Rozżalony Makłowicz: "TVP wypluła mnie, wyzuwszy wcześniej"

81
Podziel się

"Powiedziałem, że programy informacyjne w telewizji publicznej wyglądają jak "Miś" i nie zmieniam zdania" - zapewnia.

Wiosną Robert Makłowicz po blisko 20 latach pracy dla Telewizji Polskiej otrzymał od Jacka Kurskiego wypowiedzenie. Makłowicz został zwolniony z pracy po tym, jak nie zgodził się na występ w zmanipulowanym spocie wizerunkowym. Na szczęście szybko znalazł pracę i teraz będzie można oglądać go w TVN-ie.

Dziennikarz wielokrotnie zapewniał w wywiadach, że nie żałuje rozstania z TVP, jednak nadal odczuwa niesmak związany z okolicznościami zwolnienia. Sytuację porównał do filmu Stanisława Barei Miś. Nie ukrywa, że okoliczności jego rozstania z Telewizją Publiczną były wyjątkowo przykre, zwłaszcza że jego codzienna praca nie była związana z poglądami politycznymi:

TVP wypluła mnie, wyzuwszy wcześniej - mówi. Ale cieszę się z tego. Powiedziałem, że programy informacyjne w telewizji publicznej wyglądają jak Miś i nie zmieniam zdania, ale nie mówiłem tego w tych programach, które dla nich robiłem, one z polityką nie mają nic wspólnego. Mamy teraz takie czasy, że kto nie z nami, ten przeciw nam.

Źródło: Newseria

KOMENTARZE
(81)
gość
3 lata temu
Makłowicz to polityk czy podróżnik i kucharz?
gość
3 lata temu
wszyscy zaraz lecą do tvn i narzekają jaka ta TVP to jest bee telewizja....ale jakby mogli to by siedzieli następne 20 lat!!!
gość
3 lata temu
nic do niego nie mam ale niech już skończy te lamenty. Zachowuje się gorzej niż baba. Nikt nie jest niezastąpiony. Jak wyrzucili Orłosia, Torbicką czy innych to wszyscy płakali a jakoś programy są dalej. Życie się nie skończyło. Powodzenia w TVN i proszę już przestać płakać do gazet bo to żałosne. Oby znalazł pan miejsce wśród innych gwiazdek.
gość
3 lata temu
Prywatnie bardzo nie sympatyczny gość.Wyniosły i zarozumiały.Traktuje ludzi z góry, zwłaszcza tych maluczkich
gość
3 lata temu
Ojtam, ojtam Panie Robercie TVP zawdzięcza pan przede wszystkim popularno Oj tam, oj tam, Panie Robercie. TVP zawdzięcza pan przede wszystkim popularność i nie najgorsze zarobki. TVP rozstała się z Panem w podobnym stylu jak Pan zrywał współpracę z Ewą Wachowicz.
Najnowsze komentarze (81)
gość
3 lata temu
Cycata go wypluła hahahahahahhahaha
gość
3 lata temu
biedny TOMCIO GRUBASEK
gość
3 lata temu
sam się wyplułeś kolego!!!
gość
3 lata temu
Jestescie wszyscy niemormalni! Maklowicz to legenda,Uwielbialam niedzielne poranki z nim w tv,zycze mu jak najlepiej
gość
3 lata temu
Idź krasnalu do antypolskiego szamba TVN i nie zawracaj głowy!!Tam są złodzieje,kolaboranci,esbecy to tam będziesz kimś!Wachowicz też cię pogoniła!
gość
3 lata temu
Ale jego programu nie dało się już oglądać.
IDŹ POSKAKAĆ ...
3 lata temu
tak płacze, jakby za darmo dotąd pracował... żałosny karierowicz, kiedyś go lubiłem, ale jak zaczął popierać KOD i innych antypolskich zaprzańców, to przestałem oglądać go, jest tyle innych programów o gotowaniu, nie on jeden
gość
3 lata temu
o joju joju
in
3 lata temu
k******l kulinarny
gość
3 lata temu
Co on pierniczy? Niech powie ile kasy on wyciągnął,podróżował do tego za free tyle lat. Jak już narzeka to niech przyzna ile kasy wyciągnął. Nikt go tam siła nie trzymał
Gościówa
3 lata temu
Dzis to standard, pracujesz dla firmy, dajesz z siebie wszystko a gdy krwiopijca juz wie, ze wiecej z ciebie nie wycisnie, dostajesz wypowiedzenie 🙅
gość
3 lata temu
Sam załatwiłeś Wachowicz i widzisz karma wraca karzełku........HAHAHAHAHA
gość
3 lata temu
jest tylu wspanialych kucharzy np.grek,ktory pislubil polke,mlody kucharz na tv2 , promujacy wloskie mamy gotujace,pascal,okrasa,pan sowa,mnostwo,temu panu juz dziekujemy,tyle lat zarabial w tv,podziekowania sie naleza telewizji i tyle
gość
3 lata temu
Robercik Robercik - wiele lat do tyłu karmiłeś sie publiczną tv. A teraz główny hejter i być może totalny opozytor
...
Następna strona