Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Rozwścieczona Joanna Kurska reaguje na zarzuty TVP. Nie gryzła się w język: "Jesteś UZURPATOREM"

151
Podziel się:

W poniedziałek Joanna Kurska zamieściła w sieci wpis, który nie spodobał się nowym władzom TVP. Od żony byłego prezesa Telewizji Polskiej zażądano usunięcia jej słów i wpłaty sporej kwoty na WOŚP. Żona Jacka Kurskiego natychmiast odpowiedziała.

Rozwścieczona Joanna Kurska reaguje na zarzuty TVP. Nie gryzła się w język: "Jesteś UZURPATOREM"
Rozwścieczona Joanna Kurska reaguje na zarzuty TVP (AKPA)

Na początku marca "Newsweek" opisał w artykule "Pół miliona łapówki" sytuację korupcyjną, w której miała mieć rzekomo swój udział Joanna Kurska. Wywołana do tablicy Kurska natychmiast zabrała głos na Instagramie, gdzie postanowiła bronić swojego dobrego imienia. W kwestii pojawiających się w mediach oskarżeń Kurska podejrzewa o udział nowe władze Telewizji Polskiej. Zapowiedziała też, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

W poniedziałek 50-latka zamieściła na swoim profilu post, który nie spodobał się nowym władzom Telewizji Polskiej. Jak informuje serwis Wirtualne Media, Daniel Gorgosz, czyli likwidator TVP, żąda od Kurskiej nie tylko usunięcia wpisu na Instagramie, ale także opublikowania oświadczenia zawierającego stwierdzenie o nieprawdziwości informacji zawartych w tamtym wpisie, przeprosin zgodnych z treścią zawartą w wystosowanym piśmie oraz wpłaty na rzecz WOŚP w kwocie 100 tys. zł. Oczekuje też "zaprzestania działań naruszających dobre imię spółki i członków jej organów".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jacek Kurski odbiera Joannę Kurską ze szpitala

Joanna Kurska odpowiada władzom TVP. Nie kryła silnych emocji

Wpis Kurskiej faktycznie zniknął, ale teraz żona Jacka Kurskiego wyjaśniła, dlaczego i odpowiedziała TVP w obszernym wpisie, zamieszczając postanowienie sądowe dotyczące sprawy. Instagramową wypowiedź zaczęła od zwrócenia uwagi, że jej poprzedni wpis był opublikowany na InstaStories, w związku z czym sam zniknął po 24 godzinach. I tym razem Joanna nie przebierała w słowach.

Likwidator Gorgosz bezprawnie podający się w przestrzeni publicznej za władze TVP, pomimo odrzucenia go przez KRS, żąda trwałego usunięcia wpisu z mojego Instagrama - napisała. Likwidator Gorgosz nie zauważył, że wpis był InstaStory więc po 24 h sam zniknął, czyli nie ma go, choć Gorgosz myśli, że jest. W sumie nie powinno to dziwić w przypadku człowieka, który myśli, że jest (władzą TVP), choć go nie ma.

Jednocześnie wyjaśniła, że w powyższej sprawie kontaktowała się z Michałem Adamczykiem, którego uważa za prawnego prezesa Telewizji Publicznej. Następnie zwróciła się bezpośrednio do Daniela Gorgosza, który przed objęciem nowej funkcji piastował stanowisko p.o. dyrektora Biura Spraw Korporacyjnych TVP. Nie owijając w bawełnę, Kurska nazwała likwidatora TVP "uzurpatorem".

PS. Likwidatorze Gorgosz zrozum, że w polskim porządku prawnym jesteś uzurpatorem i nie uznaje cię za władzę TVP nie tylko KRS, ale nawet sąd powszechny w sprawie z powództwa tego, który cię tu nasłał, bo zgodnie z art. 174 &1. ust. 2 "w składzie organów jednostki organizacyjnej będącej stroną zachodzą braki uniemożliwiające jej działanie", czyli nie ma cię, choć ci się wydaje, że jesteś - podsumowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(151)
Stop
3 miesiące temu
Oj zamilcz już kobieto, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść …
Faustyna
3 miesiące temu
Idź pośpiewaj z zenkiem i zjedz snickersa. Może w Białymstoku odnajdziecie szczęście.
Kot
3 miesiące temu
Biedna pani świętojebliwa :<
Ilu
3 miesiące temu
Likwidator to był i jest Kurski. Likwidator małżeństwa, likwidator wiary, likwidator wartości, likwidator moralności. Oszust, buc, nepotyzm to jego codzienność. No i z pulpecikiem żoną zajadają czekoladki Lindy za 100 zł z dowozem państwowego kierowcy. Wstyd. PiS to zło
Uuuu
3 miesiące temu
Idź kobieto weź kolejny rozwód kościelny. Szuka jesteś. Tyle w temacie
Najnowsze komentarze (151)
Tak właśnie
3 miesiące temu
Bogobojna inaczej Joanna i jej słynny mąż cudzołożnik Łagiewnicki !!!!! Ha ha ha ha ha ha
z izraela
3 miesiące temu
Wymaganie zwrotu pieniedzy od tzw. Pani Kurskiej ,to jest wielki polski antysemityzm, to jest prawie obraza uczuc religijnych...
piękna
3 miesiące temu
ta gwiazda,jak noc bezksiężycowa,gdy już inne wyjadą
Zuza
3 miesiące temu
To ta katoliczka, ktora unieważniła koscielny slub? No brawo! 👏
andrzej d
3 miesiące temu
Pasztet . co ten cyniczny typ - koneser kobiecych wdziękow ww rej pani widział ??? Ani reprezentacyjna , ani fajna .Sorki to widać po wyrazie twarzy i jak się miota w mediach .Nie komentuję i nie oceniam , nigdy takich rzeczy jak wyglad czy uroda ,ale ta osoba próbuje od lat , byc osobą publiczną .Więc jak tak - to tak stąd taka ocena
johny z lizbo...
3 miesiące temu
kuuurka OJOJOJ -ale brzydziak .Jej obecny numer to jest 2 czy 3 ,czy większy ? jak się pomylilem o 1 numer, to niedlugo bedzie to juz dobra cyfra .Te żeńskie zakaly , co rozbijają rodziny ,a jeszcze / to rzadkość prawdzia że , wychodzą za maz z udzalem klechow i to w purpurach 😁😁😁😁 ZAWSZE zostają jakimś kolejnym numerem .Iść na taki rympal , to trzeba mieć porąbane EGO - hehehee 😁😁😁
Slowa
3 miesiące temu
Kurska bądź cicho, żenująca jesteś obrona przez atak
Ojojoj
3 miesiące temu
Brzydcy ci Kurscy
Hello
3 miesiące temu
To się Matka Boska Kurska zirytowała 😁
Fenella
3 miesiące temu
Wiecie co, rozwód to nic fajnego, ale to jest przynajmniej uczciwe postawienie sprawy. Jedno lub oboje nie chcą już dłużej tego małżeństwa i sąd orzeka rozwód. Natomiast to kościelne „stwierdzenie nieważności” pod wydumanym pretekstem to jakieś himalaje hipokryzji. A wiecie, że cywilne unieważnienie małżeństwa też istnieje? Ale stosuje się to, gdy rzeczywiście małżeństwo było zawarte nieprawnie. Ale nawet wtedy nikt nie udaje, że takie małżeństwo nigdy nie istniało.
Monik
3 miesiące temu
Koim dzong kurska
Onet
3 miesiące temu
Nie wstydzi się, nabrała miliony w TVP i jeszcze się pyszczy. Zamilcz, żenada!!!!!!
katoliczka od...
3 miesiące temu
Małżeństwo państwa Kurskich przypomina teraz dwie wściekłe plątane żmije, które kąsają na oślep. A nuż się trafi i oberwie ten, co powinien. Co co ich obserwują wiedzą, że potrafią tez być morderczo skuteczni.
katoliczka od...
3 miesiące temu
Małżeństwo państwa Kurskich przypomina teraz dwie wściekłe plątane żmije, które kąsają na oślep. A nuż się trafi i oberwie ten, co powinien. Co co ich obserwują wiedzą, że potrafią tez być morderczo skuteczni.
...
Następna strona