świata spędziła urodziny w pracy, a później udała się na szaloną imprezę. Kim Kardashian świętowała 45. urodziny w Paryżu i postanowiła zabalować w słynnym klubie ze striptizem. Znane koleżanki zafundowały jej też bardzo oryginalny tort.
4.

Karol Nawrocki i Marta Nawrocka zjawili się na gali wręczenia nagród konkursu chopinowskiego

Prezydent RP Karol Nawrocki z żoną Martą pojawił się na uroczystej gali wręczenia nagród i koncercie laureatów XIX Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Para prezydencka postawiła tego wieczoru na eleganckie, czarne stylizacje.
3.

36-letnia Agnieszka Radwańska pochwaliła się kadrami z hiszpańskich wakacji. Emerytura jej służy?

Agnieszka Radwańska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem 36-letnia tenisistka-emerytka pochwaliła się serią zdjęć z wczasów w Hiszpanii. Internauci nie szczędzili jej komplementów.
2.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
1.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?