Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Sophia Hutchins tłumaczy się z "relacji" z Caitlyn Jenner: "JESTEŚMY RODZINĄ! To dla mnie partnerka w każdym tego słowa znaczeniu"

56
Podziel się

O szczegóły związku 23-letniej Sophii ze starszą o 46 lat Caitlyn postanowił zapytać Piers Morgan w swoim programie "Good Morning Britain". Celebrytka wydawała się nieco zmieszana tym pytaniem...

Sophia Hutchins wyjaśniła, co łączy ją z Caitlyn Jenner.
Sophia Hutchins wyjaśniła, co łączy ją z Caitlyn Jenner. (Instagram.com)
bCGJUtDV

Caitlyn Jenner już od dobrych kilku lat z powodzeniem funkcjonuje jako kobieta. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze na początku obecnej dekady 70-latka figurowała w show biznesie jako Bruce, głowa rodziny Kardashian-Jenner i mąż "momagerki" Kris. Choć ta przemiana budziła ogromne emocje, a trudy życia Caitlyn doczekały się nawet własnego reality show, to dziś transseksualistka nie budzi już tak dużych emocji.

Wszystkie członkinie klanu Kardashian-Jenner już wielokrotnie udowodniły, że najgorszą karą może być w ich przypadku jedynie medialny niebyt. Aby uniknąć bolesnego upadku z medialnego piedestału, Caitlyn zaczęła romansować z Sophią Hutchins, swoją transseksualną "przyjaciółką". Choć spodziewano się, że ich związek będzie jedynie przelotnym romansem, to panie wciąż pokazują się razem na oficjalnych uroczystościach.

bCGJUtDX

Niedawno Caitlyn Jenner zgodziła się na udział w brytyjskiej edycji programu I'm a Celebrity... Get Me Out of Here!, gdzie póki co radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Z tej okazji Piers Morgan, prowadzący Good Morning Britain, postanowił uciąć sobie pogawędkę z jej "partnerką", Sophią. O status ich związku gospodarz zapytał z biegu, już w pierwszej minucie programu.

Serio, to jest pierwsze pytanie? - zdziwiła się Sophia na wizji.

Po chwili przeszła jednak do sedna sprawy i opowiedziała, jak wygląda jej relacja z Caitlyn.

bCGJUtEd

Myślę, że wiele razy dość trafnie to opisywałam. Koniec końców, ja i Caitlyn jesteśmy rodziną. Mamy świetne relacje prywatne i biznesowe, dbam o jej karierę i wspieram ją. Jestem tu dla niej i wiem, że ona też zawsze znajdzie dla mnie czas. Najlepszym sposobem na opisanie naszej relacji jest to, że jesteśmy partnerkami w każdym tego słowa znaczeniu - stwierdziła.

Piers Morgan nie odmówił sobie także zapytania o to, czy panie na co dzień ze sobą "baraszkują", czym celebrytka, całkiem słusznie, wydawała się zdegustowana.

O mój Boże... Serio o to pytasz? Myślę, że nasza relacja jest wyjątkowa. Nie musimy być parą, żeby wieść udane życie. Jesteśmy razem zawodowo i prywatnie, każda z nas daje z siebie wszystko. To oczywiste - skwitowała (niekoniecznie taktowne) pytanie prowadzącego.

Kibicujecie im?

bCGJUtEe
bCGJUtEf
bCGJUtEy
KOMENTARZE
(56)
Koka
7 miesięcy temu
Dwóch chłopów przerobili się na baby, między nimi przeszło 40 lat roznicy i są razem... A Wy narzekacie na Strasburgera...
gosc
7 miesięcy temu
Ta wypowiedz mozna naprawde zinterpretowac dwojako, ja bardziej wywnioskowalam z tej wypowiedzi, ze one nie sa para kochanek, a raczej lacza je kontakty biznesowe i przyjacielskie
Dżon
7 miesięcy temu
To jest skomplikowane ale wychodzi to tak że: najpierw byli mężczyznami a teraz są transseksualistami-kobietami-lesbijkami.
bCGJUtEz
Gość
7 miesięcy temu
Przykro mi, ale to nie jest normalne. Po prostu nie uwierzę, ze ta dziewczyna nie miała innych marzeń i wyobrażeń o swoim życiu, niż bycie kochanką staruszka-ki z większym biustem niż nie jedna kobieta! Jak!?
Nicka
7 miesięcy temu
Prawdziwy mężczyzna może wszystko. Jak się uprze to nawet może zostać lesbijką! Podziwiam...
Najnowsze komentarze (56)
Mój nick
7 miesięcy temu
Świat idzie ku zagładzie
calineczka
7 miesięcy temu
Error
No jak?
7 miesięcy temu
Bieda trzyma ludzi w normalności a jak pokolenia maja dużo kasy to „odlatują” dziwaczeją wymyślają 👀
Koko
7 miesięcy temu
Do gazu tych zjebow....
xxx
7 miesięcy temu
Powalone towarzystwo...
Szczerze
7 miesięcy temu
Dziwię mu się bo on nie ma ani kobiecej postawy ani zachowania tylko ciągle operowal gębę co było porażką bo wyglądał jak joker jakiś. Ogólnie dla mnie to tak dziwna relacja i zachowanie że nie ogarniam pomimo tolerancji bardzo dużej
Monika
7 miesięcy temu
Pokażcie ich zdjęcia przez transformacja
Lech
7 miesięcy temu
Jak siostry job twoja mać 😂
bCGJUtEr
Nicka
7 miesięcy temu
Prawdziwy mężczyzna może wszystko. Jak się uprze to nawet może zostać lesbijką! Podziwiam...
Moo84
7 miesięcy temu
Nie wierzę w co ja pacze
gość
7 miesięcy temu
Te panie są do siebie bardzo podobne. Wyglądają jak babcia z wnuczką!
gość
7 miesięcy temu
Wyglądaja jak babcia z wnuczką.Te panie są do siebie bardzopodobne!
kkk
7 miesięcy temu
I tak bez filtrów sobie baraszkują? Ciekawe jak?
KKK
7 miesięcy temu
Nic by nam nie było do tego, że nie mogą żyć poza międzynarodowym showbiznesem. Dla ratowania ich życia, musimy być tym zainteresowani.
bCGJUtET