Śmietanka Hollywood lansuje się na gali charytatywnej: wydekoltowane Salma Hayek i Lauren Sanchez, Dakota Johnson w bieliźnie
Na czwartkowej kolacji zorganizowanej przez Fundację Keringa w Nowym Jorku bawiła się śmietanka Hollywood. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło między innymi Salmy Hayek, Dakoty Johnson czy małżonki Jeffa Bezosa, Lauren Sanchez.
Jak powszechnie wiadomo, sławni i zamożni uwielbiają bawić się we własnym towarzystwie. Idealna okazja do wystrojenia się w kreacje warte krocie i pospijania sobie nawzajem z dzióbków przydarzyła się amerykańskim prominentom w czwartek w Nowym Jorku, gdzie odbyła się czwarta doroczna kolacja Fundacji Keringa. Elitarna impreza zwabiła na ściankę tłum gwiazd.
Na organizowanym od 2022 roku wydarzeniu nie mogło zabraknąć Salmy Hayek, jako że jej mąż, Francois-Henri Pinault, zasiada w radzie fundacji. Aktorka również piastuje tam ważne stanowisko, bowiem uczestniczy w kolegium "Wykwalifikowanych Osobistości zaangażowanych w sprawy kobiet". Meksykanka swoim zwyczajem wyeksponowała biust, strojąc się w obcisłą, czarną kreację Balenciagi.
Na równie wydekoltowaną suknię pokusiła się Lauren Sanchez, wybierając efektowny projekt Schiaparelli. Wisienką na torcie był imponując, diamentowy naszyjnik. Najwięcej skóry spośród znanych koleżanek odsłoniła jednak Dakota Johnson, przyciągając spojrzenia w koronkowej kreacji Gucci, spod której wyzierała czarna bielizna.
Zobaczcie, kto jeszcze zagościł na elitarnym wydarzeniu.