Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Robert Górski nakręcił z żoną serial o życiu w dobie pandemii. "Będzie o tym, jak NIE ZWARIOWAĆ"

68
Podziel się:

Produkcja ma pokazywać losy małżeństwa z małym dzieckiem, zamkniętego w czterech ścianach. Obejrzycie?

Robert Górski nakręcił z żoną serial o życiu w dobie pandemii. "Będzie o tym, jak NIE ZWARIOWAĆ"
"Państwo z kartonu" premierowo wyemituje Telewizja WP (Materiały prasowe)
bETMDGPp

Serial satyryczny Ucho Prezesa w szybkim tempie zapewnił sobie dużą popularność. Seria Roberta Górskiego poświęcona rządom Prawa i Sprawiedliwości spotkała się ze sporą sympatią ze strony widzów, a nawet pariodowanych w nim polityków. Rozbawiony Jarosław Gowin wysłał podziękowania odtwórcy jego postaci, do których dołączył wino i odręcznie napisaną karteczkę.


Zobacz: Gowin dziękuje Sewerynowi za to, że zagrał go w "Uchu Prezesa": "Z wyrazami podziwu dla Pańskiego kunsztu"


Ucho Prezesa okazało się przepustką do sukcesu dla Górskiego, dlatego zdecydował się on na stworzenie kolejnego projektu, który tym razem nakręcił wraz z żoną. Serial zatytułowany Państwo z kartonu ma ukazywać losy ludzi, którzy, pozostając w izolacji z rocznym dzieckiem, muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości.


Serial tworzymy we dwójkę z żoną. Bez kamer, mikrofonów, charakteryzacji i bez reflektorów, które stoją normalnie naokoło. Będzie skromniejszy, siłą rzeczy bardziej kameralny, nie będzie w nim rozmów przez Skype, tylko te twarzą w twarz - zachęca twórca.


Nowy serial Roberta Górskiego, w odróżnieniu od Ucha Prezesa, ma ocieplać wizerunek zwykłych ludzi.

Będzie o tym, jak nie zwariować albo zrobić to w sposób kontrolowany, jak uratować człowieczeństwo i resztkę oszczędności - mówi.

Państwo z kartonu będzie można obejrzeć w Telewizji WP. Premierowa emisja odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia, o godzinie 21:50.

bETMDGPr
bETMDGPx
bETMDGPS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
Kasia
2 lata temu
Żonka ma parcie na szkło więc wiadomo musi wejść do show biznesu na mężu
llll
2 lata temu
Fascynujące jak medialni ludzie pokazują jak nie zwariować podczas kwarantanny.. no faktycznie w domu z działką jest to "problem" nie z tej ziemi, co mają powiedzieć ludzie żyjący w bardzo skromnych warunkach, w małych mieszkankach po 30-40 m kw. którzy borykają się np z utrata pracy lub z jej pomniejszeniem, szlag mnie trafia jak wypowiadają się na ten temat celebryci z kasą, sportowcy, aktorzy, politycy.....
gosc
2 lata temu
przeciez ludzie normalnie pracują aktorzy celebryci maja wolne i fryzjerzy kosmetyczki cala reszta normalnie pracuje czy chce czy nie
bETMDGPT
Babcia
2 lata temu
Nie obejrzymy.
Marta
2 lata temu
Ucho prezesa... the best!!!
Najnowsze komentarze (68)
Jessie
11 miesięcy temu
Przykro się czyta jak pan Górski potraktował panią Beatę Harasimowicz. Jak podłym trzeba być człowiekiem, by wykorzystywać kobietę, jej pozycję, udawać uczucie, a potem się wypierać publicznie związku? Panie Górski, karma wraca i wróci też do pana. Tego panu z całego serca życzę!
IZA
2 lata temu
Oczywiście, chętnie obejrzę. A tym negatywnym komentarzom ludzi, krytyce, bardzo się dziwię. Niektórym to nic nie pasuje, nawet żartobliwy film, który ma rozbawic, poprawić humor. Oj ludzie, OGARNIJCIE się
Kroket73
2 lata temu
Kabareciarz uwierzył że może zostać reżyserem....
Nnn
2 lata temu
A co celebryty wiedzą o normalnym zyciu¿?
HIHI
2 lata temu
NIE TRAWIĘ GO,
:) ddd
2 lata temu
dobrzy ludzie,zrobili bardzo fajną rzecz dla Franek Kępa
orange ucho
2 lata temu
kasa , pazerność , kasa , pazerność ...itd. jak zajmował się kabaretem było wszystko OK !!! był to jeden z najlepszych jak nie najlepszy kabaret !! zaczął Politykować grać w reklamach i stał się chytrym na kasę !! czy mu jej brakowało ???
Bozena
2 lata temu
Cieszę się i bedę oglądać 😄😄
bETMDGPL
N Nawojka
2 lata temu
Mam ogromne poczucie humoru ale ten pan jako kabareciarz wcale mnie nie bawi a wręcz nawet drażni.
proste
2 lata temu
Jak ktoś był wariatem przed pandemią, to ma gwarancję, że nie zwariuje. Jak ktoś jest psychiatrą, to będzie udawał wariata i może się przyzwyczaić.
Gang Rena
2 lata temu
Niestety tzw. karierę robią żałosne błazny odwalające fuchy na polityczne zlecenie. Kabaret był za komuny, teraz to koniunkturalny prymityw.
żabka
2 lata temu
kolejna para pajaców!!!!!!!! Górski nie interesuje nas twoje życie i następna świeża żonka z parciem na szkło i plucie na RZĄD
żabka
2 lata temu
kolejna para pajaców!!!!!!!! Górski nie interesuje nas twoje życie i następna świeża żonka z parciem na szkło i plucie na RZĄD
😡wrr
2 lata temu
Na baby zabierające ojca dzieciom mam tylko jedno określenie Q...cza
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETMDGQE
bETMDGQF
bETMDGQG
bETMDGQH
bETMDGQI
bETMDGQn