Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Rolnik szuka żony". Niezdecydowany Maciej głowi się nad wyborem kandydatki: "Zabrałbym WSZYSTKIE na gospodarstwo"

84
Podziel się

W kolejnym odcinku show rolnicy dokonali ostatecznego wyboru kandydatów. Zobaczcie, kogo każde z nich zaprosiło do gospodarstw.

"Rolnik szuka żony". Niezdecydowany Maciej głowi się nad wyborem kandydatki: "Zabrałbym WSZYSTKIE na gospodarstwo"
"Rolnik szuka żony" - rolnicy wybrali swoich kandydatów (Facebook - Rolnik Szuka Żony TVP)
bDyzGpit

W kolejnym odcinku Rolnik szuka żony uczestnicy musieli dokonać wyboru kandydatek i kandydatów, których zaproszą do swoich gospodarstw. Dzięki rozmowom Magda wstępnie wskazała na pięciu panów, pozostałych odesłała natomiast z kwitkiem, wręczając im słoneczniki.

Dawid miał wyraźne trudności z podjęciem decyzji - Praktycznie wszystkie dziewczyny mi się spodobały - przyznał. Ostatecznie rolnik zaprosił do siebie cztery kandydatki, odrzucając pozostałe, a niektóre doprowadzając nawet do łez.

Józef już w poprzednim odcinku zapowiadał, że podziękuje dwóm paniom. Padło na posiadaczkę kota, Barbarę, oraz Janinę, którą podczas rozmów niefortunnie pomylił z inną z kandydatek.

bDyzGpiv

Cieszę się, że jadę do domu, bo tam kota zostawiłam. On tylko mnie toleruje - skomentowała decyzję rolnika Barbara.

39-letni Paweł decyzję podejmował z ciężkim sercem. Ostatecznie zaprosił do gospodarstwa pięć potencjalnych partnerek, w tym swoje wyraźne faworytki - Sandrę i Magdę.

Maciej do samego końca miał problem z wyborem - Dwie dziewczyny jestem pewien, a o trzeciej muszę pomyśleć jeszcze - przyznał. Po chwili namysłu dał szansę pięciu paniom.

bDyzGpiB

Następnie każdy z rolników musiał zawęzić grono kandydatów na swoich partnerów - do gospodarstw uczestnicy mogli zaprosić jedynie trzy osoby.

Aby dokonać eliminacji, Magda zagrała ze swoimi kandydatami w grę, w której, zgodnie z zapowiedzią, każde słowo miało znaczenie. Pytania zadawała jednak nie tylko rolniczka - kandydaci również mieli szanse "podstawić nogę" konkurentom.

Zgromadzeni dyskutowali o głównie o związkach i randkach. Magda zapytała także o najgłupszą rzecz, jaką w życiu zrobili walczący o jej względy panowie - okazało się wówczas, że spora część z nich eksperymentowała z piercingiem.

Rywalizujące o serce Pawła kandydatki musiały wykazać się talentem plastycznym i stworzyć obraz przedstawiający ich wizję życia na farmie rolnika. Zadanie pozwoliło tym samym zobaczyć Dawidowi ich plany na przyszłość.

bDyzGpiC

Kandydatki Józefa zmierzyły się za to w grze w bule. Rolnik przez całą rozgrywkę czarował potencjalne partnerki swoim wdziękiem. Każda z nich wyraźnie dokładała wszelkich starań, aby zdeklasować konkurencję.

Służę dziurką - zachęcił pierwszą kandydatkę, oferując jej swe ramię.

Niestety, nie wszystkie panie wykazały się pożądaną przez Józefa wolą walki.

Grażyna trochę straciła, nie zależało jej na tym, żeby wygrać. Ja lubię kobiety, które nie darują i walczą - przyznał nieco rozczarowany.

bDyzGpiD

Przebiegła Apolonia namawiała Józefa, aby pomógł jej w wygranej.

Co za to będzie? - dopytywał zaciekawiony rolnik.

Uśmiech - odparła kobieta. To jednak nie wystarczyło Józefowi.

Ja chcę coś więcej. Dziubka - oznajmił.

bDyzGpiE

Kandydatki Dawida zagrały w kalambury. Maciej zorganizował potencjalnym partnerkom quiz wiedzowy, wszystkie pytania dotyczyły natomiast wizytówki, którą zaprezentował w programie, np. tematu jego pracy doktorskiej.

Tymczasem Paweł w towarzystwie Marty Manowskiej przystąpił do oceny dzieł swoich kandydatek. Niestety, pokaz plastycznych umiejętności nie pomógł rolnikowi w zawężeniu liczby pań do trzech - wciąż chciał zaprosić do siebie wszystkie 5.

Dawidowi szlo nieco lepiej. - Mam swoje trzy faworytki, które wezmę do siebie na gospodarstwo - stwierdził.

Tymczasem rywalizacja o serce Józefa trwała w najlepsze.

Potrafię o mężczyznę zawalczyć - zapowiedziała zdeterminowana Ewa.

Tu nie masz guzika czy tak ma być? Bo ja się nie skupię - wyznał oczarowany jej wdziękami rolni.

Popchnąłem cię. Czułaś, że cię popchnąłem? Ale popchnąłem cię dobrze czy źle? - zagadywał zalotnie.

Pomiędzy Józefem a mną jest chemia - stwierdziła zadowolona Ewa.

Po chwili przyszła pora na podjęcie decyzji. Magda ostatecznie wybrała Mateusza, Adama i Pawła - Ciężko mi powiedzieć, czy to się skończy kochaniem, czy potencjalnym małżeństwem. Nie zakochałam się jeszcze w żadnym - przyznała.

Gdybym mógł, to bym zabrał wszystkie na gospodarstwo. Tyle pokoi mam, to bym je przenocował. No, niestety nie mogę - ubolewał Maciej. Jego wybór finalnie padł na Ewelinę, Monikę i Ilonę.

Jesteście wspaniałymi osobami, z każdą z was chciałbym kontynuować znajomość - zapewnił Paweł. Zgodnie z regułami programu dał jednak szanse jedynie Agnieszce, Natalii i Marcie.

Przyszedł czas na decyzję Józefa. 66-latek musiał odrzucić tylko jedną z poznanych pań - jego wybór padł na Marię.

Dawid po grze w kalambury zaprosił do gospodarstwa Agnieszkę, Martynę oraz Magdalenę.

Dziewczyny mają bardzo silne charaktery, wydaje mi się, że będą ze sobą rywalizować - ocenił rolnik.

Już w kolejnym odcinku kandydaci rolników po raz pierwszy odwiedzą ich gospodarstwa. Nie możecie się doczekać?

bDyzGpiW
KOMENTARZE
(84)
Izka
4 miesiące temu
Jedyny madry i fajny to Paweł i swietnie i śliczne dziewczyny wybrała. Rolniczka zawiodła że postawiła na tego lansiarza
Kim
4 miesiące temu
Ci starsi panowie sa zawsze mocno głodni
Aneta
4 miesiące temu
Zachowanie Józefa mega prostackie, aż dziw że żadna z tych kobiet się nie sprzeciwiła, zdziwiłam się że Paweł wybrał wfistke ale na zdjęciu wyglądają jak rodzeństwo a często ludzie się tak dobierają, Dawid jest dziwny, Maciej jest taki przystojny że sama bym go brala, wybrał tak jak typowałam, widać że między nim a nauczycielką jest chemia chociaż jakiś taki fałsz od tej dziewczyny bije, co do Magdy dziwię się jej i nie dziwię że wybrała tego lowelasa, on na wieś się nie nadaje z resztą ani do związku ani do rodziny o której tak dumnie mówiła zaskoczył mnie natomiast jej kandydat Paweł fajny i dojrzały emocjonalnie chłopak
bDyzGpiX
Jaśka
4 miesiące temu
Wstydzę się za panie konkurujące o tego Józia, jestem w ich wieku ale nie znajduję w moim otoczeniu podobnych osób, tak niestety prymitywnych, szczególnie jedna w tym przoduję, łasych na dotykanki, macanki, panie napalone i już czekałam ze strachem czym się to skończy w tych krzakach
Taka sobie
4 miesiące temu
Pani którą odrzucii Józef stwierdziła że woli wrócić do kota i to chyba najlepszy komentarz w sprawie Józefa
Najnowsze komentarze (84)
Widz...
miesiąc temu
Opisujecie Macieja ze pracocholik... Wiecie ile pracy jest przy owoch sezonowych... Ja mam truskawki... Tak samo jak sezon przychodzi to nie ma wolnego.. Te dziewuchy co u niego były to tylko pytały kiedy wolne i kiedy odpoczną... Od czego chciały odpocząć jak tylko tam siedziały.. Maciej tam żadna nie dla ciebie... Ludzie nie rozumija pracy na dużych gospodarstwach a co dopiero pracy jeszcze przy owocach sezonowych... Dosłownie 19hna dobę..... Może trochę rozjaśnię co niektórym pojęcie pracy..
Gosia
4 miesiące temu
Pani rolniczka mocno mnie zaskoczyła wybierając barmana. Temat rodziny zaufania i lojalności jest mu z pewnością obcy🙄 okropny gosc
Jola z Łomży
4 miesiące temu
Tylko Józek wie po co przyszedł do programu :)
anonimowa
4 miesiące temu
Sandra niezły obraz namalowała :D Też bym się wystraszyła.
A.
4 miesiące temu
Gdyby rolniczka miala mozliwosc posluchac, jak wypowiada sie ten zadufany w sobie gosc poza jej obecnoscia, mysle, ze zmienilaby wybor...
...
4 miesiące temu
Ten rolnik z doktoratem przypomina mi Limahla
łojejku
4 miesiące temu
Nie rozumiem jak kandytatka tego Józefa mogła sobie i to na wizji pozwolić na takie prostackie obmacywanki.Żenada.
Nienazwana
4 miesiące temu
Ci starsi panowie zachowują się okropnie! Jakieś niesmaczne aluzyjki, głupie powiedzonka, dotykanie. Fe! Od razu bym zrezygnowała, a one jeszcze się łaszą. Co to ma być?
bDyzGpiP
Bbnm
4 miesiące temu
Maciej jest uroczy.
Ghbj
4 miesiące temu
Z tymi zębami to prawda. Chodzi o młode osoby, w tym bogatą rolniczkę.
Hbbnk
4 miesiące temu
Jakim cudem 90% partnerek Dawida miało orle, ogromne nosy, skąd on ich tyle wziął.
Taka sobie
4 miesiące temu
Pani którą odrzucii Józef stwierdziła że woli wrócić do kota i to chyba najlepszy komentarz w sprawie Józefa
izzzaaaa
4 miesiące temu
Szkoda, ze ten 41 latek jej sie nie spodobal, bo sprawial wrazenie milego i fajnego faceta. lepszy od lansiarza na pewno... ten to ma gadke jakby tam poszedl do programu, zeby wygrac jakis zaklad albo udowodnic, ze zawsze wygrywa.
gość
4 miesiące temu
W każdej edycji te starsze Panie są dużo fajniejsze od tych starych dziadków. One mają często jakieś zainteresowania i hobby, a oni albo niezdecydowani albo tylko o jednym.
...
Następna strona
bDyzGpjr