Trwa ładowanie...
Przejdź na
Neta
|
aktualizacja

Robert Janowski WYGRYZIE Rafała Brzozowskiego i wróci do "Jaka to melodia?"?! Oto jak zareagował na pytanie

272
Podziel się:

Rewolucje w TVP przybrały nową formę. Tym razem stacja wzięła się za werbowanie starych gwiazd. "Teleexpress" znów prowadzi Maciej Orłoś, ale czy inni prezenterzy są otwarci powrót na Woronicza? Robert Janowski postawił sprawę jasno.

Robert Janowski WYGRYZIE Rafała Brzozowskiego i wróci do "Jaka to melodia?"?! Oto jak zareagował na pytanie
Janowski o powrocie do "JtM?". Wygryzie Brzozowskiego? (AKPA)

Robert Janowski był prawdziwą ikoną starego TVP. W latach 1997-2018 prowadził program rozrywkowy "Jaka to melodia?", który przyciągał przed ekranami mnóstwo widzów.

I choć wiele osób nie wyobrażało sobie muzycznego show bez niego, po dwóch latach od objęcia rządów w TVP przez Jacka Kurskiego, Janowski został zastąpiony Norbim, a następnie Rafałem Brzozowskim. Czy teraz prezenter rozważa wielki powrót?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Hakiel odrzucił propozyzję pracy od TVP przez "Kurzopków"? Tancerz komentuje

Robert Janowski wróci do TVP?

Zmiany w TVP wywołują spore emocje. Część pracowników żegna się stacją, są transfery, ale i powroty. Robert Janowski miał okazję udzielić ostatnio wywiadu, gdzie odniósł się do ewentualnych planów na ponowne nawiązanie współpracy z Telewizją Polską. Jego deklaracja była dość jasna.

Staram się nie planować, bo czasy pandemii pokazały nam wszystkim, że jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, powiedz mu o swoich marzeniach. Jak zawsze prowadzę Koncert Życzeń w Radio Pogoda, poza tym gram w Teatrze Capitol w sztuce "Lumbago" i jeżdżę po Polsce z moimi recitalami. Mam, co robić - stwierdził Robert Janowski w rozmowie z Onetem.

Myślicie, że Rafał Brzozowski ma się czego obawiać? Warto dodać, że ewentualny transfer Janowskiego do TVP wiązałby się z utratą pracy w Polsacie, co i tak za pół roku może nastąpić, kiedy telewizja z Ostrobramskiej wyemituje ostatni, jubileuszowy sezon "Twoja twarz brzmi znajomo"...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(272)
5555
5 miesięcy temu
Jeszcze więcej emerytów w TVP? Nie zdziwię się, jak wróci Krystyna Loska
Yytak
5 miesięcy temu
Nie, proszę. Jedna z niewielu dobrych decyzji o odsunięciu p. Janowskiego od czegokolwiek.
Ewa
5 miesięcy temu
No już dajcie spokój. Teleexpress z dziadkiem,ale następny dziadek za Rafała? Nigdy w życiu!
Abc😂😍😂🎄🎄...
5 miesięcy temu
Chciałby, stałą pensją, spokojna posadka 😍
Koryto plus
5 miesięcy temu
Tak jak teraz upadła TVP to Janowski tam pasuje idealnie jeszcze żone niech wezmie.Tvp Info doadek oglądalności o 90%
Najnowsze komentarze (272)
SZYMONISKA
4 tyg. temu
CZYŻBY ROBERT MARIUSZ JANOWSKI I NORBERT NORBI DUDZIUK BĘDĄ PROWADZIĆ JAKA TO MELODIA W JESIENIĄ W 2024 ROKU OBA CHYBA TAK I BĘDĄ MÓWIĆ ŚWIETNIE BRAWO GRATULUJĘ I CUDOWNIE ?
SZYMONISKA
3 miesiące temu
WŁADIMIR PUTIN NIE JEST ZBRODNIARZEM WOJENNYM TYLKO POLICJANTEM I ARESZTUJE PROTESTUJĄCYCH I WSADZA DO WIĘZIENIA JAKO PRZESTĘPCY TO ALEKSIEJ NAWALNY JEST TERRORYSTĄ NIE WŁADIMIR PUTIN BO PUTIN NIE BĘDZIE MIAŁ ŻOŁNIERZY TYLKO POLICJANTÓW KTÓRZY WSADZAJĄ DO WIĘZIENIA ?
SZYMONISKA
3 miesiące temu
NATALIA MADAJCZYK POWIE DO MNIE SZYMEK TO JEST MÓJ DOM NIE TWÓJ MASZ SWÓJ I PILNUJ GO BO JAK NIE TO POWIEM TWOJEJ MAMIE ?
SZYMONISKA
3 miesiące temu
NATALIA MADAJCZYK BIAŁOGARD I KLAUDIA KUBIAK TEŻ BIAŁOGARD MOGĄ STRACIĆ KONTAKT ZE NATALIA MADAJCZYK GROZI MI I KLAUDII KUBIAK ŻE POWIE TO JEST MÓJ DOM A NIE WASZ JAK ZESPULIŚCIE TO BĘDZIECIE PŁACIĆ ZA REMONT ?
SZYMONISKA
4 miesiące temu
PRZECIEŻ PUTIN PRZEGRA WOJNĘ I ŁUKASZENKA TAKŻE PRZEGRA ZA PUTINA BĘDZIE ALEKSIEJ NAWALNY A ZA ŁUKASZENKĘ SWIATŁANA CICHANOUSKA W 2024 ROKU ?
szymoniska
4 miesiące temu
przecież swiatłana cichanouska musi pokonać aleksandra łukaszenkę musi bo łukaszenka nie może dalej rządzić tylko swiatłana cichanouska będzie dyktarorką prezydentką białorusi ? w 2024 roku
SZYMONISKA
4 miesiące temu
SWIATŁANA CICHANOUSKA ZASTĄPI ALEKSANDRA ŁUKASZENKI W 2024 ROKU I BĘDZIE GIT ? ALE ŁUKASZENKA POŻEGNA SIĘ ALBO GO ZABIJĄ ALBO SAM SIĘ ZABIJE TAK JAK PUTIN ? W 2024 ROKU A ŁUKASZENKA TAKŻE BO TO PRZESTĘPCA I ŁUKASZENCE I PUTINOWI POWINNA KARA ICH GROZIĆ KARA ŚMIERCI ?
SZYMONISKA
4 miesiące temu
BARDZO LUBIĘ CIEBIE ROBERT I MÓW DO ZAWODNIKÓW BRAWO ŚWIETNIE CUDOWNIE I GRATULUJĘ OKEY ?
SZYMONISKA
4 miesiące temu
SWIATŁANA CICHANOUSKA PREZYDENTEM BIAŁORUSI W 2024 ROKU ?
SZYMONISKA
4 miesiące temu
ROBERTO TĘSKNIĘ ZA TOBĄ I WRÓCIĆ PROSZĘ I WTEDY POWIESZ CUDOWNIE I BRAWO ŚWIETNIE I SUPER ORAZ GRATULUJĘ BĘDZIE WTEDY TWÓJ PRZYJACIEL NORBI NORBERT DUDZIUK KAROL STRASBURGER PRZEMYSŁAW BABIARZ I HUBERT URBAŃSKI ?
SZYMONISKA
4 miesiące temu
ROBERT JANOWSKI JAK PIOTR DĘBOWSKI KOMENTATOR POLSKI Z RADOSŁAWEM PANASEM I ROBERT MÓW DOSKONALE I BRAWO ORAZ CUDOWNIE ?
SZYMONISKA
4 miesiące temu
RAFAŁ BRZOZOWSKI JAK MAREK BROMSKI JAKUB WESOŁOWSKI KOMISARZ ALEX ?
SZYMONISKA
4 miesiące temu
RAFAŁ BRZOZOWSKI TAK JAK MAREK BROMSK JAKUB WESOŁOWSKI Z KOMISARZA ALEXA CO BROMSKI ZGINĄŁ Z STRZAŁU TOMASZA GUTA MICHAŁA ŻURAWSKIEGO KTÓRY PORWAŁ SWOJĄ MAMĘ I KOLEŻANKĘ BROMSKIEGO EWĘ WILK CHCĘ ŻEBYŚ ROBERT POWIEDZIAŁ BRAWO ŚWIETNIE CUDOWNIE GRATULUJĘ TAK JAK PRZEMYSŁAW BABIARZ Z VA BANQUE ?
SZYMONISKA
4 miesiące temu
BRAWO ROBERT NORMALNIE ŚWIETNIE CUDOWNIE GRATULUJĘ WRACAJ BO CZEKAM NA TWÓJ SZCZĘŚLIWY POWRÓT ZGADZA SIĘ I CHCĘ ŻEBYŚ MÓWIŁ DO ZAWODNIKÓW BRAWO CUDOWNIE ŚWIETNIE OKEY ?
...
Następna strona