Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Seal nie zgadza się na zabranie dzieci przez Heidi Klum do Niemiec, bo BOI SIĘ, ŻE NIE WRÓCĄ: "Za jej wyjazdem stoją UKRYTE MOTYWY"

61
Podziel się:

Piosenkarz jest przekonany, że za wyjazdem modelki stoi coś więcej, niż tylko zawodowe zobowiązania... Coś jest na rzeczy?

Seal nie zgadza się na zabranie dzieci przez Heidi Klum do Niemiec, bo BOI SIĘ, ŻE NIE WRÓCĄ: "Za jej wyjazdem stoją UKRYTE MOTYWY"
Seal nie zgadza się na zabranie dzieci przez Heidi Klum do Niemiec, bo BOI SIĘ, ŻE NIE WRÓCĄ (East News)

Pomimo tego, że tuż po rozwodzie Heidi Klum i Seal zdawali się świetnie dogadywać i dawać przykład innym parom, sprawy między nimi nie mają się teraz najlepiej. Modelka od kilku lat układa sobie życie u boku ponad dekadę młodszego niemieckiego muzyka - Toma Kaulitza i nie szczędzi byłemu partnerowi gorzkich słów...

Niedawno konflikt między byłymi małżonkami zaostrzył się jeszcze bardziej, a przedmiotem sporu stał się wyjazd do Niemiec, na który Heidi chce zabrać dzieci. Modelka ma w swoim rodzinnym kraju zobowiązania zawodowe - musi być obecna podczas kręcenia odcinków do nowego sezonu Next Top Model.

Niestety, Seal ponoć nie zamierza do tego dopuścić, ponieważ nie chce, żeby jego dzieci podróżowały w czasie pandemii koronawirusa. Wściekła Klum złożyła zatem wniosek do sądu o pilne przesłuchanie w tej sprawie, które zostało wyznaczone na 28 sierpnia.

Okazuje się, że obawa o zdrowie dzieci nie jest jedynym powodem działań piosenkarza. Uważa on, że za wyjazdem Klum stoi coś więcej, o czym nie chce powiedzieć w sądzie.

Uważam, że za wyjazdem stoją ukryte motywy, a Heidi chce przeprowadzić się z dziećmi do Niemiec - zaznaczył Seal w sądowym oświadczeniu. Wyrażenie na niego zgody mogłoby oznaczać przeniesienie dzieci daleko ode mnie i ich domu w Los Angeles na czas nieokreślony. Ma to związek z panującą pandemią i zmieniającymi się restrykcjami dotyczącymi podróżowania i przemieszczania się między krajami.

Piosenkarz obawia się też, że jeśli Heidi dostanie zgodę na podróż do swojego ojczystego kraju, skąd pochodzi również jej nowy partner, to zdecyduje się nie wracać do Stanów Zjednoczonych.

Heidi jest niemiecką celebrytką i obawiam się, że będzie chciała razem z dziećmi zostać w Niemczech, jeżeli sąd pozwoli jej wyjechać z USA - dodał rozgoryczony.

Myślicie, że jego obawy są uzasadnione?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(61)
boom
4 lata temu
Nie daj się Seal! Walcz o dzieci!
Pepe
4 lata temu
Heidi Klum bywała na wyspie Epsteina, co zostało udokumentowane we flight logs. Cale to towarzystwo gwiazd jest chore i zastanawiam się czy to są odpowiednie osoby do posiadania dzieci...
praawda
4 lata temu
Show-biznes to bagno i degrengolada. Włącznie z nią. Bywała u Epsteina, poczytajcie sobie o tym na ig @praawda
...
4 lata temu
Niemcom się nie ufa, najbardziej cwany naród Europy, Seal już o tym widzę wie. Ja pracowałem ostatnie 5 lat u Niemców jako opiekun osób starszych, pomocnik, szofer, gospodarczy itp. Kasa dobra żeby odkładać np. na zakup własnego mieszkania w Polsce ale co oni się nakombinowali to w książce można by opisać, to są ludzie pokroju "co innego robią, co innego mówią, co innego myślą" każdy kto popracował w ich domach ten wie o czym piszę
vice
4 lata temu
Szkoda Seala, była wyglada na bezwzgledna harpie. Wampir energetyczny. Tom jak przy niej sie postarzal a ma ledwo 30 lat.
Najnowsze komentarze (61)
gość
3 lata temu
Tom kiedyś fajny, teraz wygląda jak Jezus. Litości.
Jjj
4 lata temu
Biedy Seal
eme
4 lata temu
W Jugendamcie zabrac nadac dziecku obywatelstwo niemieckie to 5 min
Asia
4 lata temu
Chyba troche jej zazdrości szczęścia u boku młodego faceta
Nika
4 lata temu
Pamiętam, że przez lata to była wyjątkowa, taka idealna para... poznali się, gdy była w ciąży z innym, potem co roku odnawianie przysięgi małżeńskiej...
Lena
4 lata temu
Seal byl agresywny, to powod Rozstania.Heidi to Dobra kochajaca Mama!!!!!
gość
4 lata temu
A jeśli chce rzeczywiście się przeprowadzić, to nie może tego zrobić, bo ojciec dzieci mieszka w USA? To chore, przecież może mieszkać gdzie tylko chce na świecie, nie ona jedna rozwiodła się. Ludzie rozwiedzeni, mający dzieci mieszkają czasami na różnych półkulach i radzą sobie z dzieleniem opieki nad dziećmi. To bzdura, żeby była żona siedziała tylko w tym kraju, w którym mieszka były mąż!
.......
4 lata temu
A ten Seal skąd ma te blizny na polikach ktoś wie ?
Fkb
4 lata temu
Miała fajnego faceta, a zamieniła na placka.
Kornelia
4 lata temu
Moim zdaniem chce uciec do Niemiec na stałe po jej ostatnich wybrykach. Przecież w Stanach jest teraz bardzo nielubiana.
Xyz
4 lata temu
Ona jest iluminati ,nie dziwię się mu ,że nie chce jej oddać dzieci.
Hoho
4 lata temu
No nie dziwie się. Ma męża Niemca, może chce wrócić do domu. Ma być uwiązana, przez byłego męża? On pewnie widzi dzieci raz na miesiąc ale wielki tatuś ;)
jaja
4 lata temu
Ona ma 5 dzieci, wliaczjąc to coś z tokio hotel.
Maniana
4 lata temu
Jest pandemia więc niech siedzą w domu, a matka jak chce ryzykować to niech sama jedzie.
...
Następna strona