Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Ruszyło śledztwo w sprawie Jarosława Jakimowicza. Gwiazdor TVP odpowiada: "Komedia! Żenada!"

167
Podziel się:

Jesienią prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie zgłoszonej przez aktywistów z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Chodziło o opisany w autobiografii aktora handel ludźmi, w którym Jarosław Jakimowicz miał brać udział. 52-latek idzie w zaparte, twierdząc, że nie stanie przed sądem.

Ruszyło śledztwo w sprawie Jarosława Jakimowicza. Gwiazdor TVP odpowiada: "Komedia! Żenada!"
Ruszyło śledztwo w sprawie Jarosława Jakimowicza (AKPA)

Jarosław Jakimowicz bez dwóch zdań jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych "osobistości" świata show biznesu. Znany skandalista jeszcze bardziej nadwyrężył swoją i tak już wątpliwą reputację, gdy w 2019 roku zadebiutował na rynku wydawniczym  obfitującą w obrzydliwe fragmenty autobiografią. W swoim "dziele" opisał na przykład wątek, jak to przed laty niemiecka mafia chciała mu sprzedać 12-letnią dziewczynkę z Tajlandii. Gdy w sieci rozpętała się burza, Jarek wyparł się swoich wspomnień, zasłaniając się "fikcją literacką".

Zobacz także: Z kim Jarosław Jakimowicz stworzyłby najlepszy medialny duet?

Sprawą Jakimowicza zainteresowała się prokuratura. Zgodnie z zapowiedziami sprawa trafiła w końcu do sądu. Oznacza to, że celebryta zmuszony będzie wytłumaczyć się przed śledczymi, czy faktycznie uczestniczył w handlu ludźmi. Jak twierdzi jedna ze stron sądowego sporu, Jakimowicz ma również odpowiedzieć za naruszenie art. 256 i 257 kodeksu karnego, czyli napaść z powodu ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji religijnej oraz propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego. Grożą mu za to trzy lata więzienia.

Ponieważ dyspozycyjna wobec partii rządzącej prokuratura nie chciała prowadzić śledztwa w jego sprawie, odwołaliśmy się do sądu i wygraliśmy! Odważna sędzia Renata Kielak-Komorowska z Sądu Rejonowego dla Warszawy Żoliborza stanęła po naszej stronie i nakazała prokuraturze prowadzenie śledztwa w sprawie czynów, których dopuścił się Jarosław Jakimowicz. W tej sytuacji prokuratura musiała wszcząć śledztwo i tak się stało, właśnie otrzymaliśmy decyzję w tej sprawie - donosi OMZRiK na Facebooku.

Sam zainteresowany postanowił skomentować sprawę na Instagramie. Publikując nagłówek artykułu o sobie z pytaniem, czy będzie musiał stanąć przed sądem, pracownik TVP odpowiedział:

Nie stanie! - zapewnił. Są mniej wiarygodni niż cyganka i jej wróżby. Miałem to olać, ale może chociaż jednej osobie otworzą się oczy do czego zdolni są ci bandyci z Onet, WP, TVN czy OMZRiK! Za wszelką cenę chcą zniszczyć mnie i niszczą moją rodzinę. Za niszczenie mojej rodziny przyjdzie czas rozliczenia. Ci bandyci zrobili ze mnie gwałciciela mimo to, że nie ma takiego zgłoszenia i w żadnej prokuraturze nie toczy się takie śledztwo. Nie udało się! Idą dalej.

Każdy, kto ma otwarte oczy, widzi jakie te sądy, które są, jak to się mówi, ich, wydają wyroki. Wymieniać? Prokuratura nie przekazała żadnej sprawy Jakimowicza do żadnego sądu! Nie ma nic. To stare dokumenty, a już jest dawno po rozpatrzeniu zgłoszenia. Nie ma w tym kraju sprawiedliwości!!! Kaczyński, Kurski, Ziobro mu to załatwili. Komedia! Żenada!

Wierzycie w jego zapewnienia?

Zobacz także: Jakie DM-y dostajemy od celebrytów i co zaskoczyło Jasona Derulo w Polsce?
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(167)
nick
5 dni temu
Zlapali go za reke a on mowi ze to nie jego reka, wiec kogo pytam.....Tuska?
Mikołaj
5 dni temu
Chce (niewiadomo na kim) robić wrażenie, czy to byciem świadkiem handlu ludźmi, czy imprezkami z słowikami czy innymi gangusami, a kiedy ktokolwiek mówi "sprawdzam", to nagle lata jak poparzony i piszczy, że biją. Ten człowiek powinien zniknąć z powierzchni ziemi, zakała tego świata, naprawdę ręce opadają.
Kiki
5 dni temu
Komedia i żenada to jest ten jego pis
Cóż
5 dni temu
Największą żenadą jest sam "gwiazdor"
1960
5 dni temu
Panie Jarku, szczesliwej drogi juz czas;))
Najnowsze komentarze (167)
Kimonowicz
4 dni temu
Do paki razem z Kaczafim, Antonio, Pinokiem, Zbyniem i Tadziem. Będzie mył im z zadowoleniem piszczałki.
laki
4 dni temu
strasznie odpychający wizerunek
Olo
4 dni temu
Sfochowany chłopczyk przyłapany na kradzieży
mmmm
4 dni temu
Jaka telewizja takie gwiazdy
Hit
4 dni temu
Prawicowiec w benetonie 😄
Gosc
4 dni temu
Gwiazdor?!
Leon
4 dni temu
Oj staruszek popada w kłopoty,trzeba było myśleć głową a nie.....
maqgda
4 dni temu
wyjatkowo prosty człowiek
Lfkaj
4 dni temu
Prawda, czy nazmyślał, bo chciał być gangsta twardy koleś, nie wiadomo, może uda się udowodnić, może nie. Ale jak osoba, która napisała takie rzeczy w swojej autobiografii może jeszcze funkcjonować w przestrzeni publicznej i to jeszcze w mediach państwowych? Przecież w normalnym kraju taki wynurzenia byłyby tożsame z końcem jakiejkolwiek publicznej działalności. Exburdelmamy w prywatnym TTV, które odsiedziały w więzieniu swoje, to pikuś w porównaniu z Jakimowiczem.
Prezesi dwaj
4 dni temu
Kurski za niego stanie przeć sądem hehe skoro zatrudnia takie coś
Anka z
4 dni temu
Jest tak paskudną osobowością tv, ze nie można na niego patrzeć (nie mowie tutaj o fizyczności )
Iwa
4 dni temu
Tchórz teraz się boi i nie chce iść do sądu. Gdzie ta jego buta.
Gosia
4 dni temu
Jestem przekonana, że p. Macierewicz podtrzyma go na duchu
ozaza
4 dni temu
Jakimowicz to gangus i słaby gość . Żenada że jest w tv :(((
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie