Goss
|

Rozmarzona Małgorzata Rozenek relaksuje się wśród świeczek zapachowych. Fanka uszczypliwie: "Dziś świeczki, JUTRO WIESZAKI"

175
Podziel się

Obserwujący celebrytki raczej nie byli pod wrażeniem kolejnej reklamy na jej profilu. Niektórzy zarzucili jej nawet, że "nie zna prawdziwej prozy życia"... Mają rację?

Małgorzata Rozenek-Majdan kolejny raz w ogniu krytyki.
Małgorzata Rozenek-Majdan kolejny raz w ogniu krytyki. (Instagram.com)

Małgorzata Rozenek-Majdan niewątpliwie ciężko zapracowała na swoje miejsce w pierwszej lidze show biznesu. Choć celebrytka pojawiała się w telewizji już od dawna, to właśnie kilka ostatnich lat okazało się decydujących dla jej przyszłości w mediach. Wkrótce Małgonia zaczęła budować własne medialne imperium, a jego istotnym elementem jest jej konto na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad milion obserwujących.

Niestety rozpoznawalność nie okazała się dla Małgorzaty Rozenek tylko szansą na przechadzanie się po czerwonych dywanach i otaczanie się luksusowymi markami. Celebrytka szybko się przekonała, że w pakiecie otrzymała też nieprzyjemne komentarze, które każdego dnia wybrzmiewają z jej profilu na Instagramie. W ostatnim czasie krytyka okazała się na tyle dotkliwa, że Małgosi coraz częściej puszczają nerwy.

Jednym z powodów nieustannej krytyki pod jej adresem okazały się sponsorowane posty, które spotykają się z wyjątkowo ostrymi reakcjami. Ona sama nie przejmuje się jednak tymi objawami niechęci i po prostu nawiązuje współpracę z kolejnymi markami, które ochoczo reklamuje. Tym razem Małgosia postanowiła "pokazać" obserwującym zapachowe świeczki, którymi delektowała się przy domowym kominku.

Kochani, a co powiedzielibyście na to, gdyby tak poniedziałek rozpoczynać od chwil relaksu? Ja jestem bezwzględnie na tak! - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Reakcje na post, zgodnie z oczekiwaniami, okazały się bardzo skrajne. Choć niektórzy fani próbowali ratować sytuację, to komentarze jak zawsze okazały się bezlitosne dla celebrytki.

"Znowu reklama, trochę już to zbrzydło", "Nic mnie już nie zdziwi. Jedna wielka reklama. No, ale kasiora wpada na konto", "Dziś świeczki, jutro wieszaki na ubrania. Każdej roboty trzeba się chwytać", "Tak, relaks i to w poniedziałek... Pani chyba buja w obłokach i nie zna prawdziwej prozy życia" - czytamy pod nowym zdjęciem celebrytki.

Jedna z fanek pokusiła się z kolei na inną, dość ironiczną uwagę.

"Trzecia reklama w tym samym sweterku" - kpiła "fanka" z kreatywności Małgosi.

Myślicie, że obserwujący przestaną jej w końcu kiedyś dogryzać?

KOMENTARZE
(175)
Team
2 miesiące temu
Wszyscy celebryci tak robią i będą robić szybki hajs ot co.
Megi
2 miesiące temu
Szczęśliwa że nie zna tej prozy zycia. Nie wszyscy muszą.
Kinga
2 miesiące temu
Ludzie nie przebywajcie w odpalonym samochodzie w zamkniętym garażu. Mój kolega zaczadział przez spaliny bo dymał dziewczynę z tyłu włączonego pojazdu w garažu.:(
aaaa
2 miesiące temu
Jakby wam dali 1/4 jej stawki to nawet maść na hemoroidy byście reklamowali.
gosc
2 miesiące temu
A co ma przepraszac , ze ma hajs????
Najnowsze komentarze (175)
Zuśka
2 miesiące temu
To jest na Maxa nie wiarygodne wiadomo że ona ich nie używa tylko reklamuje banał
aaaa
2 miesiące temu
Jakby wam dali 1/4 jej stawki to nawet maść na hemoroidy byście reklamowali.
paranoil
2 miesiące temu
grosz na swienta sie pszyda
Joanna
2 miesiące temu
Po co wchodzicie na jej profil ? Im więcej obserwatorów, tym więcej reklamodawców chce z nią pracować. Proste! Nie chcesz reklam, to tam nie wchodź !
olga
2 miesiące temu
Bardzo szkodliwe sa te swieczki zapachowe, nalezy o tym pamietac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Isia
2 miesiące temu
niedawno w tv wypowiadał się lekarz jak bardzo trujące są te wszystkie zapalone świece
Xxx
2 miesiące temu
Na tym ostatnim zdjeciu to wyglada jak Blanka Lipinska
123
2 miesiące temu
nie mam czasu zaczynac dzien od wachania swieczek
Kas
2 miesiące temu
ale się posunęła w czasie
Sududj
2 miesiące temu
Ten pustak zareklamuje wszystko ! Poczytajcie dlaczego nie warto kupować świeczek i z czego sie robi...miód tez sie używa... a jak sie pozyskuje miód to,kazdy wie... okrucieństwo wobec pszczół... ludzie nie konsumujcie miodu.
dodek
2 miesiące temu
Przestańcie już z tymi "fanami"...niby jak toto (a przede wszystkim z jakiego powodu ???!!!) miałoby mieć fanów ?? litości...
Kasia
2 miesiące temu
Wszyscy jestescie siebie warci.wszyscy
Gosc
2 miesiące temu
Ale nabotoksowana niedługo szczeli jej twarz 50 letnia dzidzia piernik
Jaaa
2 miesiące temu
To po co obserwujecie? na Was zarabia ;D Jak ja wejde na instagram, to wpadam w kompleksy, ludzie tacy idealni na zdjeciach, ciala dosadnie eksponuja, bogactwo pokazuja, zarcie drogie preferują, a mnie pozostało jedynie marzenie, coz, zycie ;D
...
Następna strona