Droppa
|

Robert Lewandowski trafił do rankingu TOP 20... najbardziej zanieczyszczających planetę piłkarzy. "Liczne podróże CZYNIĄ ICH WINNYMI"

124 reakcje
0
0
124
Podziel się

Polski strzelec wyborowy znalazł się na niechlubnej liście obok takich sław jak Neymar i Messi. Udało mu się nawet wyprzedzić Ronaldo.

Robert Lewandowski trafił do rankingu TOP 20... najbardziej zanieczyszczających planetę piłkarzy. "Liczne podróże CZYNIĄ ICH WINNYMI"
(eastnews, eastnews)

Robert Lewandowski jest jednym z naszych najgorętszych "towarów" eksportowych - co do tego nikt nie ma chyba wątpliwości. Piłkarz regularnie trafia do rankingów najbardziej skutecznych i najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie, co w kraju zapewniło mu status niemalże półboga. Niestety, najnowszy plebiscyt, w którym "Lewemu" udało się uzyskać bardzo wysoką pozycję, może nie przypaść do gustu setkom tysięcy jego fanów. Chodzi mianowicie o zanieczyszczenie planety.

Organizacja Eco-Friendly Footballers przeprowadziła badania w zakresie liczby kilometrów przebytych przez największe nazwiska światowej piłki drogą powietrzną, powszechnie uważaną za jedną z najbardziej szkodliwych dla środowiska metod transportu. Polak w owym rankingu trafił niestety do 20-stki".

"Najwięksi piłkarze mają ogromne poważanie wśród swoich fanów i są doceniani za swoje heroiczne wyczyny na boisku, ale** ich liczne podróże lotnicze czynią z nich również winnymi zanieczyszczania naszej planety i przyspieszania globalnego ocieplenia. (...) Międzynarodowy status piłkarzy oznacza, że najlepsi światowi gracze spędzają ogromną ilość czasu, podróżując po całym globie, aby móc wziąć udział w rozgrywkach na niemalże wszystkich kontynentach. Niestety **zwiększają tym samym krzywdę czynioną naszej planecie - często nie próbując nawet zaradzić temu w jakikolwiek sposób" - czytamy na oficjalnej stronie Eco-Friendly footballers.

Według wyników badań nasza duma narodowa w ostatnim roku przebyła samolotem ponad 26,5 tysięcy kilometrów, przyczyniając się tym samym do emisji 12,9 ton CO2. Dużo gorzej od Polaka wypadli Neymar i Messi. Robert wyprzedził niestety Ronaldo, plasując się ostatecznie na 18. miejscu tabeli.

124
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(124)
Gość
2 miesiące temu
Może Anka udzieli mu jakieś mądrej rady, w koncu jest ekspertką od wszystkiego także od ekologicznego zycia
Tekla
2 miesiące temu
Lewandowscy, 2 x w miesiącu na zagranicznych wakacjach. Nigdy z tego nie zrezygnują, bo "to im się należy" i "muszą ładować akumulatory". Maja ekologię w ..., tylko kasa się liczy
Karolcia
2 miesiące temu
20 tyś? Robi przeciętny handlowiec w pol roku , same wyjazdy klubowe to jest 20 tyś w jedną stronę, nie licząc prywatnych podróży. Więc albo w tekście jesr błąd albo znowu jest nakrecanie jakimis bzdurami
Gość
2 miesiące temu
Jaśniepaństwo przecież nie będzie podróżować z plebsem w jednym samolocie w związku z tym używa samolotu prywatnego.
YMCM
2 miesiące temu
yAndrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, jest niewykształcony, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości z nie^trakcyjnym, agre&ywnym i wulgarnym b^bochłopem, ktory niczego nie potrafi. Żadne z osobna nie dalo rady wzbudzic zainteresowania mediow więc podpisali wspólnie umowę. Jego nazwisko n.ie jest kojarzone dlatego Zborowska zostawiła sobie podwójne, żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi, bo na nazwisku ojca opiera swoje egzystowanie w mediach. Profil Zborowskiej to jedna, wielka REKLAMA łącznie z Wrona, którego PROMUJE przy każdej okazji, bo to obejmuje ów umowa, a grazyny się wzruszaja wyprzedażą instagramowego, wyreżyserowanego życia. Zborowska i Wrona czytają komentarze, żeby wiedzieć co poprawić w udawaniu "super pary". Co gorsze Zborowska wykorzystuje pomoc zwierzetom tylko do budowania pozytywnego PR jak każdy celebryta, który chce podreperowac wizerunek. Kolejnym etapem zbierania lajkow będzie zapewne dziecko, bo czym innym mogą zabłysnąć.
Najnowsze komentarze (124)
Wse
2 miesiące temu
Sztucznie kręcone eko! Kasa i kasa i wszędzie lans. Nie kupisz jednej butelki plastikowej? Spoko! Fabryka CocaColi w tym czasie wyprodukuje ze 2 mln 😉💪
Verte
2 miesiące temu
Matka Lewandowskiej zaobserwowala na instagramie Andrzeja Wrone 😎 czyli jednak coś było?
Ytt
2 miesiące temu
A jak maja podróżować rowerrami. Jak biora udzial w lidze mistrzów, pewnie wiecej jest polakow co tez podróżują samolotami. To jest chore. Naraz ekologia. Gdzie wszyscy bylu 30 lat temu gdy powstawaly wszystkie fabryki nie potrzebne rzeczy.
Gość
2 miesiące temu
Pewnie Anka produkuje food by Anna
Gość
2 miesiące temu
Ale bzdury XD , jak miałby temu zaradzić ? Przemierzać kontynenty na piechotę? Chyba są jakieś granice absurdu?
antyLewy
2 miesiące temu
wstyd!!! ale kto bogatemu zabroni?
tosia
2 miesiące temu
no tak!!!! zapier....d..ać na rowerze albo w wozie zaprzęgniętym w konie. Oszaleliście????A czym Wy jeździcie do pracy? własnym autkiem czy super ekologicznym busem?
PudelToGOWNO
2 miesiące temu
O czym wy pierdolicie. Zajmijcie sie czyms innym. Po to sa samoloty by z nich korzystać.
Zika
2 miesiące temu
przyszedł czas dla WSZYSTKICH żeby się trochę ograniczać. To niestety ważne.
Opk
2 miesiące temu
Głupi ranking już nie mają co wymyślać,
Jabba
2 miesiące temu
Ehh. Zaraz będzie obrót o 180 stopni. Wezmie sobie do serca ten ranking i będą pitolic z Ann o ekologii, i lansować się na eko produktach zeby pokazać, że w innych aspektach są fair wobec środowiska.
Gość
2 miesiące temu
Niech lata rejsowkami
Buba
2 miesiące temu
To co ma na pieszo zapierdalać?
Opa
2 miesiące temu
Lewandowska jak tam reklamowanie prawdziwych futer i kosmetyków testowanych na zwierzętach? Dalej udajemy, że nie wiemy o co chodzi tak jak i w innych sprawach? Jesteś taka sama klamczucha i hipokrytka jak twoje pato koleżanki boho i zboro.
...
Następna strona