Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Robert Lewandowski trafił do rankingu TOP 20... najbardziej zanieczyszczających planetę piłkarzy. "Liczne podróże CZYNIĄ ICH WINNYMI"

115
Podziel się

Polski strzelec wyborowy znalazł się na niechlubnej liście obok takich sław jak Neymar i Messi. Udało mu się nawet wyprzedzić Ronaldo.

Robert Lewandowski trafił do rankingu TOP 20... najbardziej zanieczyszczających planetę piłkarzy. "Liczne podróże CZYNIĄ ICH WINNYMI"
(eastnews, eastnews)
bDyYvFRx

Robert Lewandowski jest jednym z naszych najgorętszych "towarów" eksportowych - co do tego nikt nie ma chyba wątpliwości. Piłkarz regularnie trafia do rankingów najbardziej skutecznych i najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie, co w kraju zapewniło mu status niemalże półboga. Niestety, najnowszy plebiscyt, w którym "Lewemu" udało się uzyskać bardzo wysoką pozycję, może nie przypaść do gustu setkom tysięcy jego fanów. Chodzi mianowicie o zanieczyszczenie planety.

Organizacja Eco-Friendly Footballers przeprowadziła badania w zakresie liczby kilometrów przebytych przez największe nazwiska światowej piłki drogą powietrzną, powszechnie uważaną za jedną z najbardziej szkodliwych dla środowiska metod transportu. Polak w owym rankingu trafił niestety do 20-stki".

bDyYvFRz

"Najwięksi piłkarze mają ogromne poważanie wśród swoich fanów i są doceniani za swoje heroiczne wyczyny na boisku, ale** ich liczne podróże lotnicze czynią z nich również winnymi zanieczyszczania naszej planety i przyspieszania globalnego ocieplenia. (...) Międzynarodowy status piłkarzy oznacza, że najlepsi światowi gracze spędzają ogromną ilość czasu, podróżując po całym globie, aby móc wziąć udział w rozgrywkach na niemalże wszystkich kontynentach. Niestety **zwiększają tym samym krzywdę czynioną naszej planecie - często nie próbując nawet zaradzić temu w jakikolwiek sposób" - czytamy na oficjalnej stronie Eco-Friendly footballers.

Według wyników badań nasza duma narodowa w ostatnim roku przebyła samolotem ponad 26,5 tysięcy kilometrów, przyczyniając się tym samym do emisji 12,9 ton CO2. Dużo gorzej od Polaka wypadli Neymar i Messi. Robert wyprzedził niestety Ronaldo, plasując się ostatecznie na 18. miejscu tabeli.

bDyYvFRF

Myślicie, ze skonfrontowany z tak zawrotnymi liczbami Lewandowski postara się zmniejszyć szkodliwość swoich podróży?

bDyYvFRG
bDyYvFSa
KOMENTARZE
(115)
Gość
rok temu
Może Anka udzieli mu jakieś mądrej rady, w koncu jest ekspertką od wszystkiego także od ekologicznego zycia
Tekla
rok temu
Lewandowscy, 2 x w miesiącu na zagranicznych wakacjach. Nigdy z tego nie zrezygnują, bo "to im się należy" i "muszą ładować akumulatory". Maja ekologię w ..., tylko kasa się liczy
Karolcia
rok temu
20 tyś? Robi przeciętny handlowiec w pol roku , same wyjazdy klubowe to jest 20 tyś w jedną stronę, nie licząc prywatnych podróży. Więc albo w tekście jesr błąd albo znowu jest nakrecanie jakimis bzdurami
bDyYvFSb
Gość
rok temu
Jaśniepaństwo przecież nie będzie podróżować z plebsem w jednym samolocie w związku z tym używa samolotu prywatnego.
YMCM
rok temu
yAndrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, jest niewykształcony, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości z nie^trakcyjnym, agre&ywnym i wulgarnym b^bochłopem, ktory niczego nie potrafi. Żadne z osobna nie dalo rady wzbudzic zainteresowania mediow więc podpisali wspólnie umowę. Jego nazwisko n.ie jest kojarzone dlatego Zborowska zostawiła sobie podwójne, żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi, bo na nazwisku ojca opiera swoje egzystowanie w mediach. Profil Zborowskiej to jedna, wielka REKLAMA łącznie z Wrona, którego PROMUJE przy każdej okazji, bo to obejmuje ów umowa, a grazyny się wzruszaja wyprzedażą instagramowego, wyreżyserowanego życia. Zborowska i Wrona czytają komentarze, żeby wiedzieć co poprawić w udawaniu "super pary". Co gorsze Zborowska wykorzystuje pomoc zwierzetom tylko do budowania pozytywnego PR jak każdy celebryta, który chce podreperowac wizerunek. Kolejnym etapem zbierania lajkow będzie zapewne dziecko, bo czym innym mogą zabłysnąć.
Najnowsze komentarze (115)
Wse
rok temu
Sztucznie kręcone eko! Kasa i kasa i wszędzie lans. Nie kupisz jednej butelki plastikowej? Spoko! Fabryka CocaColi w tym czasie wyprodukuje ze 2 mln 😉💪
Verte
rok temu
Matka Lewandowskiej zaobserwowala na instagramie Andrzeja Wrone 😎 czyli jednak coś było?
Ytt
rok temu
A jak maja podróżować rowerrami. Jak biora udzial w lidze mistrzów, pewnie wiecej jest polakow co tez podróżują samolotami. To jest chore. Naraz ekologia. Gdzie wszyscy bylu 30 lat temu gdy powstawaly wszystkie fabryki nie potrzebne rzeczy.
Gość
rok temu
Pewnie Anka produkuje food by Anna
Gość
rok temu
Ale bzdury XD , jak miałby temu zaradzić ? Przemierzać kontynenty na piechotę? Chyba są jakieś granice absurdu?
antyLewy
rok temu
wstyd!!! ale kto bogatemu zabroni?
tosia
rok temu
no tak!!!! zapier....d..ać na rowerze albo w wozie zaprzęgniętym w konie. Oszaleliście????A czym Wy jeździcie do pracy? własnym autkiem czy super ekologicznym busem?
Zika
rok temu
przyszedł czas dla WSZYSTKICH żeby się trochę ograniczać. To niestety ważne.
bDyYvFRT
Jabba
rok temu
Ehh. Zaraz będzie obrót o 180 stopni. Wezmie sobie do serca ten ranking i będą pitolic z Ann o ekologii, i lansować się na eko produktach zeby pokazać, że w innych aspektach są fair wobec środowiska.
Gość
rok temu
Niech lata rejsowkami
Opa
rok temu
Lewandowska jak tam reklamowanie prawdziwych futer i kosmetyków testowanych na zwierzętach? Dalej udajemy, że nie wiemy o co chodzi tak jak i w innych sprawach? Jesteś taka sama klamczucha i hipokrytka jak twoje pato koleżanki boho i zboro.
aaa
rok temu
A jego jak i pozostałych nominowanych piłkarzy tyle to obchodzi, co zeszłoroczny śnieg, ha, ha. W konia ma jeździć? hahhahahhahhahaa
Goft
rok temu
On jest seksualny
Kibic
rok temu
Wiem tylko jedno stanowczo za duzo zarabiają i to jusz jest chore.
...
Następna strona
bDyYvFSv