Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Sanatorium miłości": Frywolny Edward obsypuje Krystynę buziakami: "Wycałowałem się ZA FRIKO"

83
Podziel się

W nowym odcinku show TVP "Sanatorium miłości" nie zabrakło też kolejnych odważnych wyznań, a nawet... scen zazdrości. Marta Manowska uklękła też przed jedną z uczestniczek programu.

"Sanatorium miłości": Frywolny Edward obsypuje Krystynę buziakami: "Wycałowałem się ZA FRIKO"
"Sanatorium miłości". Edward dokazuje, a Halina otwiera się przed Martą (Instagram.com)
bEqYJbmJ

Sanatorium miłości kilkanaście dni temu powróciło na antenę TVP po raz trzeci. Randkowy show dla seniorów z Martą Manowską w roli prowadzącej wyraźnie zaskarbił sobie sympatię widzów, a produkcji wyraźnie zależało, aby losy uczestników budziły emocje. Tak też się stało, co dało się zauważyć już od pierwszego odcinka.

Już od trzech tygodni możemy obserwować, jak szukający miłości seniorzy nawiązują pierwsze przyjaźnie w programie. Nie wszyscy budzą jednak wyłącznie pozytywne reakcje, czego przykładem jest nieco zbyt pewny siebie Edward. Emerytowany policjant ma już na koncie kilka przewinień, a od porównań do niego odciął się nawet były uczestnik show, Ryszard Lasota.

bEqYJbmL
Zobacz także: Marta Manowska: "Miłość w "Sanatorium miłości" jest przyjaźnią"

W nowym odcinku Sanatorium miłości Edward wsławił się tym razem rubasznym żarcikiem, do którego skłoniła go sesja zdjęciowa z pozostałymi kuracjuszami. Senior skorzystał bowiem z nadarzającej się okazji i podczas wykonywania zdjęć obsypał koleżankę z programu lawiną pocałunków. Edek był w parze z Krystyną, która twierdziła potem, że nie ma mu za złe nagłego napływu czułości.

bEqYJbmR

Ja lubię buziaki. Ja już taki jestem. I wycałowałem się za friko - mówił do kamery z wyraźnym zadowoleniem.

Co prawda Krystyna nie odebrała jego zachowania jako niestosownego, ale przyznała, że ma już na oku jednego z kandydatów, więc wolałaby otrzymać buziaka od kogoś innego. Chodzi o Andrzeja, który powoli staje się obiektem kłótni kilku uczestniczek. Wcześniej bowiem Janina po cichu obgadywała Krystynę, która wyraźnie upatrzyła sobie mężczyznę na potencjalnego partnera.

To jest bardzo dziecinne, że po trzech dniach jest zazdrosna - ironizowała Janina, mówiąc o zainteresowaniu Krystyny Andrzejem.

W międzyczasie dowiadujemy się, że między Zbigniewem i Anną powoli rodzi się bliższa relacja. Potencjalnym problemem dla uczestniczki jest jednak to, że jej luby uwielbia adorować nie tylko ją, lecz także pozostałe kuracjuszki. Dała się jednak zaprosić na łąkę, gdzie puszczali razem latawiec.

bEqYJbmS

Ty jesteś bardzo wylewny... (...) To byłoby nieszczere, gdybym powiedziała, że się w tobie zakochałam. Bardzo Cię polubiłam - mówiła pełna obaw seniorka.

Pod koniec odcinka nie obyło się też bez intymnego wyznania, które wyraźnie wstrząsnęło Martą Manowską. Podczas rozmowy sam na sam Halina wyznała bowiem, że ma za sobą wyjątkowo traumatyczne przeżycia, przez które jej poprzedniego związku nie dało się już uratować. Wyraźnie poruszona prowadząca uklękła nawet przed seniorką i podziwiała jej odwagę.

Gdy doszło do bicia, odeszłam od niego - wspominała Halina, która później samotnie wychowywała trójkę dzieci.

A Wy macie już swoje typy na potencjalne pary w programie?

bEqYJbmT
bEqYJbmU
bEqYJbnm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(83)
SYLWIA
6 miesięcy temu
U nas Halinkę w Pabianicach wszyscy znamy. Sprzedawała jajka na lokalnym targu, przyjeżdżała motorem (!). Super kobitka
uss
6 miesięcy temu
Halina ❤❤❤.taka dobra dusza z Niej. Odstaje od innych pań, jest prawdziwa.
Gość
6 miesięcy temu
Marta Manowska to telewizyjne odkrycie dakady. Jest bardzo empatyczna, do każdego potrafi odpowiednio podejść, ma ciepło w sobie. A sam program bardzo lubię, taki nostalgiczny :)
bEqYJbnn
Olga
6 miesięcy temu
Zaraz rodzę, trzymajcie kciuki plis 😳😮
Miki
6 miesięcy temu
Fajny program dość sympatyczni uczestnicy Niestety każdego z nas czeka kiedyś samotność
Najnowsze komentarze (83)
ala
6 miesięcy temu
Jakim prawem Edzio całował Krysię . Ona tego nie chciała !!!!! To jest molestowanie. Na wizji !!!!
Ellabella
6 miesięcy temu
Bardzo fajny program a tym co się nie podoba niech nie oglądają,wystarczy przełączyć na inny kanał. Po co się męczyć
Iwona
6 miesięcy temu
Szczerze w tym wieku pewne rzeczy powinny być ukrywane,bo to jest niesmaczne
Greg
6 miesięcy temu
I nie sprawdzacie przeszłości uczestników bo niestety są wśród panów ludzie którym przemoc wobec byłych żon i partnerek nie bla obca a i inne świństwa i swinstewka no ale taki program taka prowadząca jak tv ta cała i pis
Aniechto
6 miesięcy temu
Covidiana się nie boją seniorzy, pomykaja bez szmacianych kagancuuuuf? Jestem zgorszona. Aż się wybiorę jako tester do jakiejś knajpy, jestem dużo młodsza, a wladzuchna ukochaną i miłością plus, dla mojego dobra nie pozwala mi żyć uahahaha :-(((
Andrzej
6 miesięcy temu
Halina jest sztuczna nie szczera i te zęby 😁
Gość
6 miesięcy temu
Teresa i Krystyna najładniejsze
Magda
6 miesięcy temu
Marta, za dużo ckliwosci i tego przytulania seniorów. To wygląda sztucznie i lekko żenująco.
bEqYJbnf
koko
6 miesięcy temu
ta marta jest naprawdę świetna w tym co robi, szczerze z nimi rozmawia, jest empatyczna, nie jestem za pisem i tv kurskiego, ale to jedyny program, który b. lubię oglądać, nie śmię nazwać ich emerytami bo mają wspaniałe młode dusze, ale wiele przeszli, ten program jest inny od rolnika, bo tutaj ludzie juz mają dzieci, są po przejściach, wiedzą jak rozmawiać z drugim człowiekiem, nie siedzą zamknięci na wsi w swoich pracach na polu, realizują swoje pasje, bardzo się wzruszyłam oglądając te starsze osoby, no w kwiecie wieku!!
Hmmm
6 miesięcy temu
Teresce w następnym odcinku skoczy ciśnienie, pewnie Andrzejek pojdzie obskakiwac inne i bedzie draka
Czy
6 miesięcy temu
Czy Andrzej z Tereska juz cimcirimci?
Marta
6 miesięcy temu
Halinka jaka super kobitka,,,,,i do tańca i do różańca...............podziwiam bo dużo przeżyła .......a mimo tego jest pogodna i przebojowa......super :-))
Moje pary
6 miesięcy temu
Ja bym ich inaczej sparowala: Janina i Andrzej, Teresa i Zbyszek, Jadwiga i Zdzisław, Krystyna i Wiesław, Anna i Władysław. Dla Halinki zostaje Edek ale Jej tego nie życzę. Już się dość nacierpiala.
Maria
6 miesięcy temu
W ty programie nie widzę partnera dla Halinki. Jest super kobietka ale faceta musi poszukać poza programem. Ewentualnie Władysław jest bardzo ułożony. Podoba mi się.
...
Następna strona
bEqYJbnH