Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Rodzina królewska POTAJEMNIE USUNĘŁA oświadczenie księcia Harry'ego z królewskiej strony. Wymownie?

67
Podziel się:

W 2016 roku książę Harry wydał oświadczenie, w którym nie tylko oficjalnie potwierdził związek z Meghan Markle, ale również stanął w jej obronie przed atakami prasy. Oświadczenie przez kilka lat widniało na królewskiej stronie, aż nagle tajemniczo zniknęło. Jeden z serwisów ustalił, kiedy mogło to mieć miejsce.

Rodzina królewska POTAJEMNIE USUNĘŁA oświadczenie księcia Harry'ego z królewskiej strony. Wymownie?
Rodzina królewska potajemnie usunęła ze strony internetowej oświadczenie księcia Harry'ego (Getty Images)

Perypetie księcia Harry'egoMeghan Markle od lat elektryzują media na całym świecie. O tym, że relacje małżeństwa z resztą rodziny królewskiej są wyjątkowo napięte, chyba nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Nic nie wskazuje również na to, aby kontakty pomiędzy zwaśnionymi członkami rodzinny miały się ocieplić. Właśnie brytyjskie portale rozpisują się o oświadczeniu młodszego syna monarchy, które nagle zniknęło z oficjalnej strony rodziny królewskiej.

Mowa o oświadczeniu, które kilka lat temu wydał sekretarz ds. komunikacji Harry'ego. Wówczas książę Sussex publicznie potępił falę medialnego "znęcania się i molestowania", jakiego miała doświadczyć Meghan Markle po tym, jak upubliczniono wiadomość o ich romansie. Publiczna wypowiedź przeciwko mediom narobiła sporo szumu, a rzekomo zdenerwowała nawet jego ojca. Pomimo tego, oświadczenie przez kilka lat widniało na stronie royal.uk, która służy rodzinie królewskiej do składania oficjalnych oświadczeń i komunikatów prasowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mandaryna szczerze o karierze, ikonicznych piosenkach i relacjach z dziećmi

Rodzina królewska potajemnie usunęła ze strony internetowej oświadczenie księcia Harry'ego

Wygląda na to, że w końcu nadszedł kres i po siedmiu latach oświadczenia Harry'ego na próżno szukać na stronie brytyjskiej rodziny królewskiej. Zaledwie kilka dni temu serwis "Newsweek" ujawnił, że link do strony z oświadczeniem księcia nie jest już aktywny. Jak donosi serwis, strona miała zostać potajemnie usunięta prawdopodobnie już w ubiegłym roku, o czym świadczą internetowe archiwa.

Link przestał działać, a internetowe archiwum Wayback Machine po raz ostatni pomyślnie zarejestrowało jego działającą wersję 3 grudnia 2023 r. Kolejna próba zarchiwizowania strony przeprowadzona 10 grudnia zakończyła się niepowodzeniem, co sugeruje, że została ona w międzyczasie usunięta - czytamy na stronie Newseeka.

Oświadczenie, które w imieniu Haryy'ego zostało opublikowane przez sekretarza do spraw komunikacji księcia, poruszyło m.in. problem rasistowskich komentarzy oraz medialnej nagonki, której doświadczyła Meghan Markle. Wówczas młodszy z synów Karola nie tylko stanął w obronie swojej lubej, ale również oficjalnie potwierdził swój związek.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(67)
Pelka
4 tyg. temu
Zakochałem się w dziewczynie która gra w filharmonii. Fajne uczucie być znowu zakochanym po 5 latach samotności
Wiktoria
4 tyg. temu
Zauważyliście że litery pudła wróciły do odpowiednich barw? Nie żółto niebieskich?
nonono
4 tyg. temu
grubo sie dzieje, ciekawa jestem czy kiedys dowiemy sie prawdy co stalo sie Kaska
Bigos
4 tyg. temu
Co tam się odp@@@@? Powiedzcie wreszcie co się stało z Kate!
Harry
4 tyg. temu
Miejmy nadzieję ,ze RF nie usunęła Kate z planszy
Najnowsze komentarze (67)
Iza
4 tyg. temu
Ostatecznie Harry zostanie całkowicie usunięty ze strony internetowej i nie ma już odwrotu od tej decyzji. Harry nie wróci do Wielkiej Brytanii, aby zostać częścią Firmy, ani nie wróci do pierwszego rzędu. I tego właśnie Harry nie może znieść, ponieważ jego bycie ofiarą nie może sobie z tym poradzić.
genia
4 tyg. temu
PRAWDZIWYM kryzysem dla męża kobiety Markle jest zbliżający się kryzys podatkowy. Do 6 kwietnia 2026 r. będzie on nierezydentem do celów podatkowych Wielkiej Brytanii w zakresie, w jakim będzie mógł wrócić do Wielkiej Brytanii i nie płacić podatku od swoich amerykańskich zarobków tutaj, w Wielkiej Brytanii. Niestety, do tego czasu skończą mu się pieniądze i jedynym sposobem na otrzymanie więcej pieniędzy, będzie jeżeli zamieszka (rezydencja podatkowa) tutaj, w Wielkiej Brytanii, w celu otrzymania zapisów od Diany/Królowej Matki. NIE MOGĄ zostać wypłacone zagranicznemu rezydentowi podatkowemu.
244
4 tyg. temu
Oni są w sobie bardziej zakochani niż Kate z Wiliamem
zcc
4 tyg. temu
Harry dużo o nich wie, dużo powiedział, dlatego go próbują ukarać
Potajemnie 🤔
4 tyg. temu
Potajemnie - jak rozumiec to okreslenie, bo nie wiem? To znaczy uczyniono to nie pytajac szefów o pozwolenie / każdy ma swojego szefa, nawet Król 😂/ Ktoś nieuprawniony usunal? To bylo z naruszeniem przepisow?
Nina
4 tyg. temu
Gdzie jest dżem Rachel?
Olek
4 tyg. temu
H$M nie są budowniczymi, oni są niszczycielami. Przybyli, spalili i splądrowali każde zajęte przez siebie terytorium, a teraz rozglądają się po scenie, którą stworzyli i nie mogą znaleźć pomocy w ruinach. Smutne jest to, że mieli każdą okazję, niczego się nie nauczyli, nie mogą się zmienić i zastanawiają się, dlaczego wszyscy są zamknięci, odmawiają im wjazdu i są gotowi chronić swoje granice. Nikt nie zaprasza wroga do swojego domu, gdy zorientuje się, kim jest.
Daria
4 tyg. temu
The Harkles chcieli oszukać inny afrykański kraj, Ghanę; jednakże rząd Ghany odrzucił ich prośbę.
Henni
4 tyg. temu
Brak pieniędzy? Meghan musi wrócić do swojego starego zawodu.
Niestety
4 tyg. temu
Rodzina królewska będzie pośmiewiskiem po skandalu z fałszywymi dziećmi Harrego i Racheli Meghan. Tyle lat ukrywać, że oni nie mają dzieci, a Rachela chodziła ze sztucznymi brzuchami ciążowymi 🤦‍♀️ prezentacja Archiego w Windsorze to prezentacja lalki, która jeszcze Harry nieudolnie nacisnął a Meghan walnęła w głowę niechcący na filmiku 🤦‍♀️😂 Polecam obejrzeć świeżym okiem, ubaw po pachy. RF się z tego nie wywinie... Karol chce zostawić ten bajzel Williamowi, oby to jego dopadło sprzątanie...
Mimia
4 tyg. temu
Kate ma teraz czas i sprząta w internecie ,najwyższy czas by go stamtąd usunąć.
Klapa
4 tyg. temu
A co z dżemami Racheli? Za miesiąc druga połowa roku się zacznie, a ona nadal tych dżemów nie sprzedaje, a strona AROna instagramie jak była pusta, tak dalej jest pusta.
Daria
4 tyg. temu
Nowy film z fałszywej trasy koncertowej po Nigerii, podczas której Meghan kradnie kwiaty z rąk Harry'ego i natychmiast się od niego odwraca. Reakcje Harry'ego na wybryki Meghan podczas tej trasy są interesujące, ponieważ wydaje się, że nie może już ukrywać swojej irytacji. Czy w końcu ujrzał światło? Podejrzewam, że już dawno temu po prostu nie może się do tego przyznać. Przykro mi, Haroldzie, wybrałeś takie życie.
1234
4 tyg. temu
Przecież Harry nie jest już "królewski" to nie rozumiem dlaczego niby nie wolno było im usunąć tego oświadczenia i dlaczego niby ta akcja była taką tajemnicą, przecież każdy od czasu do czasu robi remanent swoich stron i usuwa nieaktualne wpisy .. o takie coś to może mieć tylko pretensję Harry, przecież jest znany z tego, że na niego i jego żonkę nikt nie może nawet krzywo spojrzeć, a co dopiero usunąć jakiś wpis sprzed 6 lat.
...
Następna strona