Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Skruszona Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk WYCIĄGA RĘKĘ do Eweliny: "Chciałabym ją PRZEPROSIĆ"

302
Podziel się:

Impulsywna matka naczelnego polskiego patocelebryty postanowiła posypać głowę popiołem na łamach jednego z tabloidów. Dobry pomysł?

Skruszona Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk WYCIĄGA RĘKĘ do Eweliny: "Chciałabym ją PRZEPROSIĆ"
Danuta Martyniuk PRZEPRASZA byłą synową (Pudelek Exclusive, East News)
bESXMaut

Rozwód Daniela Martyniuka i Eweliny z Russocic nieoczekiwanie urósł do rangi ogromnego wydarzenia. Medialne rozstanie syna słynnego wodzireja i jego byłej ukochanej to zresztą szablonowy przykład tego, czego nie robić, gdy dochodzi do rozstania. Wiele do życzenia pozostawiało też zachowanie matki patocelebryty, Danuty "pozamykajcie te mordy" Martyniuk.

Medialny konflikt między Danielem Martyniukiem i jego byłą żoną wciąż trwa. Podczas gdy Ewelina zajmuje się ich córką i unika wypowiadania się na łamach mediów, syn Zenka i Danusi chwali się w tabloidach "tajemniczą Hiszpaneczką" i spędza poranki na słuchaniu hitów zespołu Akcent. W wyciszaniu głośnej sprawy rozwodowej nie pomagają też regularne spowiedzi jego matki w kolorowej prasie, która powiedziała już chyba wszystko - oczywiście poza słowem "przepraszam".

bESXMauv
Zobacz także: Danuta Martyniuk pod sądem

Choć Danusia bardzo długo zwlekała z przyznaniem się do tego, że źle postąpiła tytułując byłą synową "g*wniarą za*raną" i wyliczając jej prezenty w wypowiedziach dla poczytnych gazet, to najwyraźniej w końcu przyszedł czas na refleksje. Tym razem żona słynnego wodzireja postanowiła w końcu przeprosić Ewelinę za swoje słowa, co uczyniła oczywiście na łamach Super Expressu, żeby nikt nie miał wątpliwości co do jej dobrych intencji.

bESXMauB

Chciałabym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów - posypuje głowę popiołem Danuta w rozmowie z tabloidem.

Co ciekawe, Danuta Martyniuk, która swego czasu wspaniałomyślnie nakazała "pozamykać te mordy" krytykom syna, nie żywi podobno do Eweliny żadnej urazy i w sumie to nawet ją lubi. Utrzymuje też, że jest "bliska jej sercu", co może być dla niektórych (i pewnie samej zainteresowanej) zaskoczeniem.

Wcale nie myślę o niej źle. Pragnę żyć w zgodzie z Eweliną i być z nią w stałym kontakcie. To w końcu mama mojej jedynej wnuczki. Zawsze będzie bliska mojemu sercu, mimo że małżeństwo z Danielem im nie wyszło.

Dowiadujemy się też, że żona "króla disco polo" rozmawiała już z byłą synową i na razie sytuacja rysuje się obiecująco.

bESXMauC

Porozmawiałyśmy sobie od serca i doszłyśmy do wniosku, że nie można żyć w ciągłej niezgodzie. Ja na pewno matce dziecka zabierać nie będę. Chcę po prostu widywać wnuczkę częściej, niż ustalił sąd. Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia. Nasz dom jest dla Eweliny i Laury zawsze otwarty, a my czekamy na zaproszenie do Russocic, jeśli im nie będzie wygodnie, żeby do nas przyjechać - powiedziała.

Na koniec Danusia wyraziła nadzieję, że zwaśnione rody Martyniuków i Golczyńskich dojdą do porozumienia i wybaczą sobie wszystkie nieporozumienia.

W tym roku przez pandemię może być trudno, ale chciałabym, żebyśmy w któreś święta wszyscy przełamali się opłatkiem, zapominając o dawnych żalach i przykrościach - stwierdziła.

Jesteście zaskoczeni nagłą zmianą jej narracji?

bESXMauD
bESXMauW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(302)
Bella
rok temu
Po prostu Zenek traci intratne kontrakty przez aferę z synalkiem, sponsorzy się wycofują. Trzeba poprawić wizerunek jak najszybciej. Ot i cała historia.
gość
rok temu
przeprosiny w gazecie ?-bez jaj ,jej wojenka z synową zle wpływa na karierę Zenka
Grubababa
rok temu
Daj kobieto tej dziewczynie święty spokój.
bESXMauX
Ex synowa
rok temu
NIE DAJ SIĘ NABRAĆ DZIEWCZYNO!
Pragmatyk
rok temu
" Strzeżcie się Greków nawet gdy przynoszą dary" . Ta maksyma powinna przyświecać Ewelinie w ewentualnych kontaktach z byłymi teściami.
Najnowsze komentarze (302)
gosc
rok temu
oplatkiem?co za zmija,wielka katoliczka widac
Majka
rok temu
Dostała pozew od prawników Eweliny, to i przeprosiła. Ot i cała tajemnica przeprosin.
Madzia
rok temu
Jak czytam te wszystkie wpisy to... Każdy może wyrazić swoje zdanie ale przeważnie robią to osoby, które najpierw powinny zacząć od siebie! Jak się coś dzieje to większość dolewa oliwy... Nie chodzi tu o karierę Zenka on był Królem i Zostanie! Trzymam kciuki żeby wszystko się ułoży i żeby wszyscy się dogadali. Każdy popełnia błędy i nie każdego stać na to żeby się przyznać... Ludzie są jak marionetki...😁
Ewunia
rok temu
Danusiu, jako babcia powinnaś zrobić wszystko, wszystko(!) aby wnusia była szczęśliwa, żyła w dostatku a przede wszystkim w dużej rodzinie kochających ją dziadków, wujków, ciotek, ...zwłaszcza, że ojciec jest (to przykre i bardzo Ci z tego powodu współczuję) niepełnosprawny
Bara
rok temu
Kobieto jestes zalosna!!!!!!!!!!!!!!!!
Pragmatyk
rok temu
" Strzeżcie się Greków nawet gdy przynoszą dary" . Ta maksyma powinna przyświecać Ewelinie w ewentualnych kontaktach z byłymi teściami.
Ex synowa
rok temu
NIE DAJ SIĘ NABRAĆ DZIEWCZYNO!
haha
rok temu
A co to jedna dziewczyna na świecie chciała wyjść bogato za mąż? To samo faceci . znałam kilka dziewczyn z bogatych domów i one nigdy nie miały problemu z powodzeniem a ładniejsze i mądrzejsze dziewczyny siedziały same.
bESXMauP
gosc
rok temu
Szkoda tego dzieciaka .. Ewelinę mam na myśli. No Martyniukowie przegieli strunę .Danielek powinien się cieszyć że tata ma pieniądze bo ja nie sądzę że go jako biednego można by ożenić
Gość
rok temu
No i dobrze zgoda buduje niezgoda rujnuje
Grubababa
rok temu
Daj kobieto tej dziewczynie święty spokój.
Hhh
rok temu
Ale to zdjecie Danuski a papierosem powinno byc zdjeciem roku 👍👍👍
Elll
rok temu
Chodzi hej o wnuczke tylko, 100%
lewy
rok temu
czasami bardzo trudno jest powiedziec przepraszam i jezeli to szczerze to sie chwali.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESXMavI
bESXMavJ
bESXMavK
bESXMavL
bESXMavM
bESXMavr