Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Ula z "M jak Miłość" relacjonuje upragniony POWRÓT do Polski: "Badali temperaturę. Dużo ludzi było bez masek, co jest CHORE"

224
Podziel się

Po wielu dniach trwogi w Bangkoku Idze Krefft udało się nareszcie wrócić na łono ojczyzny. Nie obyło się jednak bez napotkania paru przeszkód.

Ula z "M jak Miłość" relacjonuje upragniony POWRÓT do Polski: "Badali temperaturę. Dużo ludzi było bez masek, co jest CHORE"
Iga Krefft (fot. ONS, fot. Instagram, @ofeliaigakrefft)
bDaixVpN

Na wieści o wprowadzeniu w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego pokaźna liczba obywateli zdecydowała się na natychmiastowe przerwanie międzynarodowych podróży i powrót do kraju. Wśród nich znalazła się Iga Krefft, znana z roli Uli Mostowiak z M jak Miłość 24-latka, która przez ponad tydzień nie mogła wydostać się z Bangkoku.

Na szczęście młodej celebrytce udało się już wrócić do domu. Szczegółami podróży Iga postanowiła podzielić się z przejętymi obserwatorami w trakcie środowego Q&A, które przeprowadziła na swoim InstaStory.

bDaixVpP

Jak zdradza w swojej relacji, podczas podróży do Polski musiała zaliczyć kilka przystanków. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie znajomych, którzy zaoferowali jej nocleg w Berlinie.

Przełożyliśmy lot u linii lotniczych. Najpierw z Bangkoku do Doha, a następnie Berlin. W Berlinie przenocowaliśmy u znajomych, a rano samochodem razem z dwiema innymi osobami wróciliśmy do domku. Autostrady puste - głównie tiry, także fajnie się jechało - wspomina Krefft.

Koronawirus wpłynął na zakupy modowe. Zamiast sukienek, ludzie zamawiają dresy

Iga nie kryła jednak oburzenia faktem, że na lotniskach nadal spotkała ogromną liczbę osób, które nie były zaopatrzone w ochronne maseczki.

bDaixVpV

Na lotnisku trzeba było podać, jak zamierzamy wrócić do kraju, oczywiście badali temperaturę, ale bardzo dużo ludzi bez masek, głównie Europejczycy - co jest dla mnie chore w obecnej sytuacji. Dziwi mnie też, że obsługa nie zwraca uwagi ludziom.

Bardziej szczegółowe instrukcje celebrytka otrzymała dopiero na granicy polsko-niemieckiej.

Więcej konkretnych wskazówek dostaliśmy już przy przekroczeniu granicy. Tam oddawaliśmy karty pasażera - ja kierowcy, bo prowadziłam, ale nie było kolejki specjalnie, także super się udało.

bDaixVpW

Pudelek wita na ojczystej ziemi i życzy dużo zdrowia!

bDaixVpX
bDaixVqq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(224)
JaEla
6 miesięcy temu
w Czechach i Słowacji noszenie masek jest obowiązkowe !!!
Helamorela
6 miesięcy temu
CHORE to jest lazenie po znajomych po takiej objazdowce po lotniskach! Maski nic nie daja siermięgo i poza tym nigdzie ich NIE MA!
123
6 miesięcy temu
Przecież logicznie rzecz ujmując, to rząd NIE POWINIEN tych ludzi przywozić do Polski. W dobie pandemii powinni pozostać tam gdzie przebywali. Jak uważacie?
bDaixVqr
Kas
6 miesięcy temu
Chore jest to, że w trakcie epidemi takie betony jak Ty decydują się na wyjazd na wakacje. I teraz mamy tego skutki.
Vbj
6 miesięcy temu
Chore w obecnej sytuacji to jest podróżowanie za granicę,a nie to że ktoś maski nie ma
Najnowsze komentarze (224)
xxx
6 miesięcy temu
bylo siedziec w domu
Fuck off
6 miesięcy temu
Ochydna laska
Qwetyy
6 miesięcy temu
I prosto na ściankę
Nick
6 miesięcy temu
Zamilcz dziewczynko, wykorzystujesz swoją pozycję pseudocelebrytki. Trzeba było myśleć przed wyjazdem, a obecnie odpowiadać za swoje nieodpowiedzialne decyzje
evva
6 miesięcy temu
oj, współczuję aktorce- hejt się leje strumieniami. zazdrośni? pewno tak. sfrustrowani i muszą się na kimś wyżyć? niestety tak. Polacy- do terapeuty! (zdalnie) dla waszego dobra
Erin
6 miesięcy temu
Hipokrytka
Nienawistnik
6 miesięcy temu
A wy glonojady zamknijcie pyski
Lansera
6 miesięcy temu
Wróciła. Za swoje czy cudze.?ot gwiazdeczka
bDaixVqj
ewa
6 miesięcy temu
Pytam się, kogo obchodzi co robi ta pseudoaktorzyna
fred
6 miesięcy temu
a pocotamkrowa jechała ?
Hanka
6 miesięcy temu
Mostowiakowa daj już spokój . Jedz do Grabiny.
Aula
6 miesięcy temu
Ręce opadają....a kim ty jesteś dziewczynko?
Upss
6 miesięcy temu
Moim zdaniem ....jest skończona w naszych oczach
Takaja
6 miesięcy temu
Przypominam,że maseczki są nie dla zdrowych ludzi tylko dla chorych żeby nie zarazali, a zdrowym ludziom maseczki nie pomagają taka jest prawda :) Pozdrawiam
...
Następna strona
bDaixVqL