Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Sławomir Świerzyński o koronawirusie: "Idźmy do kościoła WBREW ZAKAZOM, mamy odwagę, by wielbić Jezusa!"

727
Podziel się

Gwiazdor disco polo utwierdza nas w przekonaniu, że nie ma większej epidemii niż ludzka głupota.

Sławomir Świerzyński o koronawirusie: "Idźmy do kościoła WBREW ZAKAZOM, mamy odwagę, by wielbić Jezusa!"
Sławomir Świerzyński (East News, East News)
bDSEURSd

Póki Sławomir Świerzyński śpiewał piosenki o "majteczkach w kropeczki" i zabawiał gawiedź na wiejskich festynach, cieszył się w Polsce umiarkowaną sympatią. Niestety, liczne ksenofobiczne i homofobiczne wypowiedzi pieśniarza disco polo sprawiły, że jego nazwisko stało się z czasem synonimem zacofania i ciemnoty.

Lider Bayer Full próbował też startować do sejmu. Nakręcił nawet spot wyborczy na cmentarzu. Po tym jak nadzieje na wielką karierę polityczną spełzły na niczym, Świerzyński spędza czas głównie na komplementowaniu rządu PiS i pisaniu głupot na Twitterze. Ostatnio przeszedł jednak sam siebie...

bDSEURSf

Piosenkarz namawiał swoich fanów (co ciekawe jedynie mężczyzn), by mimo szerzącej się epidemii koronawirusa szli do kościoła.

Mężczyźni, ojcowie i dziadkowie idźmy do kościoła wbrew zakazom, mamy wiarę i odwagę, by wielbić Jezusa i błagać Go o Pokój i zdrowie dla naszych rodzin i bliskich. Polak ma obowiązek strzec wiary katolickiej. Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską... - grzmiał na Twitterze.

Biorąc pod uwagę zakaz o zgromadzeniach wprowadzony z powodu pandemii można śmiało powiedzieć, że Świerzyński nawołuje do łamania prawa.

bDSEURSl

Myślicie, że jeszcze się opamięta?

bDSEURSG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(727)
Pawel
rok temu
Brawo przygłupie, liczę że cię wywiozą na stercie gnoju.
Goo
rok temu
Chory człowiek, który powinien się leczyć. Wszyscy mówią siedz w domu, a on namawia do wycieczek do kościoła! To powinno być karane! Kim on jest, żeby mówić innym co maja robić! Taki wielce pobożny człowiek! Przypomnij sobie śpiewaczki, co zrobiłeś temu biednemu koniu, którego odebrała Ci fundacja! Nadal jesteś taki święty?!
Nick
rok temu
Dno, dna i kilometr mulu
bDSEURSH
Marta
rok temu
Tym powinna się zająć prokuratura i nie piszę tego z beką.
piggy
rok temu
Stan umysłu tego katola to faktycznie BAJER FUL
Najnowsze komentarze (727)
DAFNE 76=
8 miesięcy temu
Moja Mama uwielbia ...czeka kiedy syn będzie więcej piosenek śpiewać. Lubiłam też kilka piosenek. Jak w TVP użalał się jaką niską emeryturę mu ZUS wyliczył to plunę ,,,
antypis
rok temu
Czy ktoś złożył już zawiadomienie do prokuratury na Pana Swierzyńskiego czy jak mu tam o nakłanianie do łamania przepisów prawa obowiązujących w Polsce ?
gosc
rok temu
hehe typ odlecial,ciekawe co on bierze
JP III
rok temu
Kiedyś wierzyłem, że ludzkość może źle skończyć w efekcie działań jakiegoś bystrego wyznawcy zła. Dziś widzę, jakiż naiwny byłem. Ludzkość zakończy swą drogę prawdopdobnie dzięki takim Sławkom :-)))
dvbhbckjmg
rok temu
Ten facet to mniej niz zero Litr wody mozna wycisnac z jego kinola
Piotr
rok temu
Człowieku jesteś zerem!!!!!!!!!
Coronarun
rok temu
Dzban!
luka
rok temu
To tylko swiadczy o ilorazie inteligencji tego pana. Wszyscy wiedza ze nalezy siedziec w domu zeby nie zarazac innych. Msze mozna obejrzec w tv, posluchac w radiu. Ale nie pan disco polo mysli inaczej. Tylko po co naklania innych zeby szli w jego slady?
bDSEURSz
maja
rok temu
dokładnie załuż majteczki w kropeczki baranie jak nie wiesz co sie dzieje szok
maja
rok temu
w takiej sytuacji chłopie jesteś walniety
Adam
rok temu
Człowiek że wsi wyjedzie ale wieś z człowieka Nigdy załóż sobie chłopie majteczki w kropeczki na ten wielki łeb i zniknij z naszych Polskich oczu bo tylko wstyd przynosisz rodakom
Gosc
rok temu
I to jest właśnie pisowski ciemnogród...
Rtt
rok temu
Do tej pory ueazalem go zz prostego wiesniaka, teraz widze ze to fanatyk religijny
Kryska
rok temu
We łbie ci się po przewracało od bogactwa daj trochę Rydzykowi
...
Następna strona
bDSEURTb