Rozenek do Majdana: "To słabe co robisz! Rozumiesz ku*rwa? Przestań na mnie przeklinać! Nie mów do mnie!"

914
Podziel się

"To co ty robisz jest słabe, tylko ty tego nie kontrolujesz. Nie przeklinam na ciebie kochanie" - próbował się bronić. Zobaczcie, jak promują "Azja Express".

Kilka dni temu wystartował nowy, mocno promowany program TVN-u, Azja Express. Jego największymi gwiazdami są prowadząca Agnieszka Szulim i para uczestników, małżeństwo Majdanów. Radek Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan kilka dni temu pobrali się. Promując to przełomowe wydarzenie zapewniali, jak nieskazitelna jest ich relacja. W zwiastunie nowego odcinka Azja Express otrzymaliśmy próbkę tego, jak dobrze się dogadują.

To jest słabe co robisz teraz - mówi Małgorzata.

To co ty robisz jest słabe, tylko ty tego nie kontrolujesz - odpowiada Radek.

Chciałam zjeść tylko żółtko. Rozumiesz, ku*wa, wielkie halo. Przestań na mnie przeklinać.

Nie przeklinam na ciebie kochanie. Zacznij kontrolować swoje zachowanie troszkę.

Trenuj się w cierpliwości. Nie mów do mnie teraz.

Zobaczcie Rozenek wyprowadzoną z równowagi.

Przypomnijmy: TYLKO U NAS: Tak wyglądał ślub Rozenek i Majdana!

KOMENTARZE
(914)
gość
3 lata temu
W drugiej edycji "Projektu Lady" pani Małgosia powinna wziąć udział jako jedna z uczestniczek, bo po raz kolejny udowadnia, że brak jej klasy, elegancji i ogłady.
gość
3 lata temu
Lady...
gość
3 lata temu
ale poziom...
im xenia blog
3 lata temu
ja sie spodziewalam czegos wiecej po Pani Gosi, szczegolnie po tym ze prowadzila "Projekt Lejdi" ;-)
gość
3 lata temu
Słabe to jest to co oni sobą reprezentują.
Najnowsze komentarze (914)
gość
3 lata temu
oj tam, wielkie halo. jakby nikt nigdy na kogoś w w związku się gorzej nie darł w nerwach. takie sytuacje wyrwane z kontekstu zawsze sieją oburzenie, ale zanim podniesie się larum warto najpierw spojrzeć na siebie. zwykle najbardziej oburzeni są ci, co w takich sytuacjach widzę własne obicie
gość
3 lata temu
A tego nikt niezauważył jak Radek odwrócił sie do kamer i powiedział do Rizenkowej " zamknij mordę" Przyjrzyj sie końcówce tego filmu .
gość
3 lata temu
Zwróćcie uwagę na Radzia co wymawia na samym końcu .
gość
3 lata temu
Zwróćcie uwagę na Radzia co wymawia na samym końcu .
olia
3 lata temu
prostaczka, i ona będzie prowadzić program LADY to chyba jakas pomyłka, kpina żenada....
gość
3 lata temu
Pani M. Rozenek to skrzekliwa kobieta. Czy Radosław aby wie co zrobił? Czemu mężczyźni wybierają takie jędzowate panie?
gość
3 lata temu
Pani M. Rozenek to skrzekliwa kobieta. Czy Radosław aby wie co zrobił? Czemu mężczyźni wybierają takie jędzowate panie?
gość
3 lata temu
Perfekcyjna Pani obciachu ,słabe to wszystko
gość
3 lata temu
Majdan grzeczny 👌
gość
3 lata temu
Jestem ciekawa co Radek jej powiedział bezgłosnie stojąc prawie tyłem do kamery..tylko ruchem 2arg bezgłośnie jakby miał na celu przypomniec źe świat ją w tej furii zobaczy źe by się opamiętała bo sobie zaszkodzi.
gość
3 lata temu
Wylazła chamica i patologia i taki ktos jest instruktorem w Projekt Lady śmiech
gość- ANDRZEJ...
3 lata temu
Ja TEZ UWAŻAM ZE ROZENEK I RADZIO : z ich dziećmi Stasiem i Tadzio ; COS WNOSZĄ . Nawet NIECH SIE POZABIJAJĄ NA PLANIE .. Tanie ale oglądanie
gość
3 lata temu
Co byście nie powiedzieli to ja uważam ze Rozenek s tym programie jest najfajniejsza . Ma Charyzme , nie jęczy . Jak trzeba zakląć to zaklnie Podoba mi sie bo tylko jako perfekcyjna i to we wszystkim , zaczynała być nudna Ma charakter
Chyla /ska - ...
3 lata temu
To wszystko napędził Gojdz . Poradnia leczenia bielactwa nie reklamuje nigdzie swojego dermotanu .Przynajmniej ja nie spotkałam sie z jakaś reklama a dużo oglądam reklam bo mam taka prace ( PR i dzury - jury ) i muszę być na bieżąco . Ale pan chirurg Gojdz swoim pacjentkom poleca ten tonik bo Sam go używa (?tylko tonik - nie robił sobie żadnych estetycznych zmian ??? ) Zeby efekty jego pracy były naprawde widoczny proponuje swoim klientkom po zabiegu nakładać ten tonik dermotan plus nawilżać kremem dermotan . Wszystkie sa szczęśliwe bo efekt widza . Tylko czy to jest w porządku . ? Wspomaganie swojej pracy czyimś produktem (no i bazowanie na nieszczęściu bo bielactwo to nieszczęście ) ?? Gośce moze cos wstrzyknął, ale to dermotan w Azji trzyma sieNie botox . Dermotan jest dobry . A ta przekonana ze bez Gojdzia ani rusz ! Moja koleżanka była u Gojdzia zrobic mezoterapie i botox ( usta ) Zostawiła masę kasy aż zrozumiała ze efekt urodowy to dermotan daje i teraz juz nic nie wstrzykuje tylko systematycznie nakłada ten podkład dermotan . Ja tez w to wchodzę . Nie ma głupich .
...
Następna strona