Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil i Iza NADAL SĄ MAŁŻEŃSTWEM! (FOTO)

117
Podziel się

To już oficjalne. Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie potwierdzili, że po programie nadal są razem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil i Iza NADAL SĄ MAŁŻEŃSTWEM! (FOTO)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil i Iza SĄ RAZEM po programie! (tvn7)
bEhMYgWd

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami. Według widzów, nie była to może najlepsza edycja, ale nadal - emocji nie brakowało. Zwłaszcza w finałowym odcinku. Z trzech par przetrwała właściwie tylko jedna. Bo choć początkowo Laura wyznała, że chce kontynuować małżeństwo z Maćkiem, po miesiącu zdecydowała się jednak na rozwód. Karol i Iga również się rozstali, ale to akurat dziwi najmniej. Na dalsze budowanie głębszej relacji po programie zdecydowali się natomiast Iza i Kamil. Mimo to właściwie aż do teraz nie było wiadomo, jak dalej potoczyły się ich losy...

Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały
bEhMYgWf

Iza i Kamil zaliczyli kilka wpadek, przez które można było się domyślać, że po programie nadal są razem. Informacji oficjalnej nie mogli jednak udzielić, aż do teraz. Szczęśliwi małżonkowie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowali na InstaStories identyczne zdjęcie, na którym trzymają się za ręce w drodze do Warszawy.

Zdaje się więc, że jest to już ostateczny dowód na to, że małżeństwo Izy i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwało jako jedyne.

bEhMYgWl

Pudelek gratuluje!

bEhMYgWG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(117)
Ja 🦎🦎🦎🦎
4 tyg. temu
Iza i Kamil są małżeństwem, Laura i Maciek są przyjaciółmi, a Iga i Karol potrzebują terapii - on po małżeństwie a ona tak generalnie.
Tttyyyu
4 tyg. temu
Super ze są razem. Chciałabym Jednak nawiązać do Laury.... Wszyscy tylko Iga Iga ale zobaczcie zachowanie Laury!!!!! To jest dopiero kawał .... Wredna, wyniosła, zadufana w sobie (w rzeczywistości pełna kompleksów i słusznie), rozchichotana, wiecznie wywracająca oczami (może jak siebie w tv zobaczy to zacznie te mimikę kontrolować). Wydaje się jej (zupełnie niesłusznie) ze przerasta intelektualnie męża. Dobre sobie. To wlasnie on jest zdecydowanie nad nią. Oba jest taka zadufana ze nie jest wstanie tego dostrzec. No a tekst: ze pierwszy mąż jest jak naleśnik i ląduje w koszu - a mówiąc to na przeciwko siedzi tata męża a obok jej mąż - dno i muł. Pokazała swój poziom.
Juhuuu
4 tyg. temu
Ciesze sie. Szczescia!
bEhMYgWH
jaaa
4 tyg. temu
Super
Lolek
4 tyg. temu
Noi super, cieszę się i życzę szczęścia!!
Najnowsze komentarze (117)
Pipi76
4 tyg. temu
Weź
Ewa
4 tyg. temu
Kamil lubi mamusie. Iza ( nie chodzi o wiek, to nie ma znaczenia) zachowuje się w stosunku do niego jak mamuśka .Od słodkości ma się odruch wymiotny. Jest jeszcze sprawczyni tego, że Iza taka jest , czyli jej " mamitka". Koszmar, który nie pozwala na przecięcie pępowiny własnej córce . Uzależniła ją od siebie a teraz chce zaistnieć. Kamil, zwiewaj albo niech się Iza do ciebie przeprowadzi, bo inaczej masz przechlapane. Wspólnie cię wykończą.
Dębica i jej ...
4 tyg. temu
Z Dębicy. Ja też z Dębicy.
Guga
4 tyg. temu
Bardzo, bardzo się cieszę. Powodzenia na dalsze l a t a!
Edek
4 tyg. temu
na Igę czeka Jaruś z chłopaków..
40 lat małżeń...
4 tyg. temu
To był prawdziwy eksperyment który nie mógł się udać .Maciek zaangażowany w kościele Laura niewiele mająca coś wspólnego z kościołem na co liczyli eksperci w tym przypadku ? W małżeństwie nieraz trzeba iść na kompromis ale bez przesady.
Tak
4 tyg. temu
Fajna para brawo Wy
Wiosenka
4 tyg. temu
Super życzę im szczęścia Iza jest mądra A Kamil ma kulturę i umie szanować kobiete
bEhMYgWz
cxx
4 tyg. temu
KAROL JEST Z LAURĄ
Axx
4 tyg. temu
A ja uważam, że Laura postąpiła prawidłowo. Eksperci nie dokonali sprawnego połączenia par,a skazywanie wesołej dziewczyny na życie z maruda i to w celibacie (względy religijne- dopiero po ślubie) nie jest ok. I tak dziewczyna dala jeszcze trochę szansy na pociągnięcie tego wózka, więc nie miała złych zamiarów.A że człowiek chce być szczęśliwy i dać sobie szansę na dobre życie? Jest to ostatni powód do potępienia dziewczyny.Ps. Tym bardziej,że próby dania sobie czasu nie wznieciły żadnej iskry....
hiey
4 tyg. temu
PRZETRWALI ! Iza i Karol, ponieważ Iza jest mądrą,rozsądną, nierozkapryszoną kobietąi wie jak czego chce, bo żeby coś uzyskac trzeba coś od siebie dać.
Gosc
4 tyg. temu
Tia, za rączki to się mogą trzymać ile chcą, ale ich życie intymne leży i kwiczy, bo tam nie ma i nie będzie chemii. 🙌🏻
ada
4 tyg. temu
a laura z Karolem jest😁😁😁
nini
4 tyg. temu
mi się zdaje,że ona mu się fizycznie nie podoba i nie może się przełamać by ją dotykać itp
...
Następna strona
bEhMYgXb