Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Siostra Macieja Kurzajewskiego ma dość wywodów Pauliny Smaszcz: "Ten FESTIWAL MITOMANII uderza w naszą rodzinę. My znamy PRAWDĘ"

639
Podziel się:

Paulina Smaszcz nie odpuszcza byłemu mężowi. Po kolejnej serii głośnych wyznań niespodziewanie głos zabrała siostra Macieja Kurzajewskiego, która wzięła dziennikarza w obronę w instagramowym komentarzu. "Ja znam swojego brata, z wadami i zaletami".

Siostra Macieja Kurzajewskiego ma dość wywodów Pauliny Smaszcz: "Ten FESTIWAL MITOMANII uderza w naszą rodzinę. My znamy PRAWDĘ"
Siostra Macieja Kurzajewskiego ma dość wywodów Pauliny Smaszcz. Zabrała głos (AKPA)

Paulina Smaszcz nie odpuszcza i od kilku dni portale plotkarskie znów mają pełne ręce roboty. W kolejnych wywodach matka dzieci Macieja Kurzajewskiego ujawniła, jakoby dziennikarz nie wywiązywał się z warunków uzgodnionych podczas rozwodu, a o znikających rodzinnych fotografiach w jego domu dowiedziała się od synów, którzy nie mogą przychodzić do niego bez zapowiedzi.

Paulina Smaszcz nie zamierza ustąpić. Zarzuca Kurzajewskiemu kłamstwa

Wspomniane wątki to jedne z wielu, którymi Paulina Smaszcz poczęstowała media w ciągu zaledwie kilku ostatnich dni. Wcześniej nazwała Macieja Kurzajewskiego "Pinokiem" i nakazała mu przeprosić synów, co motywuje rozlicznymi kłamstwami wobec własnej rodziny. Dziennikarz nie komentuje sprawy, ale w krótkim komentarzu dla "Super Expressu" wyznał, że może liczyć na wsparcie bliskich, w tym synów.

Za każdym razem, kiedy rozmawiamy, a rozmawiamy bardzo często, taka rozmowa kończy się pozdrowieniami nie tylko dla moich sióstr, czy babci, ale również dla Kasi. To jest arcymiłe i panowie, Franku, Julku też wam za to bardzo dziękuję - powiedział.

To jeden z nielicznych przypadków, gdy Kurzajewski wspomina o rodzinie, bo od lat chronił ich przed mediami. Bliscy dziennikarza nie funkcjonują w przestrzeni medialnej i wcześniej nie decydowali się też na komentarz w sprawie wypowiedzi eksżony Maćka. Aż do teraz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konflikt Smaszcz i Janachowskiej oraz Anna Wendzikowska zaprasza na kakao

Siostra Kurzajewskiego wprost o Smaszcz. Odpowiedziała na instagramowy wpis

Pod jednym z postów Macieja Kurzajewskiego pojawił się komentarz, w którym internautka sugeruje, że dziennikarz powinien postarać się o sądowy zakaz wypowiadania się na jego temat przez byłą żonę. Tłumaczy to ochroną wizerunku i wiarygodności dziennikarskiej, w które godzą słowa Pauliny.

Panie Macieju, ja chciałam, żeby pan milczał, a teraz błagam - do sądu i zakaz wypowiadania się o panu. Błagam, niech pan zakończy tę telenowelę, w której jest pan bohaterem bez swojej zgody. Jest pan zbyt dobrym dziennikarzem, aby mieszano pana z błotem i traktowano jak g... - napisała obserwująca.

Co ciekawe, ten wpis skłonił do odpowiedzi siostrę Macieja Kurzajewskiego, która pierwszy raz publicznie zabrała głos w sprawie sporów między bratem a Pauliną Smaszcz. Zaczęła dość ostro, bo wypowiedzi byłej szwagierki określiła jako "festiwal mitomanii".

Bardzo dziękuję za ten komentarz. Jesteśmy członkami rodziny Maćka, niezaangażowanymi medialnie. Ja znam swojego brata, z wadami i zaletami. Ten czas jest, jako dla człowieka, trudny. Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę. Wierzę jednak, że właśnie będąc jednością rodzinną przez to przejdziemy - pisze wprost.

Podziękowała też za wsparcie i podkreśliła, że nie zamierza zabierać więcej głosu w tej sprawie. Co więcej, tajemniczo zapewniła, że ona i jej bliscy "znają prawdę o Paulinie", ale nie sprecyzowała, co dokładnie ma na myśli.

W odróżnieniu od opinii publicznej my znamy prawdę o Paulinie. I z szacunku do matki naszych bratanków i wnuków nie będziemy uczestniczyć w tej walce. Ale z serca dziękujemy za każdy wyraz wsparcia wobec Maćka i nas - zakończyła.

Dziwicie się takiemu stanowisku?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(639)
@@@
2 miesiące temu
U Pauliny zespół urojeniowy z poczuciem omnipotencji w ostrej fazie manii. Leki źle ustawione, do tego Paulina pije alkohol. Mieszanka piorunująca, potem zapadnie w głęboką depresje, jak to w chorobie afektywnej dwubiegunowej jest, z próbą samobójczą, za co znów obwini Maciej i Kasię. Trzeba tej kobiecie bardzo szybko pomóc, nawet z przymusowym leczeniem włącznie.
Beka
2 miesiące temu
Jak zaprzepaścić karierę i stracić dobre imię oraz sympatię w miesiąc. Gdyby ktoś był zainteresowany, Paulina służy radami.
Ktoś
2 miesiące temu
Siostra z klasą się wypowiedziała
Olka
2 miesiące temu
Tylko sąd jest w stanie ukrócić ten obłęd i uciszyć Paulinę, która pogubiła się w tym amoku..
Azalka
2 miesiące temu
Musiała im ta Petarda nieźle zaleźć za skórę. Nie im jedynym (mobbing w pracy). Droga pani, my oddolnie obserwujemy żałosne wybryki medialne pani Petardy i nas samych to żenuje. Nie mówiąc o was, którzy bezpośrednio mieliście nieprzyjemność z tą konfliktową osobą obcować.
Najnowsze komentarze (639)
Maja
2 miesiące temu
.Nie wyszło z tym i z tamtym trzeba się wyzywać na byłym
Maja
2 miesiące temu
niech się kobieta ogarnie.
Anula
2 miesiące temu
Boże,widzisz i nie grzmisz... całe towarzystwo do odstrzału
total
2 miesiące temu
Jedno i drugie warte siebie ale jeśli chodzi o Kurzajkę to wyszukał sobie panienkę taką jak on: mdłą, nijaką, bez polotu i talentu, a jednak dziwnym trafem też przy korycie...
boo
2 miesiące temu
Po rozwodzie miała się świetnie, miała kochanka jednego i drugiego. wtedy było dobrze
gość
2 miesiące temu
To Kłamszcz się też załapała do reklamy Play?😲😲😲 Oj,nie ma Play szczęścia do tych bab!Zobaczcie na YT : "Reklama PLAY Z MIKOŁAJEM PREZENTY ROZDAJE! Gwiazdor Kuba Wojewódzki"!
Ewa
2 miesiące temu
Wspieram Marcina Hakiela i jego dzieci , którymi się zajmuje . Pozdrawiam Serdecznie i życzę spokoju , miłości i dużo zdrowia w tych trudnych chwilach . Dla mnie jako Matki dzieci są na pierwszym miejscu , Kocham Święta Bożego Narodzenia i nie wyobrażam sobie , żeby dzieci , nie były ze mną w Święta . Dzieci nie są niczemu winne . Miłej Niedzieli Życzę Wszystkim <3
big wild woma...
2 miesiące temu
Biedna Paulinka...
waldi
2 miesiące temu
3 lata po rozwodzie była żona która sama nie była święta, nie wiedzieć jakim prawem i dlaczego komentuje publicznie związek byłego męża , udziela na ten temat wywiadów, dalej miesza i wtrąca się w nie swoje sprawy, dalej wydaje jej się że ma do niego prawo i może nim rządzić
Gość
2 miesiące temu
Szkoda mi bardzo Pana Macieja Kurzajewskiego i Kasiuni Cichopek , którą bardzo lubię bo jestem jej fanką od bardzo dawna. Trudno rozstali się , układają sobie życie na nowo i nikt nie powinien ingerować a szczególnie była żona pana Macieja !!! To bardzo nie w porządku z jej strony aby tak szkalowała tego człowieka .Psuje jemu opinię na całą Polskę i to nie tylko. Pan Maciej jest bardzo sympatycznym dziennikarzem lubianym człowiekiem i też ma prawo ułożyć sobie życie --Powinien podać sprawę do SADU -- niech zabronią byłej żonie takich praktyk jak to ona stosuje-matka ich dzieci!!! Pozdrawiam tę piękną sympatyczną parę i dużo zdrówka życzymy nie tylko ja ale i moja cała rodzina wielka.
Kobieta
2 miesiące temu
Kiedy ten cyrk z tą podłą kobietą /babą/ w końcu się skończy. 6 grudnia Mikołajki niech rodzina zrobi jej prezent i umówi na wizytę do dobrego psychologa zanim będzie za późno.
Gość
2 miesiące temu
Ma szczęście,że trafiła na kulturalną rodzinę, bo jakby trafiła na takich samych niewychowanych bzików jak ona, to by nie wypłaciła się z odszkodowania za zniesławienie.
Sasiad
2 miesiące temu
Synowie Kurzajewskiego pozdrawiają Cichopek...środkowym palcem...bo jak mogą lubić taką hipokrytkę...daleko jej do ich Mamy..
Ala
2 miesiące temu
Okropni ludzie , można się rozwieźć ,ale robić z tego taki cyrk , kim oni są?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie