Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Sara Boruc odpowiedziała wścibskiej fance, pytającej o... rzekomą NIEWIERNOŚĆ Artura! Odważna?

148
Podziel się

Od jakiegoś czasu pojawiają się pogłoski, jakoby piłkarz miał w Anglii nieślubne dziecko z inną kobietą... Co na to jego żona?

Sara Boruc odpowiedziała wścibskiej fance, pytającej o... rzekomą NIEWIERNOŚĆ Artura! Odważna?
Sara i Artur Borucowie (Instagram)
bDIoLlNN

Sara i Artur Borucowie są małżeństwem od sześciu lat, ale znają się od 13. Ich związek rodził się w dość kontrowersyjnych okolicznościach: gdy Artur poznał Sarę, był żonaty z Katarzyną Modrzewską, a chwilę później urodził mu się syn.

W wywiadach celebrytka zarzekała się, że nie rozbiła małżeństwa piłkarza, bo już wtedy był w separacji. Wkrótce Boruc rozwiódł się z żoną i oświadczył Sarze. W 2010 roku na świat przyszła ich córka, a w maju zeszłego roku syn. Oprócz tego Borucowie wychowują wspólnie jeszcze córkę Sary z poprzedniego małżeństwa.

bDIoLlNP
Zobacz także: Sara Boruc: "Tym razem przeżywam macierzyństwo inaczej"

Borucowie uchodzą za dobraną parę i z pozoru wiodą życie jak z bajki. Co jakiś czas jednak pojawiają się plotki o rzekomych zdradach piłkarza. Ostatnio pogłoski przybrały na sile. Jedna z fanek Sary postanowiła wprost zapytać ją o to pod jej postem na Instagramie, w którym Borucowa pokazała się w nowej stylizacji.

Pani Saro, nie pytam złośliwie. Uważam, że ma pani super styl i jest pani równą babką, ale wszędzie widzę komentarze o nieślubnym dziecku i kochance pani męża. Ustosunkuje się pani, żeby zamknąć usta hejterom? - napisała internautka.

bDIoLlNV

O dziwo, Sara - w przeciwieństwie do większości polskich celebrytek - nie straciła zimnej krwi i naprawdę postanowiła odnieść się do sprawy:

Totalne głupoty, niewarte naszego czasu. Pozdrawiam - napisała krótko.

Myślicie, że tą odpowiedzią zamknie usta plotkarzom?

bDIoLlNW
bDIoLlNX
bDIoLlOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(148)
stella
4 miesiące temu
ludzie wy wszędzie węszycie zdradę to po co sami jesteście w związku po co pchać się w coś jak i tak zdradzi jak by tu twarze widać było to co niektórzy pisali by inaczej,
Hania
4 miesiące temu
To przecież tylko ich sprawa. Ja nie mogłam być z mężczyzną, który mnie zdradza. Jak tylko dowiedziałam się o jego skokach w bok od Detektyw Skrzypek to od razu się postanowiłam rozwieść.
Gość
6 miesięcy temu
2a % do 5u nie chodzi na bok.
bDIoLlOr
Kinga
6 miesięcy temu
A czy ktoś widział bankomat który daje tylko jednej kasę? Nie ma takich bankomatów. I to samo z facetami którzy mają pierdyliony kasy i do tego są przystojni no i mało inteligentni bo nie oszukujmy się. Boruc kasy ma w bród przystojny jest a i inteligencją nie grzeszy. Ja nie uwierzyłabym nigdy takiemu facetowi że jest wierny. I każda kobieta która się z kimś takim wiąże powinna mieć świadomość że prędzej czy później będzie zdradzana to nieuniknione. I dlatego ja bym się nigdy z kimś takim nie wiązała bo nie chciałabym być zdradzana. A jeśli ona się z nim związała to jej wybór i jej sprawa że ją zdradza. Zawsze może odejść.
Kinga
6 miesięcy temu
No cóż Sara karma wraca. A u Artura przykro ale historia się powtarza.
kaka
6 miesięcy temu
A co jej pozostało innego niż zaprzeczać, trzymać się męża i wszystko mu wybaczać? Przecież sama w sobie jest nikim. Nie przepracowała uczciwie jednego dnia, wyrwała komuś męża i żyje z jego kasy. Co miałaby ze sobą zrobić bez niego.
Ewik15
6 miesięcy temu
Para stulecia!!!!!!!!!!¡
Gośç
6 miesięcy temu
Artek ma chyba problem z asertywnością. On po prostu nie umie odmówić. 😂
Agi
6 miesięcy temu
Hmm... A czy ta rzekoma kochanka się kiedykolwiek gdziekolwiek wypowiedziała, bo na ten moment to są właśnie takie ploty, niczym nie podparte, oprócz komentarzy na pudelku, komentujących właśnie komentarze na temat plot, które ktoś popełnił pod artykułem o ich wyprowadzce, że niby znają dziewczynę, albo wiedzą z pewnego źródła ;). Głupotki, dopóki nie wypowiedzą się same kochanki to raczej niewarte uwagi
Gosc
6 miesięcy temu
Masakra Sara udaje że jest wszystko w porządku. On ma to we krwi i będzie dalej zdradzał taki się urodził i taki umrze. Ja się tylko dziwię dlaczego kobiety tak nisko upadają i rozkładają nogi żonatym facetom.szkoda tylko tych dzieci nieslubnych nigdy w swoim życiu nie będą miały ojca przez głupotę matki.
Mona
6 miesięcy temu
Wszystkie na insta mają takie życie, jakie chciałaby mieć większość ludzi i niby wszyscy im zazdroszczą a tak naprawdę to one by chciały mieć normalne życie z rodziną i oddanym mężem u boku Kasa nie wypełni pustki z braku poczucia bycia kochaną.Niejedna szlocha po kontach .Ale te co rekompensują sobie prawdziwe wartości kasą same odebrały sobie godność.
Kinga
6 miesięcy temu
Wyglądają jakby się kochali. Chociaż on rzeczywiście wygląda jak taki chłopak roztropek ja bym mu osobiście nie zaufała. Ona mu zaufała i ich sprawa czy są sobie wierni co nas to może obchodzić.
LALA
6 miesięcy temu
Dlaczego tacy mężczyźni nie robią sobie wazektomii? Nie wiedzą o takim zabiegu czy co?
bDIoLlOj
Bournemouth
6 miesięcy temu
To prawda. Mieszkam w Bournemouth i wiem o tym. Cale Bournemouth zreszta wie. Dziecko ma ze sprzataczka.
...
Następna strona
bDIoLlOL