Sonia Bohosiewicz wspomina stare, dobre czasy hasania w bikini sprzed 10 lat. Mocno się zmieniła? (FOTO)
Sonia Bohosiewicz podłączyła się pod trend odtwarzania najważniejszych wydarzeń 2016 r. Aktorka wspomina ten czas przez pryzmat udanych spotkań, słusznych decyzji zawodowych i wyjątkowej, pierwszej w życiu samotnej podróży. To właśnie z niej przywiozła pewną fotograficzną pamiątkę.
Gwiazdy jak jeden mąż od kilku dni przekopują nieotwierane przez lata foldery, wirtualne dyski i galerie w swoich starych telefonach. Wszystko po to, by przypomnieć sobie i dziesiątkom tysięcy fanów, jak się prezentowały, spędzały czas i przede wszystkim z kim trzymały się w 2016 r., przedstawiając tamten okres z perspektywy kolorowych fotek i pierwszych, jeszcze nieporadnie używanych filtrów. Oczywiście, podobnie jak dziś, wszyscy byli piękni, młodzi, wymuskani i wysportowani.
W sentymentalną podróż o 10 lat wstecz wybrała się też Sonia Bohosiewicz. Aktorka dopiero rozpoczynała wtedy piątą dekadę życia, lecz już cieszyła się statusem jednej z największych gwiazd rodzimego kina i telewizji. Nawiązując do viralowego trendu opublikowała minigalerię podsumowującą, co działo się w jej życiu dekadę temu.
Tak Wersow, Wieniawa i Kubicka wyglądały 10 lat temu. Poznajecie?
Sonia Bohosiewicz odgrzebała archiwalne zdjęcie w bikini
Nagrodzona Złotym Lwem gwiazda stwierdziła krótko, że w 2016 r. "działo się". Za tym enigmatycznym podsumowaniem kryją się m.in. urokliwe sesje fotograficzne czy wizyty w salonie u zaprzyjaźnionego fryzjera. W tamtym okresie faktycznie eksperymentowała z włosami, przedstawiając m.in. ich falowaną wersję, a także zyskującego wówczas na popularności boba. Na jednym z ujęć widzimy też ją na planie zapomnianego już dziecięcego show "Mali Giganci", w którym pełniła rolę jurorki.
Sonia Bohosiewicz opublikowała na wstępie fotografię w czarnym bikini, co należałoby zdefiniować jako "rzadki widok". Kadr powstał na plaży w Sri Lance, gdzie mogła cieszyć się wyłącznie swoim towarzystwem.
W 2016 r. odbyłam sama podróż do Bhutanu, Indii i skończyłam na lankijskiej plaży. To ostatni dzień, a tak się bałam, że chciałam skasować
Dla porównania załączyliśmy kilka zdjęć aktorki wykonanych w odstępie 10 lat. W której odsłonie prezentuje się bardziej zachwycająco?