Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Skompromitowany Marcin Najman ODLATUJE: "Mistrzowie sportowi powinni być leczeni i diagnozowani POZA KOLEJNOŚCIĄ!"

233
Podziel się

"To przywróci godność narodowi" - zapewnia pięściarz w odezwie do Minister Sportu.

Skompromitowany Marcin Najman ODLATUJE: "Mistrzowie sportowi powinni być leczeni i diagnozowani POZA KOLEJNOŚCIĄ!"
Marcin Najman (fot. East News, @Facebook)
bDThdFat

Przez ostatnie kilka sezonów Marcin Najman pochłonięty był doszczętnym niszczeniem tego, co zostało po jego karierze. Mistrz Europy federacji WKU w kickboxingu zaczął być coraz częściej kojarzony z szarpaninami Fame MMA, na których mierzył się z przeciwnikami niegodnymi tytułu mistrza, jak chociażby Bonus BGC. Na ostatniej gali udało mu się nawet przegrać z amatorem, co skłoniło go do deklaracji o zakończeniu przygody na ringu.

Cierpiąc najwyraźniej na nadmiar wolnego czasu, Najman postanowił zabrać się za lobbing. Sportowiec uważa, że w obliczu pandemii koronawirusa rząd powinien przewidzieć ulgi dla "wybitnych polskich mistrzów" (niewątpliwe ma na myśli też samego siebie), które obejmowałyby leczenie i diagnostykę bez czekania w kolejce z innymi obywatelami. Zdaniem Najmana zapewnienie "mistrzom" pierwszeństwa do lekarza jest sposobem na "przywrócenie godności narodowi".

bDThdFav
Zobacz także: Wojtek Gola świętuje zwycięstwo na FAME MMA

Zupełnym skandalem jest to, że wybitni Polscy Mistrzowie, którzy przez lata sławili Polskę na całym świecie, tacy jak Tomasz Gollob, Andrzej Gołota, Marian Kasprzyk, czy jak kiedyś Jerzy Kulej, muszą jak wszyscy inni czekać w kolejkach, by zrobić jakiekolwiek badanie. To jest skandal! Powinniśmy się wstydzić, że po latach nie doceniamy tego, co zrobili dla Polski. W tym miejscu apeluje do Pani Minister Sportu, aby wprowadzić program dla największych Polskich Mistrzów Sportu (w końcu nie ma ich tak wielu), który pozwalałby na leczenie i diagnostykę ich poza kolejnością tak, jak mają oficerowie Wojska Polskiego i najwyżsi urzędnicy państwowi. To będzie kropla w budżecie, ale za to przywróci to godność narodowi, który jest wdzięczny swoim mistrzom za lata emocji i rozsławianie Polski - czytamy na oficjalnym facebookowym profilu pięściarza.

bDThdFaB

Internauci zdali się jednak nie podzielać jego entuzjazmu.

Niech Pan lepiej zakończy swoją "karierę", zrobi pan wiele dobrego dla polskiego sportu - skomentował jeden z użytkowników portalu.

Myślicie, że Najman załapałby się na listę "największych polskich mistrzów"?

bDThdFaC
bDThdFaD
bDThdFaW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(233)
Erka
rok temu
Godność narodu przywróci sprawiedliwe traktowanie wszystkich a nie uprzywilejowanie według czyjegoś widzi mi się tak jak to ostatnio pokazały kaczo-sępy cmentarne.
Ona
rok temu
Acha, czyli sportowiec ważniejszy niż np. lekarz? W tej chwili to nawet listonosz czy pani kasjerka ważniejsza niż sportowiec, oni są realnie potrzebni, co nam teraz po sportowcach którzy pracują na wlasne sukcesy
Mmm
rok temu
O ja pierd....e ....
bDThdFaX
Klara
rok temu
Gdyby nie placili takiej kasy sportowcom tylko naukowcom to teraz mielibysmy szczepionke na koronawirus
Marcel
rok temu
Ciebie do psychiatry to już od dawna powinni wpuszczać bez kolejki. A nawet wizyty domowe bym proponował.
Najnowsze komentarze (233)
bokser
12 miesięcy temu
dziwna sprawa ale najman nie ma rodziców?........ szukam i szukam a tu nic......tajemnica jakaś ........ NAJMAN TO NARCYZ I SOCJOPATA a każdy artykuł o nim dodaje mu siły i powiększa ego. PROSZĘ was nie piszcie o nim. Zniszczył polski boks i mma. Szkoda jego żony i dziecka, oby sie uwolnili od niego.
gościówa
12 miesięcy temu
Ludzie czy nie można temu baranowi zabronic pisać w internecie
Bolec
12 miesięcy temu
Najman pusch ten baton 😂🤣😂🤣
Ajtuj Szminka
12 miesięcy temu
To nie jest ani mistrz ani pięściarz
Fad
12 miesięcy temu
Czy ten człowiek nie wie że trzeba mieć końskie zdrowie żeby chorować w Polsce?
............
12 miesięcy temu
BEZ KOLEJKI DO PSYCHIATRY
Jdkd
12 miesięcy temu
Niech stoją jak zwykli obywatele. Przez długie lata i tak wszyscy koło nich skakali, więc teraz te gwiazdy niech poczują się jak normalni obywatele. Tak swoją droga dodam, że Marcin powinien być obsługiwany po za kolejnością u psychiatry.
Bolo
12 miesięcy temu
OK
bDThdFaP
Bolo
12 miesięcy temu
To jest nie sportowiec on nic nie potrafi w sporcie osiagnac
Bolo
12 miesięcy temu
On jest workiem treningowym powinien dać sobie spokój ze sportem
Stary dziad
12 miesięcy temu
Niektórzy z tych mistrzów nie dostaliby się nawet do weterynarza. Takie to asiory prawda Panie Marcinie?
Ares
12 miesięcy temu
Marcin by wygrał, gdyby nie przegrał.
Brak słów
12 miesięcy temu
Jak można marnować info na portalach na takiego paja... Jak są naprawdę inne ważne informacje. Panie boxer, fajterek, kungfu panda czy jak ci tam tytułować daj sobie spokój z tym sportem i zajmij się czymś w czym jesteś dobry hmm??
yuitku
12 miesięcy temu
Koronowirus uwydatnił jacy ludzie są przydatni w społeczeństwie - to np. lekarze a celebryci, sportowcy, szafiarki, influencerki, trenerzy personalni. Zupełnie nieprzydatne zawody
...
Następna strona
bDThdFbr