Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Widzowie ostro o poczynaniach jurnego Józefa: "To podchodzi pod MOLESTOWANIE!"

88
Podziel się

Tym razem wyraźnie rozochocony 66-latek podpadł fanom programu za "macanie" potencjalnych partnerek w programie. Przesadził?

"Rolnik szuka żony". Widzowie ostro o poczynaniach jurnego Józefa: "To podchodzi pod MOLESTOWANIE!"
Józef z "Rolnik szuka żony" znów w ogniu krytyki (TVP)
bDzoEdeJ

Nowa edycja programu Rolnik szuka żony niemal od samego początku budziła ogromne emocje. Wszystko oczywiście za sprawą barwnych osobowości, które będą przez najbliższe tygodnie walczyć o miłość w ramach formatu TVP. Jednym ze śmiałków szukających partnerki pod okiem kamer jest 66-letni Józef, którego poczynania budzą, póki co, spore kontrowersje.

Jurny rolnik już na starcie ściągnął na siebie krytykę internautów. Wszystko zaczęło się jeszcze podczas wybierania potencjalnych kandydatek do programu, kiedy to Józef wyznał, że "jest wzrokowcem" i szuka partnerki co najmniej 10 lat młodszej, tym samym odrzucając "nieatrakcyjne" jego zdaniem panie. Widzowie nie byli zachwyceni jego zachowaniem, podobnie jak Marta Manowska, jednak wygląda na to, że najgorsze dopiero przed nami.

bDzoEdeL
Zobacz także: Marta Manowska: "Rolnicy mają wielkie przywiązanie do rodziny, imponuje mi to"

Zgodnie z oczekiwaniami, w kolejnym odcinku 66-latek ponownie dał popis swoich możliwości. Niewinna gra na świeżym powietrzu stała się dla niego bowiem pretekstem do dość nachalnego flirtowania z zaproszonymi do programu kandydatkami. Dodatkowo rolnik wyraźnie nie mógł utrzymać rąk przy sobie i zdaniem widzów raz po raz pozwalał sobie na naruszanie cielesności uczestniczek.

bDzoEdeR

Co za to będzie? - dopytywał zaciekawiony rolnik, gdy podczas gry na świeżym powietrzu jedna z uczestniczek zapytała o pomoc w wygranej.

Uśmiech - odparła kobieta. To jednak nie wystarczyło Józefowi.

Ja chcę coś więcej. Dziubka - oznajmił rubasznie rolnik.

Takich przypadków było oczywiście więcej, a momentami Józef faktycznie mocno kleił się do zaproszonych kobiet. Choć same panie wypowiadały się o zalotnym 66-latku raczej pozytywnie, to fani programu nie kryją oburzenia jego postępowaniem. Swoimi przemyśleniami oczywiście od razu pochwalili się pod postem na profilu programu na Instagramie, gdzie pojawiły się dziesiątki bardzo krytycznych uwag pod adresem Józefa.

bDzoEdeS

"Ten pan ewidentnie wybierał kandydatki po macaniu", "Co ten facet wyrabia? Jestem zniesmaczona", "No pan przesadza, wydaje się, jakby chodziło mu tylko o jedno", "Oglądam, a ręka sama sięga po telefon, by zadzwonić na policję i zgłosić molestowanie", "Zdjąć gościa z wizji, a paniom podziękować. Słabe zachowanie", "Ja bym sama zrezygnowała na miejscu tych kobiet - trochę szacunku dla samej siebie, skoro gentleman nie umie utrzymać rąk przy sobie" - grzmią internauci.

Też uważacie, że nieco przesadził?

bDzoEdeT
bDzoEdfm
KOMENTARZE
(88)
gość
4 miesiące temu
Tam prawie co edycja jest taki emeryt-erotoman... Ciekawe że młodzi mężczyźni potrafią się zachować, a ci starzy to jakaś tragedia.
Babcia
4 miesiące temu
Paniom było 'w to mi graj', to pokolenie lubi takie zaloty 🤷
Gość
4 miesiące temu
Molestowanie byłoby gdyby jednej ze stron to nie odpowiadało. Tutaj panie wręcz się nastawiały. Niestety odbiór jest niesmaczny. Starsze kobiety powinny zachować klasę a nie zachowywać się jak małolaty, a zwłaszcza że nie bardzo mają się o kogo bić.
bDzoEdfn
rolnik
4 miesiące temu
Te starsze Panie nie wyglądały jakby im się nie podobało
Rolnik
4 miesiące temu
Po paniach nie bylo widać że im sie nie podoba ;)
Najnowsze komentarze (88)
wiola
4 miesiące temu
No kurcze, ale skoro uczestniczki pozytywnie oceniają Pana Józefa, to co tu dogadania mają obrażeni na cały świat widzowie....od tego mamy wybór kanałów by oglądać co się lubi
sylwek
4 miesiące temu
Moim zdaniem tym odcinku jak i we wcześniejszych nie było ani jednej niewłaściwej sceny. Więc jak ktoś się tak czepia bez powodu to niech nie ogląda następnych odcinków.
Sigga
4 miesiące temu
Zachowanie Józka było skandaliczne. Zachowanie pań budziło niesmak. A to w publicznej, ponoć misyjnej tv. Pokażą obleśnego satyra śliniącego się do kandydatek, byle była oglądalność i klikalność. Szkoda, że producenci go nie pohamowali. Ale widocznie kierownictwu to pasuje 😡
Paschalis
4 miesiące temu
Głowa siwieje....! Z czego wynikają "końskie zaloty" Józefa? Traktując kobiety jak jałówki na jarmarku pokazuje brak ogłady i tuszuje swoje kompleksy? A może ten program ma zapotrzebowanie na podstażałego gawędziarza o mentalności "seks-satyra", żeby irytował widzów i podkręcał ogladalność? Postawy kobiet nie oceniam, ale choć jedna, dla satysfakcji zniesmaczonych widzów, powinna oblechowi wypłacić "z liścia".
Aaaaaa
4 miesiące temu
Bardzo niesmaczne...
Anna
4 miesiące temu
Ludzie!!! Ludzie!!! Mam wrażenie, ze zapominacie o jednym. Oglądacie jak dokument jak relacje a to jest SHOW! Wyreżyserowane SZOŁ! Ma bawić, ma szokować ma ściągać widownię właśnie sensacją. Nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili. Nie zapominajcie o jednej rzeczy poza uczestnikami, których widzicie jest kamera itd. To jest szoł, to nie jest prawda!!! To jest rozrywka. Także nie bierzcie tego aż tak do siebie! Uff... dziękuje za uwagę !
Aga
4 miesiące temu
Ten program nie idzie przeciez na zywo,Ktos to nagrywal i widzial zachowanie Jozka.Widocznie nikomu to nie przeszkadzalo.Dziwie sie bardzo tym paniom.
Jaro
4 miesiące temu
Co można by pokazać żeby się wszystkim podobało ktoś prącuie fizycznie i ledwo starcza na życie a ci z pierwszych stron z tego żyją ponad stan to są ustawki rolnik daniel komenda
bDzoEdff
A.
4 miesiące temu
Panie Józefie no słabe to było na maksa trochę ogłady bo zdejmą Pana z programu kobitki też były zniesmaczone, ale chciały chyba jeszcze pociągnąć w tym programie tylko czy warto......
Wisienka
4 miesiące temu
Mam 70 lat i szczerze Wam powiem wstyd mi za te kobiety. I nie jest prawdą że ci z tego pokolenia tak mają. Ja w kręgu moich znajomych takich mężczyzn i kobiet nie znam. Szanujemy siebie i innych.
Was.
4 miesiące temu
Zachowanie tego pana mocno nie na miejscu. Strasznie się to oglądało... ale reszta całkiem przyjemna 🤪
Aaa
4 miesiące temu
Ja napisałam im komentarz bez wulgaryzmów, tylko, że po kolejnej edycji można było się tego spodziewać po seniorze, ale że szokuje mnie, że Panie były zadowolone. I moj komentarz został usunięty ,podobnie jak setki innych o Józefie XD
Gosc
4 miesiące temu
Takie rzeczy tylko w jedynce :)))
SZA
4 miesiące temu
CO ZA CHAMSKIE ZALOTY.TEN FACET POWINIEN WYPASC Z PROGRAMU.PO CO I DLACZEGO PROMUJECIE TAKIE POSTAWY?WSTYD I TO W KRAJU ,GDZIE RZADZI PIS,KOSCIÓŁ?TELEWIZJA PUBLICZNA,TO NIE DOM PUBLICZNY,DOSC TAKIEJ PRZAŚNEJ,RUBASZNEJ I PROSTACKIEJ TELEWIZJI.
...
Następna strona
bDzoEdfH