Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Powrót "afery screenowej": Zuza zarzuca Mateuszowi KŁAMSTWO i komentuje domysły, jakoby ją podsłuchiwał i GRZEBAŁ W JEJ TELEFONIE!

114
Podziel się:

"Afera screenowa" bez wątpienia była jednym z istotniejszych wątków 9. edycji "Rolnik szuka żony". To po niej Mateusz odesłał wszystkie kandydatki do domu za to, że miały go obgadywać i nazwać "debilem". Zuza twierdzi, że rolnik kłamie i zrzucił całą winę na nią.

"Rolnik szuka żony". Powrót "afery screenowej": Zuza zarzuca Mateuszowi KŁAMSTWO i komentuje domysły, jakoby ją podsłuchiwał i GRZEBAŁ W JEJ TELEFONIE!
"Afera screenowa" powraca na tapet. Zuza uderza w Mateusza ("Rolnik szuka żony" TVP, Facebook.com)

Za nami 9. edycja "Rolnik szuka żony", która okazała się zaskakująco skuteczna dla jej uczestników. W programie powstały tym razem aż 4 pary, a kolejna ujawniła się tuż po finale, co jest absolutnym rekordem, także na świecie. Drugiej połówki nie znalazł jedynie Mateusz, który odesłał wszystkie kandydatki do domu po braku "eskalacji dotyku", wykłócaniu się o głaskanie kozy i słynnej "aferze screenowej".

"Rolnik szuka żony". Mateusz zarzucał kandydatkom fałsz. One tego nie potwierdzają

W finale "Rolnik szuka żony" doszło do konfrontacji Mateusza z trzema dziewczynami, którym konsekwentnie zarzuca nieszczerość. Przypomnijmy, że dwie kandydatki odprawił do domu po tym, jak w jego ręce miały trafić screeny wiadomości od tajemniczego informatora. To z nich ponoć wyczytał, że dziewczyny narzekały na stan gospodarstwa i obrażały jego rodziców, a jedna z nich utytułowała go nawet "debilem".

O ile po konfrontacji w programie Karolina zaczęła się tłumaczyć już w przebitkach, to w finale wszystkie dziewczyny przyjęły zupełnie inną strategię. Zuza zaprzeczała, jakoby przekazała Mateuszowi jakiekolwiek wiadomości i sugerowała, że "nikt tych screenów nie widział". Choć rolnik konsekwentnie unikał odpowiedzi na pytanie, kto i jak przekazał mu ich wiadomości, to wciąż z żalem przytaczał ich treść.

Obgadywanie mnie, mojego gospodarstwa i moich rodziców nie było na miejscu. O sobie krytykę zniosę, ale na temat moich rodziców? Nie. To było słabe - mówił gorzko.

"Rolnik szuka żony". Zuza zabiera głos po finale. Zarzuca Mateuszowi kłamstwo

"Afera screenowa" to nie tylko najgłośniejsza, lecz także najbardziej tajemnicza kwestia mijającego sezonu show. Nadal nie jest bowiem jasne, co uwieczniono na wspomnianych screenach, a Mateusz nie ujawnił tego, kto mu je przekazał. Pojawiały się nawet domysły, że... podsłuchiwał własne kandydatki i przeglądał zawartość ich telefonów. Wszystko wciąż pozostaje jednak w sferze domysłów.

Co prawda Zuza jeszcze w finale zapewniała, że jest niewinna, ale najwyraźniej poczuła potrzebę wytłumaczyć się także po emisji wszystkich odcinków. Na jej instagramowym profilu pojawiło się właśnie obszerne oświadczenie, w którym dziewczyna odnosi się bezpośrednio do "afery screenowej". Decyzję o zabraniu głosu tłumaczy "bezpodstawnymi pomówieniami" na swój temat.

Karolina w programie mówiła, że żałuje, że mi zaufała, gdyż wtedy znałyśmy się krótko i słysząc to, co mówi Mateusz, pomyślała, że jestem bardzo fałszywa i musiałam na jej temat nakłamać Mateuszowi. Z tego, co mi wiadomo, dzień wcześniej zapytał dziewczyn, czy któraś ma ze mną kontakt. Karolina przyznała się do tego, że utrzymuje ze mną kontakt i wydaje mi się, że na tej podstawie reszta została wyssana z palca - zaczęła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowa fala WAGs i Sylwester bez Rodowicz

Jak zapewnia, z Karoliną poznała się jeszcze przed przyjazdem do Mateusza i pomagała jej "ogarnąć poruszanie się PKP", a to, co mówił rolnik przed kamerami, nie pokrywa się z tym, o czym rozmawiały. Zuza odniosła się nawet do plotek o tym, jakoby miał je podsłuchiwać i przeglądać w tajemnicy ich telefony.

Widziałam też nawet wersję o podsłuchach w pokoju - nawet gdyby były, nie ma mowy, że Mateusz mógł usłyszeć o czymś, o czym mówił, ponieważ miałam o gospodarstwie, rodzicach oraz o nim bardzo dobre zdanie, więc nie ma możliwości, że podczas mojego pobytu coś takiego mogłam powiedzieć. Z dziewczynami zachwycałyśmy się gospodarstwem oraz wszystkie bardzo chwaliłyśmy jego rodziców, byli dla nas przekochanymi osobami. A jeśli chodzi o wersję przegrzebania telefonu - również nawet gdyby grzebał w telefonie którejś z nas, nic takiego by nie znalazł. Zarzucono mi również kontakt z Martyną, którego w ogóle nie miałam.

Dziewczyna twierdzi również, że miała o Mateuszu dobre zdanie, a przynajmniej do momentu, gdy zrzucił na nią winę za "aferę screenową". Ponownie ogłasza, że żadnego spisku między kandydatkami nie było, a rolnikowi wprost zarzuca kłamstwo i manipulacje.

Myślę, że Mateusz poczuł się bezkarnie, kiedy odpadłam z programu, zrzucając całą winę na mnie. (...) Screenów, o które nas posądzono, nigdy żadna z nas nie zobaczyła i mam wrażenie, że tak naprawdę nikt nigdy nie widział, z wyjątkiem Mateusza. Niestety miał więcej do powiedzenia przed kamerami niż do nas, co skutkowało tym, że więcej dowiadywałyśmy się, oglądając telewizję niż podczas pobytu w gospodarstwie. Wiele zostało przeobrażone, przeinaczone.

Zuza sugeruje, że cała "afera screenowa" została zmyślona przez Mateusza, a celem było odesłanie ich do domu w atmosferze skandalu. Ujawniła też, że po programie rolnik ją... zablokował.

Wydaje mi się, że wszystko został to zmyślone jako pretekst, aby nie wybrać żadnej. (...) Jeśli chodzi o całą sprawę, mam jasne dowody na swoją niewinność - jeśli będzie taka potrzeba, zostaną one wykorzystane w tej sprawie. Myślę, że jeśli Mateusz nie miałby nic do ukrycia, pokazałby od razu screeny oraz nie miałby potrzeby blokowanie mnie w socialach.

Czyja wersja wydarzeń przemawia do Was bardziej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(114)
Alicja
rok temu
Wymyślił te screeny i tyle
fejm
rok temu
on wygląda jakby nie był zbytnio zainteresowany kobietami
Ewa
rok temu
Wierze tej dziewczynie z jednego powodu, ma dowody - to je pokazuje , a patrząc na niego na pewno by to zrobił. Nie pokazał nic , bo nic nie ma.
Aga
rok temu
CIA: Kryminalne zagadki Popówka😉
Wika
rok temu
Już samo to jak chciał na koniec szybko uciąć temat mówi samo za siebie. Z tą Agnieszką pewnie też nie jest, przyjechałaby na odcinek finałowy jakby coś było.
Najnowsze komentarze (114)
pik
rok temu
ludzie, jacy jesteście łatwi w sterowaniu, każdy kolejny kit przyjmujecie za prawdę... wcześniej wszyscy bronili chłopaka, teraz panna rzuciła inne wytłumaczenie i znów wszyscy potakują... chłopak na 100% nie kłamał, nie może widocznie pokazać tej korespondencji, bo nie chce wydać źródła, pytanie kto mu tak nagadał...
Gość
rok temu
Ada i Michał oraz Konrad i Zuzanna to prawdziwe zwiazki Widać to na Ich Instagramach
Terenia32
rok temu
Dziewczyny, cieszcie się, że z żadną z was gościowi nie wyszło. Dziękować Panu! Zrzutka na prawnika i do sądu z tym. Nie ma się czym przejmować, skoro rzeczywiście macie czyste sumienie. Sama prowadząca miała gościa dość, co było widać w finale.
Layla
rok temu
Dziewczyny, wy się cieszcie, że to się tak skończyło. Nie wiadomo jakie miałby wymagania w związku, skoro ledwo poznane dziewczyny nie zaspokajały jego chorych wyobrażeń. W każdej edycji musi się trafić jakiś świr.. Choć w tej było jeszcze kilku kandydatów do tego tytułu 🤣
Kobieta
rok temu
Kto sieje wiatr zbiera burze...a karma zawsze wraca
Mat
rok temu
Manowska popierała jego aferę screengate, sama podjudzała pytaniami w finale, prowadziła rozmowę tak.zeby wyglądało, że Maceuszek pokrzywdzony a dziewczyny są winne i szybko zamknęła temat, bez żadnych dowodów i wyjaśnień, kiedy Maceuszek zaczął się jąkać i gubić że swoją teorią ( niczym i nigdy niepotwierdzoną) ! Tak to każdego można oczernić! I to przed milionami oglądających. Bez dowodów! Dobrze, że nie nagadał jeszcze większych bzdur, bo również by mu pewnie przeszło wszystko płazem! To jest nieakceptowalne!
Waga
rok temu
Zachował się jak dzieciak
Ala
rok temu
Znam ten typ faceta. Ledwo poznaliście swoje imiona, a on już chce do wyra. A jak z oczywistych powodów odmówisz (nawet jeśli po odmowie chcesz dalej się spotykać), to on się kompletnie obrazi i wszystkim rozpowie np. że się z nim przespałaś i jestem zwykłą ku. Albo że nic nie było, on ci odmówił, bo tak naprawdę to się tobą brzydzi i ta randka była dla beki. Tutaj problem jest niezrozumienie podstawowych norm społecznych.
Alex
rok temu
to nie screeny tylko screemy
Marianna
rok temu
Nie wierzę jej,na wizji również plotkowała,śmiała się z niego w żywe oczy,nawet nie chciała z tym człowiekiem rozmawiać, KŁAMCZUCHA z niej.Drwi z osoby,która zaprosiła ją pod swój dach,a później poniża publicznie twierdząc, że grzebał jej w telefonie, z którym się nie rozstawała. Teraz będzie się wybielać i robi z siebie ofiarę.Typowa intrygantka
Wika
rok temu
Wcześniej myślałam że jego rodzice nie brali praktycznie udziału w nagraniach bo są dziwni. Teraz myślę że nie wzięli udziału bo wiedzą dobrze że Mateusz jest dziwny. Dlaczego nie pokazywali w tv wspólnego gotowania albo jak dziewczyny pomagały ojcu w ogródku? On będzie grał rolę ofiary do końca. "Skrimy" albo są albo ich nie ma ale to się domyślcie. Na dziewczyny wylało się wiadro pomyj z powodu jego niepopratych dowodami insynuacji. Powinien wyczyścić sprawę do końca. Bo cierpią teraz wszyscy
Helena
rok temu
Ej szczerze? Moja matka tylko na niego spojrzała w pierwszym odcinku i stwierdziła że koleś jest śliski. Teraz z jego winy na dziewczyny - nawet tą Martynę na którą jak przyznał nie ma żadnych "skrimow" - wylewa się fala nieuzasadnionego hejtu. A on chyba ma z tego satysfakcję. Moim zdaniem nie powinno go interesować czy dziewczyny mają ze sobą kontakt czy nie, bo to nie jest do ciężkiego uja jego sprawa. Jeśli ma skrimy których za wszelką cenę nie chce pokazać to podejrzewam że tam były jakieś typowe gadki nastolatek, nic takiego. Facet jest zdrowo tracony.
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍...
rok temu
Pudel gdzie mój komentarz 😡
Hmmm...
rok temu
Wg mnie on jest jakiś poważnie zaburzony. Tu nie program w tv, tylko dobry psycholog potrzebny, a może i psychiatra.
...
Następna strona