Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sekielski zdradza szczegóły swojego filmu: "Widzi się drżenie i łzy u dorosłych ludzi"

104
Podziel się:

Dziennikarz jest w trakcie przygotowywania dokumentu dotyczącego pedofilii w Kościele. "Na samo wspomnienie się trzęsą".

Na początku tego roku dziennikarz Tomasz Sekielski ogłosił publicznie, że rozpoczyna prace nad filmem dokumentalnym nad problemem pedofilii w polskim Kościele Katolickim. Koszt produkcji dokumentu jest szacowany na około 450 tysięcy złotych, a praca nad nim potrwa około roku. Do tej pory dziennikarzowi udało się zebrać prawie 240 tysięcy złotych. Dziennikarz goszcząc w studio Wirtualnej Polski opowiedział o kulisach powstawania dokumentu oraz spotkaniach z pokrzywdzonymi osobami. Sekielski dodał, że żaden z jego rozmówców nie otrzymał pomocy od Kościoła. Prezenter zapowiedział, że ofiary chcąc zachować wiarygodność historii wystąpią bez zmienionych imion i nazwisk.

KOMENTARZE
(104)
gość
3 lata temu
Wielki szacunek dla pana Sekielskiego za zajęcie się tym tematem.
gość
3 lata temu
Po to czarnym sukienkowym wladza, sady i media żeby ludzie prawdy nie poznali dlatego teraz dzieje się to co się dzieje.
Cześć Balbina...
3 lata temu
Kiedy koloratki trafią na listę?Kiedy w końcu jasno wyjaśnimy rolę " wielkiego polaka " w ukrywaniu tego procederu? Czas na drugą Irlandię....I koniec ciemnoty
gość
3 lata temu
Skoro w Polsce arcybiskup michalik wypowiada sie publicznie ze to dzieci uwodza ksiezy i sa winne pedogilii, i nie zostaje za to wpi**** ony na zbity pysk z kosciola, 'wierni' maja te wypowiedz w d***, to mozna sie domyslac jak wielka jest skala pedofilii w kosciele.. i jeszcze pozyteczni debile bronia tych przestepcow - mam takie pytanie, nie boucie sie piekla? Za obrone pedofila?
3 lata temu
Pana Siekielskiego mozna by poprosić o dokument o samotnych matkach bez prawa do funduszu alimentacyjnego ( próg dochodowy niezmienny od 2008 roku 725 złotych na osobę netto) czyli na dzien dzisiejszy praktycznie nie istnieje, bez prawa do 500 próg dochodowy 800 złotych. A PIS w wyborach obiecywał 500 na dziecko. Każde. Więc jak zwykle oberwaly samotne matki z.jednym dzieckiem - pomijam fakt ostarcyzmu społecznego ... Także polecam taki reportaż.
Najnowsze komentarze (104)
gość
3 lata temu
I znów nie można plusowac.Niewygodny temacik?
gość
3 lata temu
Super i to jest człowiek godny podziwu 🤗dużo czasu temu poświęcił i sił teraz wszyscy dowiedzą co to za jeb,..e k****y aż bym im jaja ucieła za to całe zło współczuje ofiarom😥
ll;;.
3 lata temu
to straszne , że pod czarnymi kieckami tylu zboczeńców,,,,,,,nie zgadzam się na taki kościół, i w co wierzyć w końcu , wysłannikiem Boga zboczeniec , gej lub dziwkarz jakieś totalne nieporozumienie
gość
3 lata temu
ludzie oglądaliście wczoraj program "Skandaliści"?? o czym Sekielski opowiadał, włos się jeży!!!
gość
3 lata temu
Oni czują się bezkarni, g****a, kradną, jadą po pijaku a prawo nawet ich nie musknie! Nie ponoszą żadnej kary ! Nam obywatelom za złe parkowanie mandat , a oni maja się dobrze ! Polityka za tym stoi dlatego tak ciężko postawić ich pod sąd . A ludzi ślepi! Wiara jest ślepa!
gość
3 lata temu
Zgadzam się w 100%. Fundusz alimentacyjny obecnie jest tylko dla niepracujących leni, pracująca matka zostaje sama z utrzymaniem dorastających dzieci. NIKOGO TO NIE OBCHODZI.
Fanfaron
3 lata temu
Należy tępić wszystkich pedofilów, szczególnie tych co latają w koszulkach pedalskich z napisem PRO STY TU CJA....
Lipa totalna
3 lata temu
Najwięcej pedofilów jest w jego towarzystwie. , szczególnie w TOTALNEJ OPOZYCJI
gość
3 lata temu
A czy to jest problem w naszym kraju? Myśl trochę, człowieku!
Grzegorz
3 lata temu
Podobal mi sie film Sekielskiego o szwecji mam nadzieje ze my tak nie skonczymy
gość
3 lata temu
Dziękuję że pan to robi
gość
3 lata temu
Pamiętajcie to wy promujecie gejowskie scierwa a każdy gej to ukryty Pedofil dlaczego te k***y adoptują tylko chłopców
gość
3 lata temu
Ludzie, kiedyś wszyscy umrzemy.Skonczcie z tą nienawiścią. BRAMY PIEKIELNE NIE PRZEMOGÄ KOŚCIOŁA.
gość
3 lata temu
By sie lepiej ogolil. Pokazuje korzenie? Nie cierpie goscia, a co do kleru to prawda
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie