Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Pudelek pyta: Gdzie jest ARTYSTYCZNY PROJEKT Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali?!

256
Podziel się:

W komentarzach dajecie nam znać, że czujecie się rozczarowani przesuwaniem premiery "secret projectu", nad którym Sebastian Fabijański i Rafalala tak ciężko pracowali pod osłoną nocy. Postanowiliśmy w tej sprawie zainterweniować.

Pudelek pyta: Gdzie jest ARTYSTYCZNY PROJEKT Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali?!
Gdzie się podział artystyczny projekt Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali? (fot. AKPA, fot. Instagram)

W połowie marca w sieci zawrzało od spekulacji na temat prawdziwej natury relacji, która nawiązała się między Sebastianem Fabijańskim a Rafalalą, znaną także jako Rita Chmiel bądź Nina Kukawska. Internetowa celebrytka pewnego dnia zamieściła na instagramowym profilu klipy wideo ze swojego mieszkania, na których było słychać charakterystyczny męski głos. Użytkownicy sieci prędko wydedukowali, że należy on do Sebastiana Fabijańskiego. Krótko potem sam Fabijański ujawnił, że faktycznie umówił się z Rafalalą, jednak spotkanie miało być formą promocji najnowszego filmu z jego udziałem.

Dodatkowo SebastianRafalala zapewnili swoich fanów, że podjęli wspólną pracę nad owianym tajemnicą "artystycznym projektem".

Moje spotkanie z Sebastianem wiąże się z promocją filmu, ale też z projektem, w którym biorę udział i którego jeszcze nie ujawniamy. Jest to projekt natury artystycznej. (...) Cieszę się, że natrafiłam na artystyczną bratnią duszę, jaką jest Sebastian. Ma podobne wizje, perspektywy, nie boi się burzyć konwenansów - opowiadała Rafalala na filmiku z toalety w centrum handlowym.

Zobacz także: Rafalala dzieli się kolejnym tajemniczym nagraniem. Jaki aktor ją odwiedził?

W międzyczasie Rafalala opublikowała na TikToku krótkie nagranie z lasu w środku nocy, na którym wydaje Sebastianowi instrukcje. Na klipie mogliśmy zaobserwować, jak aktor stał zwrócony bokiem do kamery nad rozłożonym na ziemi białym paltem. Jego ręce spoczywały w okolicy rozporka. Niestety uznać możemy to jedynie za pewnego rodzaju teaser, który na domiar złego prędko zniknął z platformy.

Początkowo założono, że finalna wersja "artystycznego projektu" Seby i Rafalali ujrzy światło dzienne do końca maja. Nastał już czerwiec, a o projekcie ani widu, ani słychu. Zniecierpliwieni czytelnicy Pudelka zaczęli w końcu domagać się odpowiedzi na nurtujące ich pytania, które zamieszczali w komentarzach na naszym portalu. Nie mogliśmy tego tak zostawić. Postanowiliśmy działać.

Skontaktowaliśmy się bezpośrednio z Sebastianem Fabijańskim z zapytaniem, czy i kiedy dane nam będzie zachwycić się dziełem jego i Rafalali. W odpowiedzi artysta napisał, że powinniśmy być bardziej cierpliwi. Wiadomość została następnie usunięta. Napięcie sięga zenitu! Co będzie dalej?

Myślicie, że Sebastian i Rafalala w końcu zaspokoją naszą ciekawość? W końcu ile można trzymać fanów w tak okrutnej niepewności?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(256)
Pytam
4 miesiące temu
Mnie zastanawia tylko jakim cudem w kraju gdzie młodzi faceci mają kosmiczne wymagania co do wyglądu kobiet, Rafalalala ma tylu klientów? xD
Pyirdjus
4 miesiące temu
Mam jajeczka jak orzeszki ziemne i jestem impotentem, dlatego od paru lat siedzę CODZIENNIE na pudlu, od rana do nocy. Co robić? / Michał Michu
Friendzone
4 miesiące temu
Dobra, dajcie spokój , dorośli ludzie , robią co chcą, nic nam do tego . Przez te wścibskie media muszą kombinować i się tłumaczyć, niepotrzebnie zresztą…
Gość
4 miesiące temu
Ale pięknie powiedział TYLKO miłość potrafi nas zbawić od zła tego świata jeśli w porę umiemy ją dostrzec. Dawno nie słyszałam tak mądrych słów.
Kto wie?
4 miesiące temu
Został skonsumowany
Najnowsze komentarze (256)
Hzhzhz
3 miesiące temu
Teraz twierdzi, że jest zastraszany, podczas na filmiku twierdzi,że tej DAMY nie trzeba nikomu przedstawiać 🤣dobre
Lipuegiys
3 miesiące temu
Rafalala i "artystyczny" projekt... Tak, to musi być coś wartościowego! 😄😄😄
Obiektywnie
4 miesiące temu
Te usta dwie truskawy a te nogi takie jędrne i zdrowe,fajna jest
joen
4 miesiące temu
Seba mimo,że pewnie przyszantażowany finansowo przez Rafaelę nadal ma do niej słabość, jak on na nią patrzy głodnymi oczami
Prosiula
4 miesiące temu
Rafalala załóż szkołę uwodzenia mężczyzn
sikret prodże...
4 miesiące temu
Mnie zastanawia tylko jakim cudem w kraju gdzie młodzi faceci mają kosmiczne wymagania co do wyglądu kobiet, Rafalalala ma tylu klientów? xD Bo ładne nie chcą dawać a z braku laku to i R. dobra
Goniu
4 miesiące temu
54 lata a nie 42
xkkx
4 miesiące temu
Rafalala powiedział/a,ze Seba to jej/go bratnia dusza a patrząc na błyszczące oczy Seby, gdy patrzy na Rafalatę to chyba prawda. Biedna Maff
zaciekawiony
4 miesiące temu
Kto w tym sekretnym projekcie był z tyłu a kto z przodu?
szczerze
4 miesiące temu
Maff w tym "projekcie" to piąte koło u wozu, tak na oko
xyr
4 miesiące temu
Mówcie co chcecie,ale Rafka i Seba wyglądają razem na tak szczęśliwych, jakby nagle dwie połówki jabłka spotakły się we wszechświecie, jak w klipie piosenki "Remedy " Alesso
😋😋😋
4 miesiące temu
Malina
Kasia
4 miesiące temu
Nie śledzę tych "karier" po internetach ale odnoszę wrażenie, że takie kolabo to raczej gwóźdź do trumny Seby i ostra strzała w górę dla Rafała. Ktoś ma podobnie?
karmela
4 miesiące temu
Faceci są jednak beznadziejni. Ja nie oceniam upodobań ani orientacji - to jest sprawa osobista. Ale zdrada jest słaba, kłamstwo jest słabe. I czym sobie zasłużyła partnerka żeby zostać zdradzoną i ośmieszoną publicznie?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie