Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Ula z "M jak Miłość" relacjonuje upragniony POWRÓT do Polski: "Badali temperaturę. Dużo ludzi było bez masek, co jest CHORE"

224
Podziel się

Po wielu dniach trwogi w Bangkoku Idze Krefft udało się nareszcie wrócić na łono ojczyzny. Nie obyło się jednak bez napotkania paru przeszkód.

Ula z "M jak Miłość" relacjonuje upragniony POWRÓT do Polski: "Badali temperaturę. Dużo ludzi było bez masek, co jest CHORE"
Iga Krefft (fot. ONS, fot. Instagram, @ofeliaigakrefft)
bDYesSqd

Na wieści o wprowadzeniu w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego pokaźna liczba obywateli zdecydowała się na natychmiastowe przerwanie międzynarodowych podróży i powrót do kraju. Wśród nich znalazła się Iga Krefft, znana z roli Uli Mostowiak z M jak Miłość 24-latka, która przez ponad tydzień nie mogła wydostać się z Bangkoku.

Na szczęście młodej celebrytce udało się już wrócić do domu. Szczegółami podróży Iga postanowiła podzielić się z przejętymi obserwatorami w trakcie środowego Q&A, które przeprowadziła na swoim InstaStory.

bDYesSqf

Jak zdradza w swojej relacji, podczas podróży do Polski musiała zaliczyć kilka przystanków. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie znajomych, którzy zaoferowali jej nocleg w Berlinie.

Przełożyliśmy lot u linii lotniczych. Najpierw z Bangkoku do Doha, a następnie Berlin. W Berlinie przenocowaliśmy u znajomych, a rano samochodem razem z dwiema innymi osobami wróciliśmy do domku. Autostrady puste - głównie tiry, także fajnie się jechało - wspomina Krefft.

Zobacz także: <h2>Koronawirus wpłynął na zakupy modowe. Zamiast sukienek, ludzie zamawiają dresy</h2>

Iga nie kryła jednak oburzenia faktem, że na lotniskach nadal spotkała ogromną liczbę osób, które nie były zaopatrzone w ochronne maseczki.

bDYesSql

Na lotnisku trzeba było podać, jak zamierzamy wrócić do kraju, oczywiście badali temperaturę, ale bardzo dużo ludzi bez masek, głównie Europejczycy - co jest dla mnie chore w obecnej sytuacji. Dziwi mnie też, że obsługa nie zwraca uwagi ludziom.

Bardziej szczegółowe instrukcje celebrytka otrzymała dopiero na granicy polsko-niemieckiej.

Więcej konkretnych wskazówek dostaliśmy już przy przekroczeniu granicy. Tam oddawaliśmy karty pasażera - ja kierowcy, bo prowadziłam, ale nie było kolejki specjalnie, także super się udało.

bDYesSqm

Pudelek wita na ojczystej ziemi i życzy dużo zdrowia!

bDYesSqn
bDYesSqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(224)
JaEla
rok temu
w Czechach i Słowacji noszenie masek jest obowiązkowe !!!
Helamorela
rok temu
CHORE to jest lazenie po znajomych po takiej objazdowce po lotniskach! Maski nic nie daja siermięgo i poza tym nigdzie ich NIE MA!
123
rok temu
Przecież logicznie rzecz ujmując, to rząd NIE POWINIEN tych ludzi przywozić do Polski. W dobie pandemii powinni pozostać tam gdzie przebywali. Jak uważacie?
bDYesSqH
Kas
rok temu
Chore jest to, że w trakcie epidemi takie betony jak Ty decydują się na wyjazd na wakacje. I teraz mamy tego skutki.
Vbj
rok temu
Chore w obecnej sytuacji to jest podróżowanie za granicę,a nie to że ktoś maski nie ma
Najnowsze komentarze (224)
xxx
rok temu
bylo siedziec w domu
Fuck off
rok temu
Ochydna laska
Qwetyy
rok temu
I prosto na ściankę
Nick
rok temu
Zamilcz dziewczynko, wykorzystujesz swoją pozycję pseudocelebrytki. Trzeba było myśleć przed wyjazdem, a obecnie odpowiadać za swoje nieodpowiedzialne decyzje
evva
rok temu
oj, współczuję aktorce- hejt się leje strumieniami. zazdrośni? pewno tak. sfrustrowani i muszą się na kimś wyżyć? niestety tak. Polacy- do terapeuty! (zdalnie) dla waszego dobra
Erin
rok temu
Hipokrytka
Nienawistnik
rok temu
A wy glonojady zamknijcie pyski
Lansera
rok temu
Wróciła. Za swoje czy cudze.?ot gwiazdeczka
bDYesSqz
ewa
rok temu
Pytam się, kogo obchodzi co robi ta pseudoaktorzyna
fred
rok temu
a pocotamkrowa jechała ?
Hanka
rok temu
Mostowiakowa daj już spokój . Jedz do Grabiny.
Aula
rok temu
Ręce opadają....a kim ty jesteś dziewczynko?
Upss
rok temu
Moim zdaniem ....jest skończona w naszych oczach
Takaja
rok temu
Przypominam,że maseczki są nie dla zdrowych ludzi tylko dla chorych żeby nie zarazali, a zdrowym ludziom maseczki nie pomagają taka jest prawda :) Pozdrawiam
...
Następna strona
bDYesSrb