Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Justyna Żyła atakuje Macieja Kurzajewskiego: "A może MASZ SAMOCHÓD dla naszej Karolinki?"

1789
Podziel się

Niedawno Justyna Żyła skarżyła się, że były mąż zabrał jej i ich dzieciom środek transportu. Teraz uderzyła w gratulującego sukcesu Żyle dziennikarzowi i szybko skasowała komentarz...

Justyna Żyła atakuje Macieja Kurzajewskiego: "A może MASZ SAMOCHÓD dla naszej Karolinki?"
Justyna Żyła atakuje Macieja Kurzajewskiego za urodzinowe życzenia dla Piotra (AKPA, Instagram @maciejkurzajewski)
bDHZrXrF

Kariera Justyny Żyły rozpoczęła się ponad dwa lata temu za sprawą głośnego rozstania z mężem, które zaowocowało prawdziwą medialną batalią i publicznym praniem brudów. Dziś Piotr Żyła układa sobie życie u boku gwiazdki 19+ Marceliny Ziętek, Justyna ochoczo zdradza natomiast kolejne szczegóły relacji z tajemniczym "A". Mimo nowego związku aspirująca celebrytka wciąż regularnie docina byłemu mężowi w sieci.

W sobotę Justyna Żyła skarżyła się na Instagramie, że Piotr zabrał jej i ich dzieciom samochód i dopiekła nieco nowej ukochanej skoczka za to, że wozi się jaguarem. Okazuje się, że cała sytuacja rozgniewała Justynę na tyle, że postanowiła dać upust złości pod instagramowym postem Macieja Kurzajewskiego i przy okazji uderzyć w samego dziennikarza.

bDHZrXrH

Kurzajewski uczcił ostatnio na Instagramie sukces polskich skoczków podczas drużynowego konkursu w Zakopanem oraz 34. urodziny Piotra Żyły, który z tej okazji otrzymał od TVP Info statuetkę Złotego Bażanta - co miało być nawiązaniem do zakładu, który skoczek wymyślił podczas tegorocznej edycji Turnieju Czterech Skoczni.

To był dobry dzień. Drugie miejsce naszej drużyny skoczków. Gratulacje Panowie i Złoty Bażant od @tvpsport dla @piotr_zyla_official. Drogi Jubilacie, żyj nam 100 lat! A ja mam teraz zdjęcie nie tylko ze Złotym Orłem, ale i ze Złotym Bażantem. Dobrego wieczoru i do zobaczenia jutro na Wielkiej Krokwi! - napisał Kurzajewski.

bDHZrXrN

Pozornie niewinny post spotkał się ze zdecydowaną reakcją Justyny.

Maćku, a może masz samochód albo transport dla naszej Karolinki do szkoły od poniedziałku, Wasz idol nas go pozbawił... - napisała pod wpisem dziennikarza.

Komentarz Justyny już zdążył jednak zniknąć z profilu Kurzajewskiego.

Myślicie, że medialna telenowela z udziałem Piotra i Justyny kiedyś się skończy?

bDHZrXrO
bDHZrXrP
bDHZrXrQ
bDHZrXsi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1789)
BABCIA AAGNIE...
miesiąc temu
KOBIETO - ODROBINĘ GODNOŚCI. IM DŁUŻEJ SIĘ WŚCIEKASZ TYM BARDZIEJ SIĘ POGRĄŻASZ. JUŻ WSZYSCY NA OKOŁO SIĘ ŚMIEJĄ Z CIEBIE. NAJWYŻSZY CZAS WZIĄĆ SIĘ DO UCZCIWEJ PRACY A NIE CIĄGNĄC Z BYŁEGO MĘŻA. OJ OŚMIESZASZ SIĘ.
nop
miesiąc temu
kobieto dostałaś dom to kup sobie samochód, mąż odszedł w skarpetkach
jędza
miesiąc temu
Panie Piotrze 200 lat życia w szczęściu
bDHZrXsj
gość
miesiąc temu
Myślę, że jej sytuacja materialna wcale nie jest taka wesoła. Ma alimenty na dzieci i 500+, od ex alimentów na siebie nie dostaje, bo chyba w zamian otrzymała dom, nie ma pomysłu na pracę, więc nie zarabia. Za TzG kasa pewnie rozeszła się już dawno, a żyć trzeba, utrzymać dzieci, a do tego duży dom. Te wszystkie publiczne prezentacje jej "radosnego" życia, jakiś niby partner, to pozory. Obawiam się, że nie pozbierała się pod żadnym względem
eryk
miesiąc temu
ma coś z głową. a nie stać ją kupić sobie samochodu. dziecko dla zdrowia może chodzić pieszo do szkoły
ojtam
miesiąc temu
a co ma piernik do wiatraka?
jkimmm
miesiąc temu
To raczej medialny monolog. Wypowiada się głownie ta Pani i to niezmiennie agresywnie. Skoczek milczy. Ta Pani jest po prostu odpychająca.
Wer
miesiąc temu
Niech weźmie się do pracy i sama zapracuje na to co jej się marzy a nie żeruje na byłym mężu. Jestem kobietą ale jak tak ostatnio czytam o niej to wcale się nie dziwie że mąż ją zostawił.
DOROTKA
miesiąc temu
dziwnie się zachowuje
kama
miesiąc temu
Justynko, a może pora samej zarobić na samochód? Gdzie to jest napisane że tylko tatuś musi kupować wszystko dzieciom i utrzymywać przy okazji swoje ex żony? Troche honoru kobieto i weź sie do roboty!!!
anonim
miesiąc temu
Ładniutkie a głupiutkie i puste jak bęben stonsów.Zero godności, poszanowania samej siebie- brudy pierze sie w chałupie i była by wielką rozstrzygając ten "problem majątkowy" wraz z byłym mężem.
kkkk
miesiąc temu
tu nie ma co komentować żenada
ada
miesiąc temu
Nie dziwię się, ze ją zdradził. Też bym tak zrobiłą.
bDHZrXsb
Majs
miesiąc temu
Cos ma z głową tak o niej mówią sąsiedzi. Drze się za dzieci, szkoda ich nie
...
Następna strona
bDHZrXsD