Siostra Macieja Kurzajewskiego wystąpiła w TVP Info jako EKSPERTKA i "wieczna Beduinka"! Podobna do brata?

W programie "W kontrze" na antenie TVP Info przedstawiono Małgorzatę Kurzajewską-Zarinah jako "wieczną Beduinkę". Zobaczcie, o czym mówiła siostra Macieja Kurzajewskiego.

Siostra Macieja Kurzajewskiego wystąpiła w TVP InfoSiostra Macieja Kurzajewskiego wystąpiła w TVP Info
Źródło zdjęć: © AKPA, TVP Info
Ivy

Maciej Kurzajewski od lat jest związany z Telewizją Polską, ale naprawdę głośno zrobiło się o nim po ujawnieniu jego związku z koleżanką z pracy - Katarzyną Cichopek. "Zmobilizowała" ich do tego Paulina Smaszcz, która poinformowała, że Maciej zabrał Kasię z okazji jej urodzin do Izraela.

W mediach zawrzało, a komentatorzy podzielili się na dwa obozy: obrońców "Kurzopków" i zwolenników Pauliny. Po stronie Macieja stanęła m.in. jego siostra.

Znam swojego brata, z wadami i zaletami. Ten czas jest, jako dla człowieka, trudny. Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę. W odróżnieniu od opinii publicznej my znamy prawdę o Paulinie (...) - napisała w komentarzu na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kurzajewski rozpływa się nad Cichopek: "Jest absolutną gwiazdą. Jestem z niej dumny i podziwiam ją"

Siostra Kurzajewskiego występuje w TVP Info

Teraz media znów piszą o siostrze Kurzajewskiego, ale w innym kontekście, bowiem Małgorzata Kurzajewska-Zarinah gościła ostatnio w programie TVP Info "W kontrze". Prowadzący przedstawili ją jako Małgorzatę Zarinah i zdradzili, że nazywa siebie "wieczną Beduinką".

Jesteśmy stworzeni na korzeniach chrześcijańskich i od tego się nie odetniemy (...). Ziemia Święta jest miejscem, w którym dopełniają się cztery ewangelie kanoniczne - mówiła.

Zarinah pojawiła się w studio Telewizji Polskiej nie jako siostra dziennikarza stacji, ale jako "ekspertka od Izraela". Okazuje się, że od lat pilotuje wycieczki po Ziemi Świętej, a w trakcie jednej z nich spotkała swojego obecnego męża - Jerozolimczyka, który jest licencjonowanym izraelskim przewodnikiem. Poznali się w Tyberiadzie, a ślub wzięli w Warszawie. Dla Małgorzaty jej mąż zdecydował się przenieść do Polski.

Myślicie, że to właśnie Małgorzata oprowadzała Katarzynę i Macieja po Jerozolimie podczas ich wspólnego, romantycznego wyjazdu?

Małgorzata Kurzajewska-Zarinah
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah © TVP Info
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah © TVP Info
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah © TVP Info
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah © Instagram.com
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah © Instagram.com
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski © Licencjodawca | AKPA
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski © Licencjodawca | AKPA
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą