Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Rozżalona Ula z "M jak miłość" oznajmia: "Polityka w tym kraju wygląda tak, że CHCE SIĘ UCIEKAĆ"

194
Podziel się:

Zrezygnowana Iga Krefft, odnosząc się do sytuacji w naszym państwie, stwierdziła jednocześnie, że czas najwyższy na zmiany: "To młodzi powinni być głosem naszego narodu".

Rozżalona Ula z "M jak miłość" oznajmia: "Polityka w tym kraju wygląda tak, że CHCE SIĘ UCIEKAĆ"
Iga Krefft planuje wyjazd z kraju? (ONS)

O znanej dzięki roli Uli Mostowiak z M jak miłość aktorce zrobiło się wyjątkowo głośno w marcu, gdy utknęła w Tajlandii. Iga Krefft skrupulatnie relacjonowała wówczas swój przymusowy, bo spowodowany pandemią koronawirusa pobyt w jednym z hoteli w Bangkoku, narzekając na trudny do zrealizowania powrót do Polski.

Zobacz także: Ilona Łepkowska wciąż współpracuje z TVP. "Nie zrywam żadnej umowy"

Całe szczęście 24-latce udało się dotrzeć do domu, jednak jak się okazuje, nie jest pewna, czy chce swoją przyszłość wiązać z ojczyzną. Aktorka jest wyraźnie zaniepokojona tym, co dzieje się w naszym państwie. Choć w rozmowie z WP Gwiazdy powiedziała, że to młodzi ludzie powinni być głosem narodu, przyznaje, że sama nie zabiera głosu w tematach politycznych.

Jestem zaangażowana politycznie, ale nie mówię o tym za wiele. Nie czuję się kompetentna - twierdzi Iga i dodaje: Uważam, że powinna nadejść jakaś zmiana. To młodzi powinni być głosem naszego narodu. Nasze dzieci będą żyły w takim kraju, jaki im urządzimy. Musimy o tym myśleć.

Następnie odnosząc się do ostatnich wydarzeń, kontynuowała:

Czy chcemy, aby żyły w kraju, w którym strach otworzyć usta? W którym strach wyrazić opinię, bo można dostać od kogoś w twarz? Czy chcemy żyć w kraju, w którym piękno i unikatowość każdej osoby jest czymś cudnym i w którym nie liczy się zysk jednostki, tylko wspólne dobro? Mam wrażenie, że przez ostatnie kilka lat polityka wygląda tak, że chce się uciekać z kraju - stwierdza gorzko i opisuje, w jakim kraju chciałaby żyć:

Chciałabym, żeby Polska była zielona. Żeby deweloperzy nie zapomnieli, że drzewa i trawa są nam potrzebne. Chciałabym, aby były dobre autostrady i rozwinięta komunikacja. Jeśli będę miała dzieci, to chcę, aby bez strachu mogły wychodzić na ulicę, aby czuły się zabezpieczone finansowo. Jeśli zostaną artystami, to żeby nie martwiły się, za co będą żyć, jeśli nie pojawi się jakiś projekt, czy będą miały co włożyć do garnka, kiedy będą na emeryturze. Sama chciałabym też być zabezpieczona w tej kwestii.

Myślicie, że wizja idealnego państwa według Krefft kiedyś się ziści?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(194)
Tytus
rok temu
To prosze uciekac na Bialorus albo Korei Polnocnej. Tam lepiej politykuja.
Olek
rok temu
Pojęcia nie mam kim ona jest?
Eddd
rok temu
Panna się zorientowała, że Polska to nie Grabina z M jak miłość
Jola
rok temu
Pewnie kończy się jej angaż w M jak miłość i szuka miejsca w jakiejś innej stacji,dlatego do dobrego tonu należy ponarzekać na rząd :):):) Lepsza pozycja startowa :)
Lol
rok temu
A po kogo poleciał rządowy samolocik? Trzeba bylo nie wsiadac i zostac w. '' cywilizowanym kraju''.
Najnowsze komentarze (194)
kaka
rok temu
Ma rację to prawda. Nad wyglądem warto popracować
GGGGGGGGG
rok temu
Ołfelia to taka ultranowoczesna artystka, grająca mimozę w tasiemcu. Jakoś nigdy jej nie lubiłam i nie polubię.
Olo😋
rok temu
A co Ty zrobiłaś dla swojego kraju że tak się wypowiadasz. Nie podoba Ci się to wyjedz może gdzieś zrobisz karierę
Mxg
rok temu
Ma racje niestety!
Mar
rok temu
Proszę smialo uciekać najlepiej na Bialorus . Tam bedziesz miala cudownie.
Taco
rok temu
Dziewczyno, trxymaj sie z dala od polityki i aktorstwa
Babcia Frania
rok temu
No to wypad ,nie obrażaj mojego kraju.Mam swoje lata i mam prawo ci powiedzieć wypad,zabierz młynarską i całą resztę!!!!!
Doktor No
rok temu
Infantylny sposób myślenia. Na to nie ma rady.
Ewa
rok temu
Znam co najmniej kilku młodych którzy głosowali na Dudę i kilku starych co głosowali na Trzaskowskiego, więc w czym problem, pani artystko?
Maniana
rok temu
Skąd to zamiłowanie do koszul nocnych i szlafroków noszonych za dnia?
Mucha
rok temu
Bardzo fajna dziewczyna
Lola
rok temu
Podobna Jest do tej aktorki co grała w szaleństwach panny ewy
bbb
rok temu
wolna wola, można wyjechać gdzie się chce.... Pakistan? wszyscy tylko grożą że wyjadą, ale chyba im tu dobrze, skoro ciągle tu są?
Miki
rok temu
W twoja twarz brzmi znajomo pokazała się od dobrej strony, ma talent dużo większy niż jakiś tasiemiec w resortowe telewizji...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie