Dymek
|

Sławomir Świerzyński rozpływa się w TVP nad Andrzejem Dudą: "Jest erudytą. Jemu MIÓD Z UST KAPIE, on ma pyłek kwiatowy na ustach"

271
Podziel się

Przy okazji lider zespołu Bayer Full skomentował też poczynania Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, twierdząc, że "sama sobie szkodzi i wcale nie mówi tego o niej złośliwie".

Sławomir Świerzyński rozpływa się w TVP nad Andrzejem Dudą: "Jest erudytą. Jemu MIÓD Z UST KAPIE, on ma pyłek kwiatowy na ustach"
Andrzej Duda, Sławomir Świerzyński (East News, East News)

Sławomir Świerzyński do pewnego momentu kojarzony był jako sympatyczny twórca disco polo. Sytuacja ta zmieniła się diametralne, gdy lider zespołu Bayer Full zaczął ochoczo wypowiadać się publicznie na wszelakie tematy. Prędko wówczas okazało się, że Świerzyński wcale nie uważa, jak sam śpiewa, że "wszyscy Polacy to jedna rodzina".

Wokalista disco polo ze wspomnianej rodziny wykluczył bowiem społeczność LGBT, twierdząc między innymi, że nie widzi różnic między pedofilią a homoseksualizmem. Innym razem stwierdził, że przyczyną awarii warszawskiego kolektora jest Paweł Rabiej, a konkretnie jego orientacja seksualna.

I choć można by już stwierdzić, że bardziej "odlecieć" się nie da, to jednak Świerzyński udowadnia, że da. Gdy bowiem teraz lider Bayer Full gościł w programie TVP Info W pełnym świetle, zachęcony przez dziennikarkę ocenił umiejętności ubiegającej się o fotel prezydencki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Ja nie mam żadnego pomysłu na nią, dlatego, że ona sama sobie szkodzi. W momencie, gdy kartkę jej zabierają, to nie wie, co ma powiedzieć, kiedy tablet sam zgaśnie, to milknie albo myli się i nie mówię tego złośliwie, broń Boże, tylko na temat faktów, które widzę w mediach społecznościowych - skomentował Świerzyński.

Świerzyński z pewnością nie zawiódł swoich fanów, gdyż postanowił również ocenić obecną głowę państwa, czyli Andrzeja Dudę, nie mogąc wyjść z wrażenia, jak niesamowitym jest przywódcą.

Uważam, że Andrzej Duda jako kandydat na prezydenta razem ze swoją przecudowną małżonką doskonale nas reprezentują, ba, uważam, że Andrzej Duda jest erudytą, jemu miód z ust kapie, on ma pyłek kwiatowy na ustach, (…) doskonale potrafi dobierać słowa bez kartki i natychmiast może mówić godzinami i chyba takiego powinniśmy mieć prezydenta.

Rozumiecie ten zachwyt?

KOMENTARZE
(271)
PIËRDZIOH ye
miesiąc temu
ye ALE TEN NOWY PUDELEK BEZNADZIEJNY, IDE STĄD. A NIE, ZAPOMNIALEM ZE NIE MAM GDZIE BO CAŁE MOJE MARNE ZYCIE TO PUDEL, SIEDZE TU OD RANA DO NOCY CODZIENNIE I PODBIJAM SWOJE KOMENTARZE. JESTEM PRZEGRANY /ye
PIËRDZIOH se
miesiąc temu
se ALE TEN NOWY PUDELEK BEZNADZIEJNY, IDE STĄD. A NIE, ZAPOMNIALEM ZE NIE MAM GDZIE BO CAŁE MOJE MARNE ZYCIE TO PUDEL, SIEDZE TU OD RANA DO NOCY CODZIENNIE I PODBIJAM SWOJE KOMENTARZE. JESTEM PRZEGRANY /se
PIËRDZIOH te
miesiąc temu
te ALE TEN NOWY PUDELEK BEZNADZIEJNY, IDE STĄD. A NIE, ZAPOMNIALEM ZE NIE MAM GDZIE BO CAŁE MOJE MARNE ZYCIE TO PUDEL, SIEDZE TU OD RANA DO NOCY CODZIENNIE I PODBIJAM SWOJE KOMENTARZE. JESTEM PRZEGRANY /te
PIËRDZIOH zo
miesiąc temu
zo ALE TEN NOWY PUDELEK BEZNADZIEJNY, IDE STĄD. A NIE, ZAPOMNIALEM ZE NIE MAM GDZIE BO CAŁE MOJE MARNE ZYCIE TO PUDEL, SIEDZE TU OD RANA DO NOCY CODZIENNIE I PODBIJAM SWOJE KOMENTARZE. JESTEM PRZEGRANY /zo
PIËRDZIOH ma
miesiąc temu
ma ALE TEN NOWY PUDELEK BEZNADZIEJNY, IDE STĄD. A NIE, ZAPOMNIALEM ZE NIE MAM GDZIE BO CAŁE MOJE MARNE ZYCIE TO PUDEL, SIEDZE TU OD RANA DO NOCY CODZIENNIE I PODBIJAM SWOJE KOMENTARZE. JESTEM PRZEGRANY /ma
Najnowsze komentarze (271)
Batman
miesiąc temu
"... miód kapie z ust", chyba z uszu.
Asea
miesiąc temu
Demko od słoiczków. Mózg wielkości lepkaa.
Kig
miesiąc temu
Niech zmieni leki, bo te mu nie służą ewidentnie
lili
miesiąc temu
jacy wyborcy takie elity
robson
miesiąc temu
ludzie gdzie my zyjemy? ten kraj mnie rozwala. swiat patrzy i sie smieje
Uważam żę
miesiąc temu
Jak już koniecznie trzeba władzy w coś wchodzić to najlepiej w drogę, nigdy w ...... itd
Yup
miesiąc temu
Ciekawe, że pudel wyskoczył 4 x z Pierdziochem 😁. Nie można krytykować pana prezydenta?
Jan
miesiąc temu
jego sprawa,lizodupek,mowi nieprawde
Gosc
miesiąc temu
Tym panom już podziekujemy dno dna
Ola
miesiąc temu
Ten to mnie rozwala za każdym razem jak coś powie. Powinien się chłop leczyć.
Jaa
miesiąc temu
On tez chce zeby nakrecili o nim film?
polia
miesiąc temu
Swierzyński nie rozumie słowa erudyta ale czego się spodziewać po autorze tekstu majteczki w kropeczki
Ivi
miesiąc temu
Zupełnie tak jak tobie wieśniaku🤣🤣🤣
Rety
miesiąc temu
To co swierzynski mowi to nie brednie, to wykonanie zlecenia, kawal dobrej robotu za odpowiednie pieniadze!!!
...
Następna strona