Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Robert Górski DRWI z Dominiki Chorosińskiej: "Spokojnie, JESTEM NAWRÓCONA". Wyszło zabawnie? (WIDEO)

181
Podziel się:

Kadencja rządu dwutygodniowego właśnie dobiega końca. Z tej okazji Robert Górski podsumował działania nowo zaprzysiężonych ministrów. Najmocniej oberwało się Dominice Chorosińskiej. Słusznie?

Robert Górski DRWI z Dominiki Chorosińskiej: "Spokojnie, JESTEM NAWRÓCONA". Wyszło zabawnie? (WIDEO)
Robert Górski uczynił z Dominiki Chorosińskiej bohaterkę nowego skeczu (AKPA)

Wydarzenia polityczne minionych tygodni wstrząsnęły społeczeństwem. Z jednej strony Szymon Hołownia zdobył szerokie uznanie jako marszałek Sejmu, z drugiej zaś wybór osób pełniących kluczowe funkcje w państwie wzbudził olbrzymie wątpliwości mimo szumnie zapowiadanego powołania "ekspertów" do nowego rządu. Wszystko wskazuje na to, że jego kadencja dosłownie za chwilę stanie się pieśnią przeszłości.

Z tej okazji Robert Górski z lekkim przymrużeniem oka odniósł się do ostatnich sejmowych wydarzeń. Pomimo zdjęcia z anteny Polsatu prowadzonego przez niego "Kabaretu na żywo" nie zawiesił satyrycznej działalności. Opublikował w sieci nagranie, w którym tradycyjnie już wcielił się w rolę premiera. W zaprezentowanym słuchowisku jako Mateusz Morawiecki żywo dyskutuje z trzema paniami, które otrzymały ministerialne teki. Wśród nich oczywiście pojawiła się Dominika Chorosińska.

Robert Górski nie zostawił suchej nitki na Dominice Chorosińskiej

Akcja skeczu "Mateusz upada po raz drugi" rozgrywa się na sali obrad podczas "drugiego i, niestety, od razu pożegnalnego posiedzenia ostatniego polskiego rządu". Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju na początku nawiązał do niedawnej sytuacji z udziałem nowej minister kultury, która dołożyła wszelkich starań, by zająć miejsce tuż obok Prezesa Rady Ministrów.

Mogę usiąść koło pana? Mogę tu gdzie prezes, jak siedzieliście we dwóch? Jejku, jaki pan jest z bliska ładny. Ładniejszy niż z daleka. Spokojnie no, nic mu nie zrobię. Jestem nawrócona - odpowiadała aktorka odgrywająca rolę Dominiki Chorosińskiej.

Moje panie. Bardzo wam dziękuję za te dwa bohaterskie tygodnie, za tę służbę. Pokazałyście, że rząd złożony wyłącznie z kobiet, oprócz trzech ważnych ministerstw, też potrafi wspaniale działać. (...) To prezes wszystko wymyślił, i was i te zasady, dlatego dostaniecie wstydowe - zwrócił się do nich premier przemawiający głosem Roberta Górskiego.

Aktorka wcielająca się w nową minister kultury sparodiowała jej umizgi do Mateusza Morawieckiego.

A mi się właśnie podobało w tym rządzie. Jestem aktorką i lubię farsy - przyznała.

Następnie w słuchowisku poruszono temat odpraw. Na pytanie Chorosińskiej o ich wysokość premier odpowiedział, że "będzie pani zadowolona".

Mów mi Dominika - ochoczo rzuciła.

Górski obśmiał również jej znikomą wiedzę, przypisując jej braki w edukacji. Rzekomo miała nie wiedzieć, z którym państwem Polska graniczy na południu. Premier na odchodne w formie prezentu przekazał paniom rajstopy i goździki, ponieważ według prezesa "tak się kiedyś dawało i nie ma powodu tego zmieniać". Na odchodne Chorosińska posłała soczystego całusa w stronę Morawieckiego, co wyraźnie skrytykowały jej współtowarzyszki.

No co, wiadomo, kiedy znów będę ministrą? - zapytała.

Po opuszczeniu gabinetu Prezesa Rady Ministrów, ten na koniec podzielił się swoimi myślami.

Nigdy - ani ty, ani żadna z was... wracajcie do domu, bo brudna bawełna czeka na pranie. Ale mnie wymazała. Jeszcze żona zobaczy i po działkach! - podsumował.

Bawi was tego rodzaju humor?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Posiedzenie rządu - Mateusz upada po raz drugi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(181)
Kuchara
2 miesiące temu
A co pozostaje? Na poważnie to chyba tego rządu brać nie można.
Aaa
2 miesiące temu
Pozostaje sie tylko smiac… pani ministra sama tego chciala….
Gość
2 miesiące temu
Każdy ma prawo do nawrócenia / zmiany dotychczasowego życia, nawet największy grzesznik / zły człowiek, ale za tym powinny iść czyny, a u p. Dominiki widać cynizm i chciwość, o braku jakiejkolwiek wiedzy politycznej nie wspomnę
Jaaa
2 miesiące temu
Świetne 😂
Fiona
2 miesiące temu
Prawdziwy dżentelmen z tego pana.
Najnowsze komentarze (181)
😱😖😖😖😖😖
2 miesiące temu
Dajcie spokój kobiecie....ma dzieci rodzinę, rodziców jak oni się czują czytając te wypociny bo inaczej tego nazwać nie można....nie wierzę że sami idealni ludzie siedzą na Pudelku włącznie z z kabareciarzem idealnym Górskim dżentelmenem
Jolanta1955
2 miesiące temu
Tak.
Wstyd
2 miesiące temu
Chorosińska - żeńska wersja Mejzy
Dżoszóła
2 miesiące temu
Chto to jes?
Prawda
2 miesiące temu
Tak jest więc to jest śmieszne???
Gall
2 miesiące temu
Górski już dawno przekroczył cienką linię satyry i żartu a prostactwem i chamstwem, Osobiście nie oglądam już jego pseudokabaretu
pete
2 miesiące temu
Podobno Górski wyśmiewa się z rządzących. Zobaczymy, czy za miesiąc będą nowe skecze
Gosc
2 miesiące temu
Aż dziw że jeszcze nikt nie odkopał Jej scen z filmu 6 dni strusia gdzie grała rozwiązłą sekretarkę i była całkiem fajną laską. Trochę się to kłóci z Jej obecnym wizerunkiem xD
Gosc
2 miesiące temu
To nie jest zadna "Gwiazda M jak Milosc" tylko ZOSIA Z ZOSTAĆ MISS, wbijcie do sobie do głów xD
Obserwator
2 miesiące temu
Idealnie, w punkt :-)
Ciemnotka
2 miesiące temu
PANIE GÓRSKI RADZĘ TRZYMAC WYŻSZY POZIOM. NIE WSZYSTKO ROBI SIĘ DLA CHWILOWEJ KASY.....BO POTEM BĘDZIE WSTYD
Mmm
2 miesiące temu
Sami się prosili. Z tego nierzadu tylko się śmiać
Dominika
2 miesiące temu
Największy i najdroższy kabaret się właśnie skończył.. Mam nadzieję że główni aktorzy tego ośmioletniego kabaretu pójdą siedzieć
E tam
2 miesiące temu
Pewnie na jakąś działkę liczyła....
...
Następna strona