Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Sebastian Fabijański o wychowywaniu syna w neutralności płciowej: "Świat zmierza w rejony, których ja SIĘ BOJĘ" (WIDEO)

474
Podziel się:

Sebastian Fabijański opowiedział Pudelkowi o tym, co myśli na temat kwestii gender neutral. Podzielił się też z nami pewną "tajemnicą" dotyczącą pociechy, której doczekali się razem z Maffashion.

Sebastian Fabijański o wychowywaniu syna w neutralności płciowej: "Świat zmierza w rejony, których ja SIĘ BOJĘ" (WIDEO)
Sebastian Fabijański zdradził, co myśli o wychowywaniu dzieci w duchu neutralności płciowej (Instagram, Pudelek Exclusive)

W ostatnich latach coraz więcej mówi się o wychowywaniu dzieci w duchu tzw. neutralności płciowej. Decyzję o nienarzucaniu pociechom określonych płcią cech podjęło wiele znanych twarzy, w tym między innymi Angelina Jolie, Kate Hudson, Pink czy Zoe Saldana. O gender neutral coraz głośniej jest także na naszym rodzimym podwórku.

Podczas jednej z ostatnich branżowych imprez o zdanie w tym temacie postanowiliśmy zapytać Sebastiana Fabijańskiego.

Ja trochę nie kumam, o co tam dokładnie chodzi. Musiałbym ten temat zgłębić - zaczął biznesowy partner Rafalali, gdy zadaliśmy mu pytanie o to, czy chciałby wychowywać syna w duchu neutralności płciowej.

Być może ma to pobudki szlachetne, być może jest to coś wartościowego, czemu warto się przyjrzeć... - kontynuował nieco na około, w końcu wyznając:

Mam jednocześnie wrażenie, że świat, w którym żyjemy, troszkę zmierza w jakieś rejony, których ja nie czuję i których się trochę boję.

Następnie ukochany Maffashion odniósł się do serialu, w którym wcielał się w osobę transseksualną i opowiedział o swoich doświadczeniach:

(...) Rozmawiałem z osobami transseksualnymi i to jest bardzo trudna sytuacja. Płeć mózgu, płeć biologiczna... Ja to absolutnie rozumiem i współczuję takich problemów - mówi tata prawie dwuletniego Bastka i stwierdza wyjątkowo niepewny swoich przekonań:

Natomiast nie boję się w tym przypadku powiedzieć: "nie wiem". Nie wiem, co mam o tym myśleć. Nie wiem, gdzie to zmierza, czy to dobrze, czy źle. Nie wiem, po prostu nie wiem...

Na koniec podsumował, że on sam wierzy, iż wychowuje syna.

Trudno o nim myśleć jako o kimś neutralnym płciowo... - stwierdza, wypalając do reporterki Pudelka:

Muszę Ci powiedzieć coś istotnego i w tajemnicy: Mój syn ma siurka.

Chcieliście usłyszeć tę "tajemnicę"?

Zobacz także: Sebastian Fabijański o wychowywaniu syna w neutralności płciowej: "Świat zmierza w rejony, których ja nie czuję"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(474)
Gosia
2 miesiące temu
Ja go rozumiem. Słusznie powiedział.
Kraczek
2 miesiące temu
Tytuł sugeruje, ze on nie narzuca dziecku płci, a z tekstu wynika coś zupełnie innego. Ma syna i chce by był synem, aczkolwiek widzi, że świat staje na głowie....
Mmhhmm
2 miesiące temu
Ma rację - to normalizowanie tego, co normalne nie jest.
vero
2 miesiące temu
Coś takiego! Facet myśli normlanie i należy to opisać! Świat stanął na głowie i coraz więcej nienormalnych ludzi staje się ...normą. Cała ta ideologia gender jest objawem szaleństwa i facet ma rację, że to się źle skończy,
Kiki
2 miesiące temu
A właśnie, że dobez powiedział. Że też w ogóle chciało mu się z Wami gadać...
Najnowsze komentarze (474)
Jakub
miesiąc temu
Ludzie, nie dajmy się zwariować, jak światło światem młodzi dorastając szukają odpowiedzi, swojej tożsamości, miejsca w społeczeństwie, ba, nieraz zastanawiają się, jak by to było być kimś innym, innej płci itp. Większości to mija, stabilizują się, odnajdują sens, drogę itd. Po co w tym mieszać, kwestionować sens odwiecznych zachowań, wychowania dzieci itd.
tylko ..
miesiąc temu
1raz dotknął .. ! .. artysta
takie tam
miesiąc temu
Lubie go, popieram
Cerata
miesiąc temu
...sorry, ja tam nawet nie wiem kto to jest, ale z tego co widzę to ten Pan Fabijański jest mocno "neutralny intelektualnie". Hihihi
Opinia
miesiąc temu
Choć sam mam do tego podejście bardzo otwarte ale po przeczytaniu jego wypowiedzi wydaje mi się, że nie robią tego z przekonia tylko dlatego, ze stało się to modne i działają trochę pod publiczkę. Trochę żal w tym wszystkim dzieciaka.
Kobieta
miesiąc temu
I bardzo dobrze.
inrestlessdre...
miesiąc temu
Moja 2,5 letnia córka twierdzi że jest kaczuszką. Czy ja mam ją z tego powodu karmić paszą i zrobić jej pokój w kurniku? :)
Bert
miesiąc temu
Jest hype na lgbt wśród młodych ludzi szukających swojej tożsamości, gdzie większość po przekroczeniu pewnego wieku po prostu z tego wyrasta. Nie dajmy się zwariować, nie ulegajmy presji.
123
2 miesiące temu
Zdarzają się takie zaburzenia ale to są właśnie zaburzenia , to nie jest normalne ze dajemy dziecku wybrać czy jest chłopcem czy dziewczynka , dziecko rodzi się albo takie albo takie czasem rodzą się obojnacy ale to tez zaburzenie i to się leczy… nie wmawiamy ludziom , ze to jest normalne to jest patologia !! Cos co nie jest fizjologią jest patologia …i nieistotne czy w tak chory sposób wychowuje dziecko ktoś sławny czy nie , to powinno być karane ….robienie dziecku wody z mózgu … od tego są rodzice , żeby dzieci kierunkowość w różne strefy życia …
ink
2 miesiące temu
lubie go :)
Tyyyyuhcxvbjj...
2 miesiące temu
Coś złego się z nim dzieje, odkąd wszedł w ten związek. :( takie oczy zagubione i smutne. Ale zupełnie rozumiem, ma racje.
Www
2 miesiące temu
I dobrze. Ma syna a nie jakieś ONO. Co za wymysły z tą binarnością
A potem nędzn...
2 miesiące temu
Ma szczęście że wierzy jak wierzy A dla innych to nie do przeskoczenia życie płata niespodzianki co mają ludzie zrobić??
Inga
2 miesiące temu
Co to kogo obchodzi takie jego wydurnianie się. Nie macie o czym pisać. Żenada.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie