Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Rysiek z "Klanu" przybywa na ratunek Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej! "Mam o niej JAK NAJLEPSZE zdanie"

315
Podziel się:

W najczarniejszej godzinie na pomoc rodzinie Królikowskich ruszył niespodziewany sojusznik. Piotr Cyrwus, który latami grał postać męża Grażynki w serialu "Klan", udzielił wypowiedzi, w której poświadczył szlachetność charakteru Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Czy to wystarczy?

Rysiek z "Klanu" przybywa na ratunek Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej! "Mam o niej JAK NAJLEPSZE zdanie"
Piotr Cyrwus wspiera Małgorzatę Ostrowską-Królikowską (fot. AKPA)

Po wydarzeniach ostatnich paru tygodni wszyscy już pożegnali się z chyba nadziejami na łagodny przebieg rozwodu Antka Królikowskiego i Joanna Opozdy. Celebryci wytoczyli najcięższe działa, starając się zdeprecjonować drugą stronę konfliktu. Opublikowali screeny prywatnych wiadomości i wyciągi z bankowych kont, o wydawanych na prawo i lewo oświadczeniach nawet nie wspominając. Naszej redakcji udało się dotrzeć również do pisma komorniczego, które czarno na białym wykazuje, ile wynosi kwota zadłużenia alimentacyjnego Królikowskiego.

Sprawa w pewnym momencie zrobiła się na tyle paskudna, że osobiście zaangażowali się w nią krewni Antka. Do walki ruszyli jego brat i szwagierka, choć laur najdzielniej wojującej przypadł ostatecznie w udziale mamie - Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej. Niestety, ze względu na swe emocjonalne zaangażowanie i w pewnym stopniu zapewne zaślepiającą miłość do syna aktorka spotkała się z bardzo surowymi ocenami internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Antek Królikowski, kochanka i rodzina vs Joanna Opozda

Publika zaczęła coraz częściej opowiadać się po stronie Joasi. Wydawało się już nawet w pewnej chwili, że Królikowscy zostaną posądzeni o całe zło tego świata. Wtem jednak na ratunek przybył im przyjaciel z zamierzchłych lat - Rysio z "Klanu".

Wcielający się w rolę Rysia Piotr Cyrwus dawno już zrezygnował z występów w telenoweli i skupił się na znacznie ambitniejszych projektach, widocznie jednak sympatia do koleżanki z planu nadal pozostała żywa w jego sercu. Aktor udzielił wypowiedzi "Faktowi", w której w bardzo wyważony sposób skomentował aferę z udziałem Królikowskich.

Byliśmy blisko dawniej, ale wciąż bardzo ją lubię i mam o niej jak najlepsze zdanie. To bardzo rodzinna osoba. Wychowała tyle dzieci i już samo to sprawia, że jest rodzinna. Dzieci są już dorosłe, idą swoją drogą, dokonują swoich wyborów, ale oczywiście to, że zarówno ona, jak i ja jesteśmy na świeczniku, sprawia, że musimy zmagać się z różnymi problemami i pytaniami, dotyczącymi nie tylko nas - mówi Piotr Cyrwus.

Myślicie, że to pomoże?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(315)
Sory
3 tyg. temu
To, ze ktoś ma dużo dzieci nie znaczy, ze jest rodzinny 🤦🏽‍♀️🤷🏻‍♀️🤦🏽‍♀️
Do Graży
3 tyg. temu
Zostawil przed porodem dla kochanki zone w z a g r o z o n e j ciazy. Dziecka nie widuje. Alimentow nie placi, a klamie ze placi. Na glowie ma komornika. Udziela wywiadow gazetom, gdzie na nia szczuje. Przeciez to jest NIE DO OBRONY Grazynko !!!
The worst
3 tyg. temu
Nadopiekuńcza mamusia synusia - najgorszy typ. Matka mojego ex tez taka była cokolwiek synuś nie zrobił to nigdy nie była jego wina, caly świat winny tylko nie on.
Tomasz
3 tyg. temu
Proponuje aby Antek sam ponosił konsekwencje swojego zachowania! Mama już swoją role odegrała wiec czas go z rodzinnego gniazda wypuścić. Umiejętność ponoszenia konsekwencji za swoje zachowanie nie istnieje jeśli chodzi o Antka. Jak tak dalej pójdzie to będzie płodził dzieci co drugiej kobiecie a mama nadal będzie tulić bo synuś jest niewinny! No taka mała Polska patologia się powiela!!!!
Kasia
3 tyg. temu
Rysiek może masz córkę dla Antka?😂
Najnowsze komentarze (315)
bajbaj
2 tyg. temu
Panie Rysiu z Klanu, odejdź pan jeszcze z Na wspólnej bo te Pana wątki są żenujące. Alternatywy 4 już były..
Lisia
2 tyg. temu
Brawo panie Piotrze vel Ryszardzie!!! To się nazywa stanąć po stronie koleżanki, dla mnie to istotne. Ja panu wierzę.
11qq23
3 tyg. temu
Jednym słowem dla klikania niszczy dziecko ...I wszystkich dookolo .a ZTM ojcem to ona klamie
Drugie dzieck...
3 tyg. temu
A prawda jest taka, że to drugie dziecko Antka. Kilka lat temu pewna aktorka L. B. urodziła dziecko i do tej pory nie powiedziała, kto jest ojcem. A kto wie ten wie. Sprawdź to Pudel :)
Gige
3 tyg. temu
A ja bardzo slabe mam o niej mniemanie.
Maskara
3 tyg. temu
Wiecie co jest najbardziej bezczelne, gnębienie po tym wszystkim tej dziewuchy w mediach i przedstawianie jako manipulantki z fake kontami. Opinia publiczna ma złą opinię o Antku i jego poczynaniach i nie trzeba tu fake konta
Nie nie nie
3 tyg. temu
Generalnie Aśka do tej rodziny nie pasowała wizualnie, a do Antka tym bardziej...nie wiem po co jej to było skoro kobieta z takimi walorami rzuciła się na zwykłego chłopca z gitarą...
Aaa
3 tyg. temu
Jestem kobietą i przykro mi mówić, ale często to matki psują synów.
fff
3 tyg. temu
ktoś mi mówił że ponoć na planie właśnie się nienawidzili.
Lola
3 tyg. temu
Na tym zdjęciu w okularach wygląda jak jej Ś.P. mąż...
Gosc
3 tyg. temu
A ten co się wtrąca sam niech się sobą zajmie
Antek
3 tyg. temu
Panie Piotrze, ona tych dzieci nie wychowała, są rozwydrzone, jak mało które.
już wystarczy...
3 tyg. temu
Niech się Rysio nie wysila.... tej rodzinie Adamsów już nic nie pomoże, bo bardzo sobie ta rodzinka zapracowała na opinię strasznej, a czy rodzinna? bo co? bo tyle dzieci tam jest? nie lubiłam Królikowskiego, nie lubię mamuśki, bo niby za co? a o Antku to lepiej w ogóle nie wspominać, i może już koniec tego tasiemca o królikach?
123
3 tyg. temu
Potwierdza się powiedzenie, nieszczęścia chodzą parami. Najpierw śmierć męża a teraz ten cyrk z synową.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie